#167
z gumami wyglada zle :evil: i mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj wyladuja w szafie ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#168
marcin74 pisze:z gumami wyglada zle :evil: i mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj wyladuja w szafie ;-)
Nie słuchaj się tego Belzebuba ! Jak ma to być rowerek do jazdy to zachowaj gumy ;-) Jeżeli zaś na ścianę to gumy precz ! Bo z FSX zrobiła się Quadra ! Żartuję ! Piękny rowerek !

#169
diora pisze:Bo z FSX zrobiła się Quadra
w samo sedno
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#170
Ale mi się ten rower podoba :mrgreen: , wisienka RS rewelacja. Super - robota TOP, wszystko dobrane tak jak się należy. Fajny rower ;-)
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#171
jakoobcycles pisze:wisienka RS
z gumami czy bez ???
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#172
marcin74 pisze:
jakoobcycles pisze:wisienka RS
z gumami czy bez ???
Można by tu odnieść się jaki kto ma '' stosunek '' do wiary - z gumą czy bez ;-) . Osobiście, na zdjęciach bardziej mi się podoba Zzz gumami, jakoś tak '' bootsy '' są dopełnieniem tej wisienki :-)
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#173
jakoobcycles pisze:Osobiście, na zdjęciach bardziej mi się podoba Zzz gumami
Focker nie sluchaj :!: :!: :!: :!: On/Oni sie nie znaja .....jezdza Canonami 8-) :lol: :lol:

a tak na powaznie z orginalna korona z gumami ;-)
ale z ta "fikusna " .. bez gum ........i moze wisiec na scianie zamiast Van Gogh´a :!: :!: :!:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#175
marcin74 pisze:
jakoobcycles pisze:Osobiście, na zdjęciach bardziej mi się podoba Zzz gumami
Focker nie sluchaj :!: :!: :!: :!: On/Oni sie nie znaja .....jezdza Canonami 8-) :lol: :lol:

a tak na powaznie z orginalna korona z gumami ;-)
ale z ta "fikusna " .. bez gum ........i moze wisiec na scianie zamiast Van Gogh´a :!: :!: :!:
Marcin i na pewno na takim Cannon..le nie chciał byś jeździć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale na poważnie ;-) jeśli ma zastąpić obraz to na ścianę owszem, może czyściej wygląda bezz gum :-P , w błoto zawsze można gumę zainstalować ;-)

Tak czy inaczej, furmanka jest petarda!
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#176
Dalsze losy...

Kupiłem ramę z zamiarem złożenia lekkiego roweru i ciekawości jak to jest z tym tytanem. Ogólnie jest OK. Rama jest lekka, sztywna i całkiem fajnie tłumi. (Przesiadka z scott comp racnig 94r.)
W pierwszej wersji po zamontowaniu lekkich części które gdzieś już miałem waga pokazała 9,5kg. Czyli cel osiągnięty, ale wszystko było z innej parafii. Jak już zdecydowałem, że rama zostanie, postanowiłem dać takie części, żeby ten projekt miał „ręce i nogi” - ot i wyszło...

https://www.fotosik.pl/u/done99/album/2510980

#177
done pisze:Dalsze losy...

Kupiłem ramę z zamiarem złożenia lekkiego roweru i ciekawości jak to jest z tym tytanem. Ogólnie jest OK. Rama jest lekka, sztywna i całkiem fajnie tłumi. (Przesiadka z scott comp racnig 94r.)
W pierwszej wersji po zamontowaniu lekkich części które gdzieś już miałem waga pokazała 9,5kg. Czyli cel osiągnięty, ale wszystko było z innej parafii. Jak już zdecydowałem, że rama zostanie, postanowiłem dać takie części, żeby ten projekt miał „ręce i nogi” - ot i wyszło...

https://www.fotosik.pl/u/done99/album/2510980
Osobiście zmieniłbym siodło ;)

