#32
Ostatnio w promocji nawet były:
http://allegro.pl/scott-unishock-retro- ... 61510.html
;) Chociaż pierwotna cena sprzed dwóch lat i tak była odrobinę korzystniejsza - jakieś dwa razy z tego co pamiętam.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#43
Nie przesadzaj smolar, to jest stary rower, a nie Aston Martin DB5.
Uważam, że w tego typu zabawkach, do woli można się bawić stylizacjami, zwłaszcza gdy trzymamy się w dalszym ciągu oryginalnej nazwy produktu.
Tak, że chill man... ;-)
a póki co możesz spokojnie zasiaść w wygodnym fotelu i pozazdrościć sobie dystansu dzielącego Cię od tej fantazji.
pozdrawiam

#45
To riczejoscott czy scottoriczej? :-D Kontrowersyjny custom a wydaje mi się że jestem umiarkowanym ortodoksem ale trzeba pochwalić himajera za świetną jak zwykle robotę.
Trzeba go teraz zbudować i porządnie wybrudzić ;-)
Ostatnio zmieniony 2012-12-12, 16:18 przez Radziej, łącznie zmieniany 1 raz.

#46
zimny pisze:bedzie niebieski/czerwony widel? i np. mythosy czerwone / niebieskie schwabe/ritcheye?
z detali to będzie tak:
opony: Ritchey' z niebieskim rantem (chyba)
osprzęt: Deore LX taki jak w oryginale ( z pozdrowieniami dla retro-ortodoksów ;-), przypadkiem taki komplecik juz posiadam.
kiera: SCOTT AT2,
amortyzator: nowy, biały UNISHOCK

#47
Radziej pisze:To riczejoscott czy scottoriczej? :-D Nie moja bajka taki custom a wydaje mi się że jestem umiarkowanym ortodoksem ale trzeba pochwalić himajera za świetną jak zwykle robotę.
Scott na Ritchey Tubing

#48
Chyba taki mały hołd w stronę Ritchey-a :-) Mnie się pomysł bardzo podoba.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#49
No, rozdarty jestem.
Bo z jednej strony, to sam bym nie wpadł nigdy na to, by swojego speca "tribute to Tom R." na takie kolory przemalować, raczej cierpliwie czekam, aż fortuna się uśmiechnie, i rama P23 w ręce mi wpadnie, wtedy rower marzeń się ziści.

Ale z drugiej strony, kopia robi wrażenie. Wiem, że to kopia, ale i tak, fajnie to wygląda...
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#50
No możesz być prawie pewien, że drugiej takiej ramy nie ma ;D Mnie się podoba, nie jest to sprzęt na tyle rzadki żeby przemalowanie było zbrodnią, chociaż rzeczywiście dużo zależy od tego co na nim powiesisz ;]
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#52
Dla mnie jest super! Trzymasz się epoki więc zapodajesz tu czarnucha LXa.

Fajnie by było obwiesić go tłustym ryczejem 2x9 + reszta dodatków w tym tytanowym kolorze oraz inne dodatki od Tomka a juz z calą pewnością opony WCSy z niebieskimi bokami. Taki "Ritchey only" by wyszedł.
A z szitmano jedynie kaseta i przerzutki....
https://www.facebook.com/evobikesycow

#54
Witam.

Moim zdaniem super! Aż cieszę się że rama trafiła właśnie do Ciebie.

Malowanka? I co z tego? Wreszcie projekt w którym coś się dzieje a nie oklepane składanie rowerów z oklepanych części które można zdobyć za pomocą jednego "kliku".

Zobaczymy co będzie dalej... Unishock dla mnie średni pomysł.

Jeśli utrzymasz poziom będzie super. Jak narazie dla mnie projekt stoi na równi z Campagnolo OR Marcina czy Specem by Adamello.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#55
jeśli ktoś planuje ubrać ala AstonMartin(wspomniany przez autora),taniego Jaguara(powiedzmy,że nie złego do reszty") to jest właśnie problem,ale jesli "legendarną serie P"(uwaga na napisy COMPRacing,uwaga! jestem z '94 :mrgreen: ),chce ubrać w czarne LX,i do tego białego(najgorszego,najbrzydszego)Unishock'a,tzn,że kompletnie nie wie co to 21/22/23...29er ;-)

te Mekp....na równi z MCampą,z Adamello...oh do reszty?!
Ostatnio zmieniony 2012-12-12, 22:13 przez smolar, łącznie zmieniany 1 raz.
śmietnik to nie retro!

#56
ależ najdroższy smolarze ;-) , to nie replika P2X tylko Scott Comp Racing po mojemu. Czy tak ciężko Ci to zauważyć?
Jak bym chciał Ritcheya to po prostu bym sobie kupił. Można już bez większego problemu zamówić 29tki w sklepach, choć pewnie skusił bym się raczej na 650tke bo od takiego rozmiaru Tom rozpoczął przygodę.

#57
Eh... Ja rozumiem że Twój pomysł na Comp Racinga jest zawsze ma więcej smaku niż innych. Ja chciałem do tej ramy wsadzać m900 było że ble (i to M900 nie ze śmietnika),
Artjas robi z na tej ramie coś niespotykanego ble...

Popatrz na ten projek nie przez pryzmat podróbki Ritchey'owego P a raczej jako nawiązanie do producenta rur. Przecież napisy Scoot nie zostały zamalowane Ritchey;ami.

Co do Unishocka i Czarnego LX zgodzę się z Tobą... rzeczywiście średni pomysł.

Jednak jeszcze bardziej niż czarny LX i Unishock przeszkadzałyby mi beżowe Kendy Flame :D

https://picasaweb.google.com/1160617375 ... 8141745010


Tak, Na równi bo projekt kończy się na klepnięciu paru przedmiotów na Allegro lub jeszcze łatwiej Ebay'u i zmontowaniu ich do kupy.


pozdrawiam
xMekpx
Ostatnio zmieniony 2012-12-12, 22:18 przez mekp, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#58
do Artjas :arrow: widzę,że jesteś doskonale obcykany,szkoda,że powyższe jest dla ciebie niezrozumiałe,no cóz...
do Mekp :arrow: bije się w pierś,cementowe Zmax'y,białe Magic'ki,maslane Psycho,byłyby lepsze,ale sa nie do zdobycia w pieniądzach,pozwalających" na nich jeździć ;-)
a skoro,wywołałeś już mnie do tablicy,może skomentuj mój rower,a...nie opony :mrgreen:
śmietnik to nie retro!

#60
smolar pisze:.
do Mekp :arrow: bije się w pierś,cementowe Zmax'y,białe Magic'ki,maslane Psycho,byłyby lepsze,ale sa nie do zdobycia w pieniądzach,pozwalających" na nich jeździć ;-)
a skoro,wywołałeś już mnie do tablicy,może skomentuj mój rower,a...nie opony :mrgreen:
Jakbym znalazł temat zrobiłbym to z przyjemnością bo rower jest zacny.Wizualnie jedna z ładniejszych grup osprzętu. Fajny stan ( w końcu nie śmietnik). Szkoda trochę że rozbebeszyłeś poprzedniego Scotta. W sumie tyle. Zbieranina części... jak 70% rowerów tutaj (w tym mój/moje).

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996