#54
Kurcze pieczone, niby niziny i płasko jak stół, a Ty takie ładne "prawie kółko" kręcąc masz ponad 200 m w pionie na niecałych 20 km. Nieźle. U mnie żeby 200 metrów wyszło to muszę się nakręcić jak owsik i potem na wykresie zamiast kółka jest plemnik, wirus ebola, okulary, a nawet chłopek simplus :mrgreen: To Ty masz tam non stop 20-30 metrów podjazd, zjazd i tak co chwilę na tych 20 km ?

#55
SoloTM pisze: niby niziny i płasko jak stół
Akurat w moim regionie górek nie brakuje. Są nawet wyciągi i trasy narciarskie. Tylko ktoś kto na geografię nie chodził i nigdy tu nie był, myśli, że na mazurach jest płasko. Na przykład taki Pioter czy Hittor, którzy nigdy nic poza górami nie widzieli.

Wklejałem już kiedyś zdjęcia z płaskością moich terenów :mrgreen:
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939
Załączniki
1x.jpg

#56
Bart . . .w porównaniu z Beskidem Wyspowym to jest raczej depresja, Ty masz tam podjazdy do zrobienia spoko, a tam są podjazdy że czasem z buta nie łatwo zrobić, masa luźnych kamerdolców.
Fajne są trasy gdzie nie złazi się z rowera sapiąc z tętnem powyżej 200, no ale każdy ma co ma i trzeba się cieszyć co się ma :mrgreen:

Dzisiaj byłem na północ Krakowa, tereny niby płaskie, lasy piaszczyste, ale x lat temu na maratonie w Ogrodzieńcu wynaleźli nam taką trasę że było co dymać i to jeszcze w kuwecie . . . .

Co do testu . . jakieś różnice są widoczne, ale trasa się różni w km trochę i czy odczucia z jazdy dają podstawę sądzić że większe koło jest niezbędne do życia ?
Ostatnio zmieniony 2018-11-12, 17:49 przez Piotr, łącznie zmieniany 2 razy.
www.velotech.pl

#61
Kurcze, jakoś dziwnie wygląda Twoje ponad 200 m w pionie.. U mnie wygląda tak (tu akurat na 28 km, ale dystans mniejszy/większy wygląda podobnie, np 42 km)
Załączniki
Screenshot_2018-11-12 Endomondo(5).png
Screenshot_2018-11-12 Endomondo(4).png

#62
Bart pisze:
Piotr pisze: jakieś różnice są widoczne
Różnice są kolosalne. Trasa dokładnie ta sama w dwóch przypadkach. Różnica w km jest, bo w przejeździe Superiorem GPS później załapał.
Musisz jeszcze wziąć poprawkę na to ze nie koniecznie zasuwałeś tak samo :mrgreen:
www.velotech.pl

#63
Piotr pisze:
Bart pisze:
Piotr pisze: jakieś różnice są widoczne
Różnice są kolosalne. Trasa dokładnie ta sama w dwóch przypadkach. Różnica w km jest, bo w przejeździe Superiorem GPS później załapał.
Musisz jeszcze wziąć poprawkę na to ze nie koniecznie zasuwałeś tak samo :mrgreen:
Nie oszczędzałem siebie ani roweru, uwierz mi.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#67
weź se załóż kwadratową i choćby skały srały szybciej nie pojedziesz.

Przy owalnej zębatce musisz mieć "miękka przerzutkę, nie może ona być usztywniona np z właczoną blokadą, oval powoduje non stop pracę przerzutki, gdzieś o tym czytałem i był filmik, że niekoniecznie jest to dobre rozwiązanie.

Tak wiec : dieta, odpowiednie treningi, regeneracja - to Ci więcej da niż jajowata tarcza.
Ja bym wolał przeznaczyć tą kasę np na żele.
www.velotech.pl

#74
Vipów raczej sami zapraszają . . . . .

Taka mała dygresja . . dawno temu chyba jak był maraton w Zawoi jednego zawodnika chcieili zdyskwalifikować za jazdę nie rowerem mtb, a mtb to było jedyne słuszne 26" koła . . , na którymś później coś pamiętam ze też dyskwalifikowali rowery np przełajówki że to nie mtb i niezgodne z regulaminem . .. a teraz co? wszystko przełaje, gravele, 26, 27.5, 29 i ciul wie co jeszcze . . . jeździ
Ostatnio zmieniony 2018-12-04, 10:39 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl