#16
SoloTM pisze:Nie narzekam tylko stwierdzam fakt, się przytyło ;) i to nie kilka kg a znacznie więcej, niestety.
W dół większa masa się przydaje :mrgreen:

#18
Już pojaraliście się ? umówcie się na barabara i po kłopocie.

Zmiany . . .
siodełko, opony na szutry do szybkiej jazdy - czytaj lżejszej, widelec.
W najbliższym czasie korba, będzie Sugino na 4 śrubki i na kwadrat.

Obrazek
www.velotech.pl

#21
Piotr pisze:Już pojaraliście się ? umówcie się na barabara i po kłopocie.
Nie mierz wszystkich swoją miarą ... to że ty lubisz brać w kakaowe oko to twoja sprawa.

#23
Bart pisze: O fak :shock: :mrgreen: :mrgreen:
Na chamstwo odpowiadaj chamstwem 8-)
Chyba że to dla niego normalne zachowanie kiedy facet kopuluje z innym facetem ... i nie napisał tego złośliwie :-)
A odnośnie roweru ... czerwony widelec go totalnie odmienił :-D
Mojemu też by się taki przydał :roll:

#24
hit00r II pisze:
Piotr pisze:Już pojaraliście się ? umówcie się na barabara i po kłopocie.
Nie mierz wszystkich swoją miarą ... to że ty lubisz brać w kakaowe oko to twoja sprawa.
Wpierdzielasz się miedzy wódkę i zakąske i wiesz że to się źle kończy :roll:
www.velotech.pl

#25
Piotr pisze: Wpierdzielasz się miedzy wódkę i zakąske i wiesz że to się źle kończy :roll:
A co ? Wpadniesz i walniesz mnie z cyca :mrgreen: :?:
Nawet Aldek mnie "polubił" ?
Wpadnij ... obalimy flache wypocimy pół litra potu i ... skończą się głupawe docinki ;-)
MARZENIE :-P

#26
Nie pije z małolatami bo później kłopoty są, rzygają, srają gdzie popadnie . . .. plotą głupoty i cuchnie im z gęby . . . :mrgreen: .
Takie narracje typu obalimy flache nawet nie są modne w gimnazjum już . . .jak syn mówi nietrendy, naprawdę, nawet oni się tym nie jarają już .. . . hehehehhe.
Papa
www.velotech.pl

#27
Piotr pisze:Nie pije z małolatami bo później kłopoty są, rzygają, srają gdzie popadnie . . .. plotą głupoty i cuchnie im z gęby . . .
Zawsze możesz pić wodę mineralną ... tak jak Adolf Hitler :roll:
Małolatem już dawno nie jestem ... chyba że ty masz więcej niż 50 lat to wtedy można określić mój wiek w ten sposób :-)
Obaj jesteśmy wredni i zajebiście złośliwi więc mogło by być ciekawie :-P
Wpadnij kiedyś z innymi żebyś się nie wstydził :mrgreen:

#32
Nie, pancerze mają prawidłową długość i kąty wejścia do końcówek czy regulatorów.

Dzisiaj była zmiana przerzutki przód i korby.
Siadła XT z tej samej stajni co tył.
Korba na kwadrat Specialized, na 4 śruby, blaty będą podmienione bo na szybko zakręciłem.
Pakiet Shimano XT 110 mm, jak znajdę 107 to będzie lepsza linia łańcucha,

Dobrze by było zdobyć korbe Xt do kompletu . . . ale może kiedyś się znajdzie.

Doszła zmiana kasety na 11-32 i przeróbka tejże kasety na wersje z pająkiem w celu zrzucenia wagi tylnego koła, mam parę takich pająków samych więc . . . stykło idealnie.

Mostek zostanie srebrny, bo ma lepszy kąt i długość niż czarny, najwyżej sztyce zmienię na srebrną albo zamówię mostek na koniec czarny z Pro.

.... już niedługo będzie wersja końcowa bo następny rower czeka na montaż . . . i będzie to fulik do XC.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
www.velotech.pl

#33
Porób zaprawki bo te sznyty na ramie aż biją po oczach :!: :shock:
Nawet jeśli ten rower to tyran nic nie stoi na przeszkodzie żeby rama tej klasy jakoś wyglądała.

#35
Zmiany .. . . w sumie mogłem od razu pokazać rower w końcowej wersji , ale nie było by tyle nabijania postów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sztyca przyszła srebrna tak jak powinna być, siodełko kultowa Vetta, a wczoraj wieczorem dałem chwyty, niestety miałem tylko niebieskie, ale liczę na to iż zabrudzą się szybko :-D .
Zamontowałem stary licznik jeszcze, mam 600, ale bez baterii, jak znajde to zmienię.

Będzie prawdopodobnie jeszcze jedna zmianka, ale muszę się sam przekonać do niej.

Obrazek
Obrazek
www.velotech.pl

#36
Odgrzewam temat.
Po paru jazdach po dołach i pagórkach okazuje się że widełki, które mają 41,5 cm długości nie dają pewnej jazdy, są po prostu za długie, rower jest na płaskich i podjazdach nadsterowny.

Szukam oryginalnych widełek, pewnie nie znajdę, z moich odczuć jest o ok 1 cm za długi aby skrętność była prawidłowa.

Znalazłem taki co ma 40 cm i po zmiance jazda jest na razie ok, ale widełki średnio pasują bo to Cannondale Peperoni . . . tyle że srebrne.

Ciekaw jestem jaką dł miały oryginalne widełki . . .
www.velotech.pl

#44
skolioza pisze:jedno "ale" - Marin Piotra to rocznik 96, nie można odnosić go do katalogu '93 czy '92 i orzekać na tej podstawie niepodważalną niepodważalność i 100% wyznacznik ;-)
Pewnie, zgoda. Dlatego slowko "prawdopodobnie". Bralem tez pod uwage co ty napisales o 39,5. Ja bym zamontowal wszystko od 39 do 40 i juz.

#45
Jasne . . . .

Mam widelec niby identyczny jak z katalog, białe naklejki, ale on ma 41,5 cm z ramy 17,5 czyli takiej samej, ale pewnie rocznik się nie zgadza, bo ta długość niestety nie pasi.
Rower wyszedł bardzo lekki, coś się nie mogę z nim dogadać . . . na 100%

Pamietam jak miałem Pine Moutain pomarańczowy to gonił jak głupi, a ten coś mnie męczy . .
www.velotech.pl