#2
całkiem ładny rower :-) jedziesz z dziewczyną, patrzysz w jej kierunku, ona myśli, że podziwiasz ją, a Ty podziwiasz rower :-P

a ta rama oryginalnie chyba stała na niższym widelcu?

#3
Rowerek ma pare fajnych smaczków. A będziesz w przysłości szukał do niego Head Shock-a ? Wydaje mi się że skok 110mm to trochę dużo do geo tej ramki. Jak się jeździ na tym rowerze?
A kot Twój? :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#5
Rower fajny a i foty pikne :-)

Ale zawsze mnie zastanawiało co daje takie wysokie podniesienie do góry przodu siodła?
Do tej pory sądziłem że to taka moda wśród młodzieży tylko, ale widzę że nie :-)
Ostatnio zmieniony 2013-12-12, 11:17 przez Gerwazy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Canon M400 Black Widow SŁUPSK EDYSZYN

#7
michur pisze:Czolem.

Od zawsze ta rama byla moim marzeniem ...Od zawsze ten amor mi sie marzyl...

Ten rower to zbior moich zachcianek z lat "mlodosci" kiedys nie moglem tych szpeji miec...A ostatnio udało mi sie poskladac juz wszytko do kupy.

Ja ciesze nim oko. Na codzien latany przez moja Dziewuche.

Prosze:

https://plus.google.com/photos/10736460 ... 7434000081
No to widać , pstrokaty jak Papuga a Nowej Gwinnei , nic do siebie nie pasuje , ani firmowo , ani kolorystycznei , deilkatnie mówiąc - zbieranina , co zresztą sam napisałeś , może cieszy oko , nazwami, ale jakby było jeszcze dobrane ze smakiem , nie wspomne różowego pancerza .

Rama świetna , mnie tu pasowało by wszystko czarno/srebrne i byłaby ekstaza , a tak to jest .......kolorowanka .

Wybacz że nie klaskam z zachwytu , ale nie jestem zwolennikiem "pstrokatych projektów " :mrgreen:

Ale wysiłek, praca, i zdobywanie szpejów można pogratulować .
www.velotech.pl

#8
Ja wlasnie lubie na kolorowo i radosnie. Wystarczy ze do oklola jest szaro i brudno to przynajmniej jak przemknie kolorowy bajk robi sie wesolo...

To nie jest przypadkowa "zbieranina" to sa wszystkie szpeje ktore od zawsze mi sie podobaly i mam z nimi emocjonalna wiez.

Amor ma 130...to drop off. hehe. NAwet myslalem o grimece sys 12 - bo mam takaowa - ale odpuscilem.

JA nie jestem ortodoksem w kwesti szpeju , ze jak trek to tylko bontrager a jak canon to tylko coda...

Ja lubie klasyczne, kultowe , fajne szpeje. Czytaj ROOX .

Dla mnie jest mocno za maly ten rower .Ale podobno smiga sie milutko.To juz trzeba zapytac Anki. To dla mniej poskładalem.

Dzis zaczynam składac dla siebie maszine. Uskuteczniłem taki KLIK z rana :

http://allegro.pl/show_item.php?item=3790718594

#11
michur pisze:BTW ...Piotr - jak tam na enduro69 nie zagladasz....Forum teskni!
tak coś mi zaczęły skarpety walić jak przeczytałem Michur ... i ten rower Tomac na fotce , heheheheh , jaki jesteś szarmancki tutaj ..... no nie poznaje kolegi ...
No widze że to zbieranina co tam w szopie Ci zostało od Enduro :mrgreen: , nie no Anka spoko jak śmiga , jak pamietam będzie miała pocieche, ale ta rama ma lepiej jak ma mniejszy amorek , 130 to zdrowo za dużo na tą geometrie.

Tak miałem npaisać że Roox i Race Face tu pasują , ale korby karateki chyba nie .....a że świat jest ponury ?? ja mam pomarańczowe okulary ... i zawsze mam słońce przed sobą .

ps.

