Trek 8900

#1
Postanowiłem poskładać rower z części które poniewierały się po pudełkach. Rama trek 8900 alu – carbon, widelec tange. W większości STX, koła LX i hamulce avid. Niestety nie mam żadnych canti. Mostek zamontowany przez jakąś starą redukcję, i to jest najsłabsze moim zdaniem ogniwo. Rower z założenia miał być dla żony. Ale, że ona będzie jeździć raz może dwa w roku to sam będę go używał. Ma służyć do jazdy do sklepu, na pocztę, z dzieckiem po osiedlu, ogólnie w sytuacji gdzie nie chce się iść na nogach. Nie mam w planie inwestowania w rower, poza siodełkiem. Zastanawiam się nad amortyzatorem, i może wtedy canti. Czas pokaże. Jeździ się całkiem przyjemnie.
https://www.fotosik.pl/u/done99/album/2504155

#5
Rama ma 18 cali. Waży 1700gr. Zdjęcia zrobione zaraz po złożeniu. STX przeleżało na strychu kupę czasu. Chyba pamiętają mój pierwszy start w zawodach. Później złapałem bakcyla, przyszedł czas walki z nadwagą w rowerze i ciągła wymiana części...
Każda część jest w stanie przynajmniej dobrym. Koła nie miały nigdy ciężkiego życia. Wszystko trzeba było wyczyścić i jakoś wyszło.
Szkoda mi było wyprzedawać cześći bo nie są wiele warte, niektóre właściwie nic. A jako całość jest lepiej niż się spodziewałem.

#6
Super rowerek! :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#7
Calkiem fajny popindalacz, spoko ;-) Abstrahujac (za pozwoleniem Ojca Dyrektora) od tematu, ilu z nas postawilo na kola rower(y) dla zony? Ja mam na koncie jeden, bo i kobialka jedna. W tym temacie, to krolowie nafty i azbestu maja lepiej - moga miec 4 - rowery tez :-)
cron