#31
Podobno, jeżeli używa się zwykłej obejmy to powinno się ją założyć odwrotnie tzn żeby nacięcie na podsiodłówce i przerwa na obejmie były po przeciwnych stronach. Wtedy zacisk nie ma takiej siły i nie miażdży sztycy. Plus warto naciapać fiber gripa jakiegoś (lub jakiegokolwiek odpowiednika, absolutnie nie namawiam do tego konkretnego produktu) nawet jak wydaje się niepotrzebne. Generalnie zrób wszystko, żeby uniknąć nadmiernego ściskania sztycy :) Tylko nie wklejaj na stałe jak u naszego niedawnego bohatera czatu forumowego :P

#33
Jest ta Miche na Allegro,ale cenią się za nią 55zł - poszaleli;p

A tak poza tym,to nowe szpeje czekają:

Obrazek


Kuszą mnie te manetki:

Obrazek


Ale za duzo zmian musiałbym poczynić (począwszy od kasety... :(
Klamki jakieś inne by trzeba,żeby wywalić Sram 9.0SL (a w piwnicy czeka na mnie tylna zmieniarka 9.0SL od AizbyM)

#34
a tak z ciekawości to był jakiś mostek eastona dedykowany do tych kier ?

ta gięta wygląda znajomo :-P :lol:

ps. tych gripów nie zakładaj, zniszczą Ci kiere po dłuższym czasie, tam sie grip obraca na gołej kierownicy, a nie na dodatkowej tulejce ;-)

#43
Cały czas myślałem,że są z 5 garbami i z 6garbami i jeszcze 2 garby do SilkRoad'a
Ta mi wygląda na 6 garbów, jak to jest liczone?

ps.: mi to do headshoka potrzebne,a nie do leftego;p

#45
dayus pisze:Teraz powiedzcie mi,czy taki serwis headshoka to prosta sprawa jest? klasyczne amory robilem,ale tego kompletnie nie znam.
Prosta sprawa, jesli sie ma narzedzia, ja do swojego sobie dorobilem i wszystko stalo sie banalne.

#46
Jak nie zobaczę tego roweru na wadze to nie uwierzę w tą wagę! Razem z spd oczywiście. Mój killer ma lżejszą rame ze sztywnym pepperoni. Opony po 420 gram i dętki po 98gram. Pedały spd ritchey pro micro v. I waga nie jest mniejsza niż 9.5kg.

#48
cedek pisze:Jak nie zobaczę tego roweru na wadze to nie uwierzę w tą wagę! Razem z spd oczywiście. Mój killer ma lżejszą rame ze sztywnym pepperoni. Opony po 420 gram i dętki po 98gram. Pedały spd ritchey pro micro v. I waga nie jest mniejsza niż 9.5kg.
Aaaaa tam marudzisz. W 2005r miałem rower na stalowej ramie no-name, z ciężkim foxem z przodu i hamulcami hydraulicznymi tarczowymi i ważył poniżej 9.5kg. Rozmiar 20" i wcale nie miał papierowych opon poniżej 400g.

Wnosek prosty - musiałem sporo zejść na innych częściach. Przykładowo przerzutka tylna (XTR960) i przednia (Dura Ace) ważyły razem poniżej 200g - oczywiście po mega tuningu.

#58
Co tam wideł, czas auto zmienić na Teamowe ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra