#17
1.proponuje w tym roku okolo miesiaca przed zjazdem rozeslac zaproszenia do najpopularniejszych forow (light bike, forumrowerowe, forumszosowe + inne + fora lokalne) z prosba o wyroznione ogloszenie [w ostatecznosci zwykly post] - mysle, ze w ten sposob udaloby sie dotrzec do potencjalnych zaiteresowanych.

2. wkrotce
Obrazek

#20
Oczywiscie, na Slowacji norma dla produkotw owocowych w plynie wynosi min. 52%. Wzystko ponizej traci na szlachetnosci i jest uwazane za popluczyny :lol:
Jako ciekawostke podaje slowacka definicje powidel: szalony pomysl jak nie zrobic wodki ze wszystkich owocow - czysta strata!

#34
Przeniosłem 2 powyższe posty z bliźniaczego wątku - niech pozostaną tam suche informacje

odpowiadając:
Aldku, tam nie ma żadnego linka - po prostu tekst jest podkreślony ityle A informacje będą sukcesywnie pojawiać się w I tamtego watku poście jak rok temu
Wiesz mniej więcej jak wyglądało to rok temu, więc sam oceń czy dla latorośli nie będzie to zbytnie forsowanie Bo personalnie absolutnie przeciwwskazań nie ma!

Rad - rezerwuj!

dla porządku:
Tutaj znajdziecie esencję informacji nt tegorocznego zlotu a do dyskusji i uwag zapraszam w tym wątku :-)
Ostatnio zmieniony 2011-03-31, 18:22 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#43
wiem, że jest dość późno, ale przez 2 ostatnie tyg nie miałem nawet czasu siąść na kompie... (kurs na prawko + klasyfikacja) :-/ Jutro nad tym zasiądę, ale muszę wiedzieć jakie są opcje druku
cron