#47
Bart pisze:Nie chce mi się już kontynuować tego wątku. Miałem pokazać i pokazałem. Na tym zakończymy.
BUAHAHAHA :!:
AKURAT :mrgreen:

#48
hit00r II pisze:
Bart pisze:Nie chce mi się już kontynuować tego wątku. Miałem pokazać i pokazałem. Na tym zakończymy.
BUAHAHAHA :!:
AKURAT :mrgreen:
On ma swój świat, jest jak wsza na dupie, drapiemy się a ona myk, myk chowa się i znowu pogryza.
Określenie " gościu przechodzi samego siebie " jest w tym przypadku wybitnie uzasadnione, jedyne rozwiązanie - ponowny ban za zapychanie internety bzdurami niezwiązanymi z retro.
www.velotech.pl

#49
Nieutulony w żalu po sławetnym (prawie 30 stron wątku!) kube muszę przyznać, że ten SUP to całkiem zgrabny rowerek jest. Kolorek tyż.
Przez lata nie mogłem patrzeć na aluminiową nowiznę - przez te grubaśkie rury i smarki spawów. Teraz dizajn się trochę ogarnął, i hardtajle zrobiły się optycznie lekkie.
Moje - oczywiście do natychmiastowego zignorowania - porady są takie:

- Jak nie ważysz tyle co ja, pomyśl nad kupieniem drugiego, wylajtowanego setu kół na zawody.
- Żadnych już cekin i odpustowych lampek. Lekko jest, i tak ma być.
- Garmin 25 zamiast tej sigmy. Segmenty to jest to!
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#50
Bart pisze:
corrado1111 pisze:Ten amortyzator to ma stalowe golenie? Bo ja się nie znam na tych nowych ale tak wygląda.
Wiesz, że nawet nie wiem :oops:
przyłóż magnes do górnej lagi, choćby ten co na szprychę zakładasz do licznika
Jeśli okazało by się że widelec ma stalowe górne golenie to masz tu na przyszłość spory potencjał do zbicia wagi
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#52
SoloTM pisze:No i mógłbyś przy okazji Bart, napisać co to za widelec jest w Cube a jaki w Supie, różnice pracy, swoje spostrzeżenia.
Ciężko mi teraz opisać. Nie jeździłem Cubem od czasu upuszczenia powietrza w amorze, bo miałem ponad 100 psi. W Cube jest Suntour Raidon, w Supie Rock Recon. Teraz oba mam nabite na około 95 psi.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#60
Na tych oponach wyglada dobrze. Nawet bardzo.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#69
W cenie Twojego roweru plus cena za ten amor...
Waga 9.9kg.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20181127-202126_Allegro.jpg

#70
Znajomy sklep 20km ode mnie ma takie wyprzedaże.
Waga 8.9kg.....zaden tuning niskiego modelu nie ma szans z zimowymi okazjami.
Ostatnio zmieniony 2018-11-27, 20:38 przez Retromen, łącznie zmieniany 1 raz.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20181127-203404_Allegro.jpg

#72
A jaka jest roznica pomiedzy tym co kupiles a tym za 8.9tys....1tys zł?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#74
Dales 3 tys za rower?;)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
cron