który?

Czas głosowania minął 2018-01-18, 19:46 Można wybrać tylko 1. opcję

1. Cannondale F700 1995 - Lukanio
Liczba głosów: 1 (2%)
2. Specialized S-Works M4 '99 - Skeevo
Liczba głosów: 10 (16%)
3. Cannondale Super V 2000 1997 - hit00r II
Liczba głosów: 2 (3%)
4. Diamond Back Axis Team 91 - konrik80
Liczba głosów: 6 (10%)
5. Scott Endorphin Pro Rancing 98 - czajnikmtb
Liczba głosów: 1 (2%)
6. Specialized Stumpjumper rouge - YvesMoi
Liczba głosów: 4 (6%)
7. BMC Softail GS - rkopec16
Liczba głosów: 1 (2%)
8. Marin Hidden Canyon 1995 - Piotrek Aldka
Liczba głosów: 1 (2%)
9. Scott Endorfin Pro Racing WC 1997 - Focker
Liczba głosów: 5 (8%)
10. Kona Kilaulea '95 - Aldek
Liczba głosów: 4 (6%)
11. Cinelli Soft Machine - Gerwazy (Brak głosów)
12. Santa Cruz Heckler 1996/97 - el mo
Liczba głosów: 12 (19%)
13. Kona Hahanna 1991 - Aldek (Brak głosów)
14. Alpinestars Cro-Mega LX 1992 - Grzesiek 14
Liczba głosów: 2 (3%)
15. ALAN Adventure MTB Carbonio - Piotr
Liczba głosów: 3 (5%)
16. GT STS - Czacha
Liczba głosów: 9 (15%)
17. Hazard 1991 - Gerwazy
Liczba głosów: 1 (2%)
Liczba głosów: 62

#61
Retromen pisze:Brawo. Rowery w tym roku zacne! Gratulacje.
Największy przegrany cannon hit00ra...
No bo nie zagłosowałeś :mrgreen:
Widocznie ludzie wolą ulepy a nie serie :-|

#62
hit00r II pisze:Widocznie ludzie wolą ulepy a nie serie
Wrzucę to co i wrzuciłem na FB:
Chociaż osobiście nie głosowałem na Santę, to z czystym sumieniem przyznaję, że rower BARDZO oddaje ducha tamtych lat w Polsce
Nie jest do końca spójny i poprawny, wizualnie może się podobać, choć nie musi ale nikt też nie zaprzeczy że tak właśnie wówczas się budowało i jeździło - na tym co udało się zdobyć, kupić, wymienić, a nie wg katalogu czy spójnej wizji
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#64
Spoko, mój typ dostał 6 głosów. Ale nie bójta się Pany, w przyszłym roku wystawię takie coś że będzie o tym w CNN i napędzą nam traffic na stronkę ;)

Ale nie uważam że retroMTB zaczyna się kurczyć, generalnie w kontekście zainteresowania tematem.

#65
skolioza pisze:
hit00r II pisze:Widocznie ludzie wolą ulepy a nie serie
Wrzucę to co i wrzuciłem na FB:
Chociaż osobiście nie głosowałem na Santę, to z czystym sumieniem przyznaję, że rower BARDZO oddaje ducha tamtych lat w Polsce
Nie jest do końca spójny i poprawny, wizualnie może się podobać, choć nie musi ale nikt też nie zaprzeczy że tak właśnie wówczas się budowało i jeździło - na tym co udało się zdobyć, kupić, wymienić, a nie wg katalogu czy spójnej wizji

Dlatego nie czaju po co ludzie na forum odtwarzają katalogowe specyfikacje :roll: zamiast bawić się szpejami czy kolorami
Gratki Elmo kozak furka!
Szkoda , że z Yetim nie zdążyłem :cry:

#66
sztopi17 pisze:Szkoda , że z Yetim nie zdążyłem
Spokojna głowa, w przyszłym roku wygra :-) Nie wiem czy jaki kol wiek projekt przebije Yetiego, zwłaszcza że składany jest pieczołowicie od dłuższego czasu a nie na szybko na konkurs 8-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#67
W sumie tak patrzę ilu czubków oddało głosy i jest nas tylko nieco ponad 60 osób na cały kraj :!: :?:
Przecież to jakaś masakra ... bez przerwy piszemy tak na prawdę w gronie góra 20 osób :-|
Czy w tym kraju rządzonym przez jedyną słuszną siłę polityczną nie ma więcej fascynatów retro :!: :?:
Może należało by się ogłosić w innych mediach takich jak sexbuk , NK ... YT :!: :?:
Po za tym 25% użytkowników jest obrażonych na innych co zawęża grono osób biorących udział w dyskusjach :-x
Skolioza może weź zrób osobny dział - tylko dla CHAMÓW takich jak Hit00r II gdzie nie obowiązuje etykieta , to by się więcej robaczków zlazło :lol: ;-) ;-) ;-)
Mianował byś mnie głównym adminem a Piotra moim zastępcą :lol:
Trzeba szukać jakiegoś rozgłosu żeby coś się tutaj więcej działo.

