#16
hit00r II pisze:
Mi to wygląda jak zwykła sprężyna + elastomer MCU.
Uszczelki w tego typu widelcach gdzie masz sprężynę//elastomer
Tyle ode mnie ... ale ja się NIE ZNAM 8-)

faktycznie :idea:
nie znasz sie :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#17
Calowa sterowka rst z dołączonym adapterem pasuje idealnie w półke rebela. Olej wlalem 5w. Doswiadczenie mam nie wielkie wiec nie porownam ale po pierwszych testach rewelacja :)
Załączniki
WhatsApp Image 2018-08-17 at 19.25.21.jpg
rura sterowa oryginalna rst
WhatsApp Image 2018-08-17 at 23.06.20.jpg
trek 830 z rond wp rebel
WhatsApp Image 2018-08-18 at 13.22.32.jpg
trek 830 z rond wp rebel 2

#19
Piotr pisze:Teraz musisz do tego widelca dopasować coś sensownego, bo patrząc na resztę to . . . .. supoermarket.
Fakt - lata temu troche skundlony niestety zostal.. Osprzet to acera(oryginalnie bylo alivio i gripshifty) hamulce to jakis acor(oryginalnie byly cantilevery) . siodlo jakis sr ale nie z epoki, tylnie kolo nawet nie pamietam. Mostek x-tas-y roadrace - wymieniony jakis czas temu przy zmianie sterow z klasycznych na ahead - JEdyny jaki byl dostepny na 25.4 i podobny wymiarowo do poprzedniego. Oryginalne jest przednie kolo, chyba korba(ale pewny nie jestem), kierownica, Co najbardziej kuje w oczy fanow retromtb i w co warto/powinienem zainwestowac ? :) Tak jak pisalem rower mam od nowosci od 96' i chce go na pewno zatrzymac.

#20
zrób w miarę jednolicie, spójnie, mostek możesz dać i kiere na 31.8 nawet, będzie pasowało ogólnie.

Wg mnie jako użytkowy rower nie musi być wq retro stylu napędowo, bo byś kasy wydał mnóstwo i czas na szukanie.
Ale mając na uwadze że nie każdy sra kasą to nie ma co narzucać się.
www.velotech.pl

#21
Piotr pisze:zrób w miarę jednolicie, spójnie, mostek możesz dać i kiere na 31.8 nawet, będzie pasowało ogólnie.

Wg mnie jako użytkowy rower nie musi być wq retro stylu napędowo, bo byś kasy wydał mnóstwo i czas na szukanie.
Ale mając na uwadze że nie każdy sra kasą to nie ma co narzucać się.
mostek 25.4 bardziej chodzilo mi ze na sterowce mam. prawie wszystkie sa 1 1/8 chyba ze znow z adapterem jakims dam. gemometrycznie/wymiarowo wysokosc i kat pasuje mi jednak tak jak jest teraz...
Cos takiego od 1zl np widze : https://allegro.pl/mostek-ahead-kalin-r ... ml#thumb/3

TO co zeby bylo spojnie ? tylnie kolo(czy przednie?), mostek i wywalic te pseudo rogi ? :)