#18
DługiDżon pisze:Piękna maszynka. Ma w sobie prawie wszystko co najlepsze ;)

Rajmund, a pokaż tego z 89 roku proszę ;)
z '89 jest osprzęt Deore II a został on ściągnięty z Ridgback'a Madisona 603...fajny rower na podwójnie cieniowanym Tange ale rozmiar 21" i ni jak mi taka drabina nie pasowała

#19
skolioza pisze: ...
- e-stay ma do dziś swoich zagorzałych fanów
...
To świetna koncepcja, wciąż żywa. Czerpie z niej np. współczesny Trek 1120, którego uznaję za bliskiego ideałowi, jeśli chodzi o rower terenowo-wycieczkowy. Wirtualnie na razie, bo jeszcze nie miałem okazji nawet go obejrzeć z bliska.
Ostatnio zmieniony 2018-11-15, 20:56 przez RS, łącznie zmieniany 1 raz.

#20
Ja to wszystko panowie rozumiem, że pasowałoby te 1 1/4 set up włożyć w nową ramę ale w myśl zasady "gdy się nie ma miedzi się na dupie siedzi" składam rower na tym co mam...w teorii jest pomysł i część komponentów na kolejny rower 1990-1992 ale mam ograniczenia "wystawowe" i raczej więcej niż 4 rowery nie powstaną, już 2 musiałem rozebrać bo miejsca nie ma :(

#22
Bart pisze:
Piotr pisze:h - koneserzy, to lepiej brzmi określając ludzi w tym wieku :mrgreen:
Wiesz . . koneser to brzmi dumnie !
Koneser to również dżentelmen, a Ty Pioter do nich nie należysz. Z resztą jak 99% ludzi tutaj :mrgreen:

Także zostańmy przy świrach i pojebach ;-)
Powiedz mi pojebie, bo tak chcesz być nazywany, nikt Cie nie lubi ? chyba tak.
Więc szanuj innych jak siebie nie umiesz.
Ja jestem koneserem, forum to fikcja wirtualna i tak jest i będzie.
www.velotech.pl

#24
Piotr pisze:
Bart pisze:
Piotr pisze:h - koneserzy, to lepiej brzmi określając ludzi w tym wieku :mrgreen:
Wiesz . . koneser to brzmi dumnie !
Koneser to również dżentelmen, a Ty Pioter do nich nie należysz. Z resztą jak 99% ludzi tutaj :mrgreen:

Także zostańmy przy świrach i pojebach ;-)
Powiedz mi pojebie, bo tak chcesz być nazywany, nikt Cie nie lubi ? chyba tak.
Więc szanuj innych jak siebie nie umiesz.
Ja jestem koneserem, forum to fikcja wirtualna i tak jest i będzie.
panowie po co jakieś spiny...ja se tak żartobliwie rzuciłem a niech już każdy nazywa się jak chce ;-)

ps.czy ktoś czai dlaczego nie wyswietla mi zdjęć w moim drugim wątku w dziale "retro"? zdjęcia wrzuciłem tak samo jak w tym wątku i tu wszystko ok a tam nie ok :evil:

#25
RS pisze:
skolioza pisze: ...
- e-stay ma do dziś swoich zagorzałych fanów
...
To świetna koncepcja, wciąż żywa. Czerpie z niej np. współczesny Trek 1120, którego uznaję za bliskiego ideałowi, jeśli chodzi o rower terenowo-wycieczkowy. Wirtualnie na razie, bo jeszcze nie miałem okazji nawet go obejrzeć z bliska.
niezaprzeczalnym plusem jest fakt że łańcuch nie "przechodzi"przez ramę co pozwala na stosowanie nowego napędu na pasek :-D

#28
takie coś zacząłem "tworzyć"...ktoś ma jakieś info na temat tej ramy...ogólnie to co wiem że to Norco na rurach Tange Prestige...na suporcie jest wybite T9408...czy to może być data produkcji czy raczej to tylko numer seryjny? dodam że jest tam jeszcze inny numer czterocyfrowy
Obrazek
[/img]

#31
No nareszcie ktoś pokazał piękny amortyzator, jeden z pierwszych modeli w cudnym kolorze i co ciekawe - 2 podejścia pod tarcze ! tylko raz takie wypuścili, dla kolekcjonera gratka !
Roox nawet jak widać mostki robił pod kolor wtedy . . .ech wspaniałe czasy to były rower nocą, rynek, piwko, panienki i nad ranem w domu dopiero i pierwsze dh na takich amorach, i qwra komu to przeszkadzało :lol:

Masz punk u mnie za amor i mostek :mrgreen:
www.velotech.pl

#32
są jeszcze chwyty Sintesi w kolorze pod Bombera :mrgreen: tyle że się nad nimi zostanawiam bo ten pomarańcz jest jakiś lekko mdławy a mam jeszcze te same chwyty w bardzo ładnej czerwieni i nie wiem czy nie będzie to lepiej wyglądało w połączeniu z kolorem ramy...

#33
Gdzie ja ta rame widzialem....olx?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#34
Retromen pisze:Gdzie ja ta rame widzialem....olx?
dokładnie tam...

a z innej beczki, ktoś tu na pewno ogarnia grafiki a ja szukam nowych naklejek na tego Bombera...ktoścoś?

#36
mekp pisze:Rama z Wrocławia ?
nie no...jest naklejka że mejdyn Kanada :lol:

całkiem możliwe że z Wrocka ale osobiście jej nie odbierałem więc głowy obciąć nie dam...