Że też Cie tu przywiało ....... za Tobą też tęsknią ....
www.velotech.pl

#12
fajny rowerek, nawet z tym widłem jak do enduro to spoko, źle by się miało to z mniej wyczynowym sportem a tak jest spoko. kolorowo tez jak na szaloną dyscyplinę przystało, a nie pod kolor i rocznikowo i na tip top wizualnie. ma być szał!
pedały w wersji CANDY z kolorową klatką by się przydały, różowe jak dla babkeczki :D
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#17
YvesMoi pisze:ten xt m750 to następca legendy i żywotności 737, nadszedł czas pierwszej 9tkowej grupy shimano żeby stawała się niezniszczalna. zobaczycie, że będzie uznawana jak teraz stary xtr oraz xt, jeszcze kilka lat...
No ze 300:)
Lodzermensch

#18
YvesMoi pisze:ten xt m750 to następca legendy i żywotności 737, nadszedł czas pierwszej 9tkowej grupy shimano żeby stawała się niezniszczalna. zobaczycie, że będzie uznawana jak teraz stary xtr oraz xt, jeszcze kilka lat...
true!

leży taka u mnie bezpiecznie w pudełku i czeka na te czasy

#21
Kurde... Klasyczny Cannon z amorem o kosmicznym wręcz skoku - Co totalnie niszczy geometrię. Kolory z d...daleka - Czarny czerowny spoko ale... niebieski różowy i zółty... eh... Na koniec najbrzydszy XT'ek w historii...

Do mnie to kompletnie nie trafia...

PS. Witam kolejnego Wrocławianina. Do zobaczenia na trasie ;-)

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#23
Ło Maryjo I Józefie...

Brzydki,zle zlozony,pstrokaty,sprzet nie retro,zly amor,róz,nie spojny stylistycznie i szpejowo - rocznikowo...

Spoko.Przyjmuje konstruktywną krytyke.

JA lubie kolorowe rowery. Dlatego kazdy jeden jaki składam to w sumie jest :pstrokaty"

O nie jeden mialem w miare stonowany:

http://www.pinkbike.com/u/michur/album/Cannondale-Perp/

Ten marcok akurat sizem w sumie stroi do tej ramy , bo jest mega mała a amor ma 130. Ludzie ładowali do tej ramy takie widly i robili takie smyracze do zabawy. Trialki-sciezkowce.

#24
Kolorystyka to rzecz gustu - może się podobać, może nie.
Jednak założenie amora o skoku 130mm do klasycznej ramy z lat 90-tych dla mnie stoi na równi złożeniem wspomnianego gdzie indziej Suntoura XCM do klasycznego retro roweru. To po prostu do siebie nie pasuje - nie tylko z punktu widzenia wizualnego, ale przede wszystkim z punktu widzenia prowadzenia roweru. Rower wygląda teraz jak chopper i tak się też musi prowadzić. To jest zabijanie tego, co w Cannodale'u najpiękniejsze, czyli szybkiej, zwinnej, łatwoskrętnej i dającej mnóstwo frajdy geometrii.

Komponenty XT mnie za bardzo nie pasują, bo to nie jest nawet m750, tylko 751 (nowe, pochylone logo). To jest więc rocznik 2001 wzwyż - czyli coraz dalej od retro. Zresztą nawet piasty swoim kształtem nie pasują klimatem do reszty. Niemniej to jest dla mnie sprawa drugorzędna - bo wszystko przecież będzie chodzić. Gorzej z tym nieszczęsnym amorem - on mi psuje strasznie odbiór tego roweru.
Ostatnio zmieniony 2013-12-13, 09:41 przez focker, łącznie zmieniany 1 raz.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#26
To nie jest i nie miał byc rower do XC czy jakies grubej jazdy. Do jazdy w gorach mamy rowery "dedykowane ' do tego.NA miasto mamy latajace holendry.

To miał byc Freak Bajk - radosny i zabawowy taki! Smieszna zabaweczka w smiesznych kolorach. Taki do pokrecenia sie to tu to tam...I do pocieszenia ludzkich oczków...I moich tez.

Pozatym ładnie w domu stroi ...Ładnie jest podsiwtlony i kiedys zrobie z niego swiecznik i stojak na paprotki! 8-)

#27
michur pisze:kiedys zrobie z niego swiecznik i stojak na paprotki
Nie czekaj, zrób to juz dzisiaj.
Też sie przychylam do głosów, które mówią że tu nic do siebie nie pasuje. Skoro ma dwa koła w pionie i w jednej lini to zapewne równiez jeździ. Ale na szybką traskę xc to bym sie na nim nie wybrał. A przez tą zbieranine cześci nic nie można o tym rowerze powiedzieć oprócz tego, że jest to tylka Twoja wizja, która nie opiera się zupełnie na niczym.
/// 4x Specialized /// ;)

#28
JA nie jezdze XC ...nigdy nie jezdzilem xc i nie zamierzam w sumie. To rower na miasto jest. Do parku...i na browara...Nie w gory.

Ok..kumam ze Wam sie nie podoba. Akceptuje ten stan. Zamykam sie w sobie. Kasuje konto.Sprzedaje co mam. I szukam full szarej eminencji. Pelna grupe. Wsadzam do kanona. Wywalam wszystko co kolorowe i wtedy wroce... 8-)