#178
za dużo niebieskiego, daj mostek czarrny jak sztyca i siodełko lekutkie sportowe np Velo i będzie dobrze optycznie.
a jeszcze kiera totalnie nie wpasowywuje sie tutaj, pod kolor tytanu ok ale żółta wkładka to jak truskawka do bigosu, ne passe . ..
www.velotech.pl

#179
diora, Rozglądam się cały czas, ale nic na siłę bo fizik jest bardzo wygodny. YvesMoi mial coś co by mi pasowało.
Piotr, Ciężko o kierownicę roox w kolorze ti. Ogolnie ciężko o cokolwiek roox w przyzwoitym stanie. Myślałem o czarnym roox (mostek kiera korba) nawet w połączeniu z czarnym amorem, ale przy ramach ti to dość popularna kolorystycznie koncepcja.
Projek nie jest zamknięty, więc czas pokaże.
Ostatnio zmieniony 2018-11-29, 20:51 przez done, łącznie zmieniany 1 raz.

#182
Rooxa łatwo pomalować, bo ma frezowany napis , który można odskrobać później :lol:
Flite nie bardzo raczej Velo takie sportowe teraz robią na tytanowych prętach, waga poniżej czasem 200 g i cena 100-200 zł , lub też stara Vetta magnesium.
Tu na forum ktoś sprzedaje tytanową kierownice , albo sprzedawał . . . , nie wiem czy sztyca z fają by nie pasowała ładniej.
Mostek i kiera czarne ? ok, siodło czarne i niebieski już tak nie dominuje, ale upiększa detalami.

ale to moja wizja , płatne z góry :roll:
www.velotech.pl

#184
Rower na prawdę złożony z jajem :-)
Korba i SID robią robotę.
Koła trochę mizerne ... widział bym tu pierwszy model Crossmaxa.
Miał byś lżej i jeszcze ładniej 8-) .
Serio waży tylko 9,5 ?
Jakoś dziwnie lekko wyszło.

#185
Amor to nie sid tylko judy sl long travel (by fockel). Waga jest ponizej 10kg. Roox lekki nie jest, ale sztyca trfilem sie w tym rozmiarze 28.6 tu na forum i była już cieta. Mostek to prawdziwy kloc, za to kierownica jest lekka. Z kołami się z Tobą zgodzę. Obecne są lekkie i mnie osobiscie się zawsze podobały.
Piotr, Korba roox moze i tak, ale mostki, kierownice i szytec i rogi, wszystkie jakie miałem, loga byly malowane lub naklejane.

#187
focker pisze:Ja może nie jestem obiektywny - ale muszę napisać, że mnie się podoba :)
Wyszło to przepięknie !!!! :shock: :shock:
Szkoda tylko że wszystkie opory na pancerz są z jednej strony...

#188
Kwestia gustu, mnie się akurat te "czyściutkie" ciągi po jednej stronie zawsze bardzo podobały. Może sentyment do 1993 Diamond Backa Apexa jakiego miałem z takowymi. Ale rower naprawdę piękniutki. Ja bym tylko wywalił te przerośnięte rogi i dał jakieś Stixy średnie ControlTecha, takie spawane, bo te Syncrosy jakoś tak jak trzonki od łopaty wyglądają, bez obrazy :-P . Zawsze o tytanie marzyłem, nigdy nie miałem, może kiedyś?

#191
Wyszedł elegancko. Ile waży teraz na tych czesciach? Szkoda ,że shark fina nie bylo niebieskiego :-)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#193
YvesMoi pisze:co tam jest za amorek? judy ?
Chcesz bana ??? :idea: ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#194
sztopi17, dzięki
Retromen jeszcze nie sprawdzałem, doszedł koszyk, licznik i inne siodełko, postaram się wrzucić na wagę na dniach.
YvesMoi, tak to jest judy sl long travel 97, golenie są od sida, miał być jeszcze tuning ale się nie udało. Fockel może się więcej wypowiedzieć na jego temat. Ogólnie jednak nie ma takeij potrzeby, ładnie pracuje, jest lekki i w dobrym stanie.

#195
Z żółtą Judy też fajnie Wheeler wyglądał.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900