RetroMTB FORUM Dyskusyjne Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Błędy na forum i inne sprawy
Autor Wiadomość
Piotr 
Wielki Inkwizytor

Wysłany: 2009-10-28, 08:18   Błędy na forum i inne sprawy

1. No wiec tak, dalej wkółko musze za każdym razem sie logować i to tylko na tym forum.
2. Przy wpisywaniu nazwy uzytkownika, mam małe literki, a na forum imie z dużej, no to takze coś nie pasuje mi.

Z wyrazami szacunku dla programisty.

skolioza 
Administrator
Ojciec Dyrektor :P

Wysłany: 2009-10-28, 12:37   

opcja automatycznego logowania jest włączona, niestety jak widać nie działa U mnie wytłumaczalne jest to przynajmniej sprawdzaniem ostatniego adresu IP administratora (loguje się z różnych miejsc) i czasem wyłączoną historią w przeglądarce
Nick Ci poprawiłem (Mam nadzieję że o to chodziło) - miałeś zapisany z dużej litery w profilu i w takim wypadku nadrzędnym jest to co zapisane w profil a nie to co klepiesz w okno logowania (mógłbyś nawet nazwę użytkownika wpisać całą dużymi literami - nick wskoczyłby taki jak wpisałeś przy zakładaniu konta)

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

Piotr 
Wielki Inkwizytor

Wysłany: 2009-10-28, 21:21   

eeeee prosze z powrotem na duża literke bo to imę proszę szanownego kolegi i niech zaostanie, myślałem że bład jakis, ale logowanie to zmora, zadaj pytanie do nadrzędnych.
Imię proszę z dużej P. :-)

skolioza 
Administrator

Wysłany: 2009-10-28, 21:45   

sory, widocznie źle zrozumiałem Twojego posta.... już poprawiam

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

Piotr 
Wielki Inkwizytor

Wysłany: 2009-10-28, 22:22   

Nic nie szkodzi tylko jakoś imie z małej głupio wyglądało.

skolioza 
Administrator

Wysłany: 2010-06-26, 14:06   

Żeby nie zakładać nowego tematu
Mała "nowość" na forum - wątek obserwowanych aukcji będzie widoczny jedynie po zalogowaniu Były głosy że to co leci na forum osiąga kosmiczne ceny, zobaczymy czy taki ruch coś zmieni... ;-)
Oczywiście wszelkie za i przeciw jak zwykle mile widziane - piszcie śmiało

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

focker 
Doktor resor

Wysłany: 2011-01-13, 16:16   

Od jakiegoś czasu widzę, że mi prywatne wiadomości po kilka czasem dni nawet siedzą w skrzynce "Do wysłania". Nie można ręcznie wysłać - siedzą sobie tak do chwili, gdy s twierdzą, że należałoby już wyjść.

Co może być tego przyczyną (limit mam w przypadku tak wysłanych jak i odebranych wyczyszczony mniej do wartości niż 50%).

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

aldek 
wiejski rowerzysta

Wysłany: 2011-01-13, 16:25   

Focker, jak one tam siedzą, to znaczy, że adresat ich jeszcze nie przeczytał. Nie zalogował się jeszcze, i nie zobaczył. Tak to ma działać.
Ten srypt tak ma.
No chyba, że chodzi Ci o coś innego.

focker 
Doktor resor

Wysłany: 2011-01-13, 16:58   

No to w sumie dużo wyjaśnia.
Ale kiedy mi limit podskoczy ponad 80% to mi potem siedzą PW w "do wysłania" i nie chcą wyleźć - a czasem rozmawiam a adresatem obecnym na forum i on żadnym PW nie wie. Problem w tym, że po wyczyszczeniu limitu taka wiadomość i tak siedzi w "do wysłania" bardzo długo.

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

aldek 
wiejski rowerzysta

Wysłany: 2011-01-13, 17:01   

Ja taki płodny epistolograficznie nie jestem, mam z 20 proc. limitu wykorzystane, więc może dlatego nie mam takich problemów.
Może to być błąd tego pożal-się-boże skryptu phpbb by przemo...

skolioza 
Administrator

Wysłany: 2011-01-13, 18:06   

ja mam skrzynkę zajętą w 100% - przychodząca wiadomość autoamtycznie usuwa najsarszą i nie ma to wpływu na funkconowanie wiadomości
Folder do wysłania jest właśnie po to aby tam leżakowały wiadomości których adresat jeszcze nie odczytał Następnie trafiają do wysłane
Co do powiadomień - przy ustawieniu konta można włączyć/wyłączyć powiadomienie na email indywidualnie Na forum przy skórce Nigga niestety nie ma powiadomienia, jedynie po najechaniu kursorem na button PW pojawia się informacja masz X nowych/ nie masz wiadomości (nie doszedłem jak to "wywalić" na zewnątrz) Przy skórce białej jakiej używasz powiadomienie jest uzewnętrznione po zalogowaniu

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

focker 
Doktor resor

Wysłany: 2011-01-13, 18:09   

No to wszystko jasne.
Dzięki za wyjaśnienie.

Cypis 

Wysłany: 2011-05-27, 09:45   

Głowy nie dam, ale ilość nieprzeczytanych postów jest pokazywana x2,
np. widzę:
HYDE PARK
Nieczytanych tematów 1
Nieczytanych postów 2

wchodzę w:
Bareja a Poczta Polska liczba

a tam jeden nieprzeczytany post.

skolioza 
Administrator

Wysłany: 2011-05-27, 11:00   

nie potrafę się do tego odnieść niestety... u siebie nie zauważyłem tej przypadłości

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

focker 
Doktor resor

Wysłany: 2011-06-13, 10:07   

Od jakiegoś tygodnia mam coś takiego, że po napisaniu posta albo PW nie mogę go normalnie wysłać. W momencie wysyłania wylogowuje mnie system. Muszę się ponownie zalogować i dopiero wysyła mi wiadomość/posta. Czasami tak nawet 3 razy pod rząd.
I nie chodzi tu o to, że pisze posta czy PW przez godzinę, tak że system mnie standardowo wylogowuje. Czasem piszę jedno zdanie i system mnie wywala.
Zastanawiam się, czy to znowu nie jest coś z modemem GSM (zmienne IP) - ale może są teraz prowadzone jakieś prace, które to tłumaczą?

Odpowiedz do tematu