który zostanie Rowerem Roku 2015?

Czas głosowania minął 2016-01-19, 21:29 Można wybrać tylko 1. opcję

1. Cilo - Jacob
Liczba głosów: 4 (5%)
2. Kuwahara - Piotr
Liczba głosów: 4 (5%)
3. Marin Pine Mountain '91 - Kopusleg (Brak głosów)
4. Hot Chili X-Rage - Dodo1989
Liczba głosów: 5 (7%)
5. Marin Team Marin - Mekp
Liczba głosów: 2 (3%)
6. Cannondale F900 - Focker
Liczba głosów: 10 (13%)
7. Peugeot - Marcin74
Liczba głosów: 12 (16%)
8. Biria - Grzesiek14
Liczba głosów: 2 (3%)
9. GT Tequesta - Bart (Brak głosów)
10. Kona - Jacob z siostrą
Liczba głosów: 2 (3%)
11. Kona Fire Mountain - Wilk
Liczba głosów: 15 (20%)
12. Scott Endorphin - Hit00r
Liczba głosów: 3 (4%)
13. Hercules California Pro 1992 - PolonezGLE
Liczba głosów: 6 (8%)
14. GT LTS - Lukanio
Liczba głosów: 1 (1%)
15. Trek 9800 - Piotrex
Liczba głosów: 1 (1%)
16. GT Pantera '92 - Aldek
Liczba głosów: 8 (11%)
Liczba głosów: 75

#62
Mało głosów poszło. W poprzednich latach chyba było więcej.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#67
Gratulacje dla zwycięzców :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#68
wiedziałem że jesteście spurchlałe cycki i głosujecie miastami hahahaha ..... :lol: :mrgreen: :lol:

Aldek głosowałem na Twojego ciapcianego , bo reszta to z wystawki była , nawet kurzu nie porzecierali ..... :mrgreen: wypijemy niedługo Twoje zdrowie :!:
www.velotech.pl

#73
Gratuluję zwycięzcom :-)
Chyba kolejny raz wygrywa rower który zgłosiłem go konkursu :-)

I dziękuje Marinowe głosy - kto zalogowany na Fb widział jak rama skończyła, trochę szkoda ale i trochę lepiej bo jest miejsce na nowy projekt :-)

Powtórzę to jeszcze raz że wynik potwierdza tezę że nie trzeba worka pieniędzy aby zbudować rower roku - co osobiście bardzo mnie cieszy. Mam nadzieję że wynik skłoni właściciela do pozostawienia roweru....

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#75
mekp pisze:... Dziwi mnie niski wynik Dodo'a - chyba najbardziej nietuzinkowy rower w zestawieniu a głosów mało...

pozdrawiam
xMekpx
poczekaj , pis to też rozd..... i będzie demokracja a nie prywata, ja tak myśle że głosy były opłacone , albo też i opite jak kto lubi :mrgreen:
www.velotech.pl

#76
Piotr pisze:Aldek głosowałem na Twojego ciapcianego
ja tez ;-) chociaz bylem bliski oddac glos na innego alu ;-)
gratki dla wlasciciela zwycieskiej bryki :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#78
Gratulacje dla zwycięzcy. Raczej zaskoczenia nie ma, choć głosowalem jednak na Peugeota :-) Chyba faktycznie duża jest w ostatecznym wyniku zasługa dobrych zdjęć. Ciekawym jest, że dwa rowery nie uzyskały żadnych głosów - w końcu ktoś je zgłosił do konkursu :-P

#79
Wow, jestem w szoku że mój rower przypadł do gustu aż tylu forumowiczom. Tak naprawdę jestem zaskoczony bo nie zrobiłem absolutnie nic poza złożeniem roweru i wrzuceniem kilku zdjęć :)
Dzięki za głosy!

#80
wilk pisze:Wow, jestem w szoku że mój rower przypadł do gustu aż tylu forumowiczom. Tak naprawdę jestem zaskoczony bo nie zrobiłem absolutnie nic poza złożeniem roweru i wrzuceniem kilku zdjęć :)
Dzięki za głosy!
no i mamy wytłumaczenie - ni róbcie nic i będziecie docenieni - cała tajemnica sukcesu sie wydała :mrgreen:

mogleś choćby dla przyzwoitośsci napisać że usiedziałeś sie przy nim ok 120 roboczogodzin ..... :-P
www.velotech.pl

#81
Taka mała analogia.
Piękna kobieta zawsze będzie piękną kobietą. Nie potrzeba przy niej 120 roboczogodzin pracy.
Brzydka nie stanie się piękna nawet po 400 roboczogodzinach. Po takich zabiegach będzie co najwyżej mniej brzydka :P
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#82
:lol:
focker pisze:Taka mała analogia.
Piękna kobieta zawsze będzie piękną kobietą. Nie potrzeba przy niej 120 roboczogodzin pracy.
Brzydka nie stanie się piękna nawet po 400 roboczogodzinach. Po takich zabiegach będzie co najwyżej mniej brzydka :P
:lol: :lol: :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#83
Piorrze ile bys zarobil w sezonie gdybys poswiecal jednej maszynie minimum 120 roboczo godzin? :-) Rower to nie motocykl czy auto :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#84
focker pisze:Taka mała analogia.
Piękna kobieta zawsze będzie piękną kobietą. Nie potrzeba przy niej 120 roboczogodzin pracy.
Brzydka nie stanie się piękna nawet po 400 roboczogodzinach. Po takich zabiegach będzie co najwyżej mniej brzydka :P
nie ma ładnych kobiet, to tylko złudna projekcja ...albo inaczej

czy piękna ? kwestia gustu, czy nie to i tak sie zestarzeje i będzie brzydka i
Ostatnio zmieniony 2016-01-20, 17:09 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl

#85
Skeevo pisze:Piorrze ile bys zarobil w sezonie gdybys poswiecal jednej maszynie minimum 120 roboczo godzin? :-) Rower to nie motocykl czy auto :-)
i tu jest bład rozumowania , rower to rower , auto to auto , motor to motor , tyle samo uwagi trzeba poświęcić aby było bezpieczne, a czas poświęcony to wynik skomplikowania urządzenia .

Napisał, skrecił i zrobił fotki ..... no beszczelność prostoty hahahahahahahah


że też nie widzicie sarakzmu i angielskiego humoru ......
www.velotech.pl

#87
Wiele było fajnych rowerków, a głos każdy miał tylko jeden... Wystawiając swój rower do konkursu trzeba liczyć się niestety z tym, że może nie trafić w gusta wybierających

Jak pisałem wcześniej - w tym roku moim zdaniem dużą rolę odegrało zaprezentowanie maszyny - dobre zdjęcie, ciekawe ujęcie pokazujące poza walorami technicznymi jeszcze piękno maszyny
I przykładów na to co napisałem jest w wynikach sporo

Nie ma co więc się żalić - to tylko zabawa, której zwycięzca z założenia będzie tylko jeden
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#90
kopusleg pisze:To nie zal. To fakt.....
Oddales glos na swojego faworyta? Nie
Moze wiec twoi wyborcy byli tak samo sumienni?

Napisalem juz - na raz nastepny pomysl o porywajacym foto, temacie na forum z szersza prezentacja i linkiem do nie w zgloszeniu, o linku do wiekszej ilosci fot, to wieksza bedze szansa ze rower zostanie doceniony
Sama nazwa modelu isrednie zdjecie to za malo jak widac
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA