Re: GT LTS 5000

#3
PawelL pisze:GT LTS 5000.
Czy ktoś posiada takie coś ?
Nie ten dział szanowny panie.
Po za tym to zbyt wcześnie żeby mieć dostęp do sprzedaży // chęci nabycia.
Najpierw trzeba się trochę poudzielać na forum ... mogę podszkolić :lol: :lol: :lol: ;-) ;-) ;-)

Re: GT LTS 5000

#4
hit00r II pisze:
PawelL pisze:GT LTS 5000.
Czy ktoś posiada takie coś ?
Nie ten dział szanowny panie.
Po za tym to zbyt wcześnie żeby mieć dostęp do sprzedaży // chęci nabycia.
Najpierw trzeba się trochę poudzielać na forum ... mogę podszkolić :lol: :lol: :lol: ;-) ;-) ;-)
Nic nie pisałem, że chciałbym sprzedać, bądź kupić ...

#9
Mnie Google każe się zalogować. Coś nie gra.

Z drugiej strony chyba nie możemy oczekiwać, że chłop będzie udowadniał, że nie jest wielbłądem.
Nie tylko nie posiadam, ale też chyba nie widziałem na żywo tego roweru. Merytorycznie nie pomogę.

Napisz w czym problem.

#13
PawelL, Blisko mnie mieszkasz. Mam tez Ltsa. Po Wlkp parku jeździsz?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#15
Ja tez. W sobote kolega z forum sie wybiera ale o 8 rano mi pasuje od 10 tej w kazdy dzien wsumie.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#18
Fajna fotka. Tez mam takie w kolekcji) Co do mini zlotu to za duzo powiedziane.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
cron