#68
Ze wszystkimi forami stricte tematycznymi o wysokim poziomie tak jest. Mają czas swojej ekspansji, później stagnacji, dekadencji i jedyne co może je jeszcze spotkać to renesans. Jednak to co już zostało na nich opisane nadal jest do znalezienia i to jest ich ogromna wartość.

#69
Chodzi o jakość a nie o ilość)
Kłócić się możemy ale szacunek musi być)
Miłośników retro mtb raczej nie przybędzie. Na trasach jak nieraz spotykam bikerów na 29er to widze jak z politowaniem patrzą na moje retro rowerki) Nie wiem jak patrzą gdy ich wyprzedzam bo nie zerkam za siebie)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#70
Retromen pisze: Nie wiem jak patrzą gdy ich wyprzedzam bo nie zerkam za siebie)
Ta ?
To kiedy jedziemy na Odrodzenie :lol: :?:
Po robocie będę miał o wiele mniej siły więc dasz radę.
W zeszłym roku podjechałem 50 razy ale 2018 nie będzie aż tak intensywny ... chyba :mrgreen:
Wybierz się po koła a nie marudzisz że coś tam ;-)

#71
Będzie trzeba na zlocie zrobić konkurs w takich większych rękawicach.Wtedy wszyscy będą mogli przedstawić swoje racje itp :-) :-)
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#72
mój faworyt drugi gratulacje Skeevo twój rower uderzył w moje serce pięknym żółtym kolorem do tego bardzo stonowane komponenty bardzo ładnie zgrały się w jedną spójną całość :)
wyszedł z tego naprawdę rasowy góral :shock:
u mnie w pracy pytali się jak ten wasz retro konkurs dopiero na nocce powiedziałem im o wynikach i pokazałem wygrane maszyny
staram się ich coś tam mówić o tych dobrych czasach o częściach jak to było jak się to zaczęło i powiedzieli że mam lekkiego świra ale w pozytywnym tego słowa zanaczeniu 8-)
jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców :-o

#74
Bardzo, ale to bardzo ogromnie dziękuję za oddane głosy na Santę! Bardzo mi miło i nawet nie przypuszczałem, że mój rower w ogóle trafi do pierwszej trójki - biorąc pod uwagę, że do konkursu zostało zgłoszonych mnóstwo świetnych rowerów. Dziękuję też za gratulacje i miłe komentarze a i właśnie - dziękuję DOMANOWI za zgłoszenie go do listy kandydatów (teraz wreszcie wiadomo, kto go zgłosił... ;-) )

#75
Dzięki Panowie za uznanie, na prawdę się nie spodziewałem przy takiej konkurencji.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#76
hit00r II pisze:W sumie tak patrzę ilu czubków oddało głosy i jest nas tylko nieco ponad 60 osób na cały kraj :!: :?:
Przecież to jakaś masakra ... bez przerwy piszemy tak na prawdę w gronie góra 20 osób :-|
Czy w tym kraju rządzonym przez jedyną słuszną siłę polityczną nie ma więcej fascynatów retro :!: :?:
Może należało by się ogłosić w innych mediach takich jak sexbuk , NK ... YT :!: :?:
Po za tym 25% użytkowników jest obrażonych na innych co zawęża grono osób biorących udział w dyskusjach :-x
Skolioza może weź zrób osobny dział - tylko dla CHAMÓW takich jak Hit00r II gdzie nie obowiązuje etykieta , to by się więcej robaczków zlazło :lol: ;-) ;-) ;-)
Mianował byś mnie głównym adminem a Piotra moim zastępcą :lol:
Trzeba szukać jakiegoś rozgłosu żeby coś się tutaj więcej działo.
Tylko powiedz mi po co?
potrzebujesz miliona postów na godzinę - nie ważne z jakim poziomem kultury i meteorytyki - masz różne fora przy portalach nazwijmy to "informacyjnych" Tu nigdy nie o to chodziło i chodzić nie będzie Retro to nie masówka w końcu ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#77
Gratuluję zwycięzcy.

W tym roku też będę chciał coś wystawić. Nie będzie to Cro-Mega.
Postaram się trzymać rower w tajemnicy do ostatniej chwili.
Ten konkurs to super pomysł. Ja dodałbym jeszcze jakąś wartościową nagrodę na którą składaliby się wszyscy chętni. Oczywiście nie chodzi mi tu o duże kwoty ale te pareset złotych sądzę, że możnaby zebrać. Pomysłów na nagrody jest niezliczona ilość.
Wheeler Cross Line 3000 `93 -RESPAWNED
Alpinestars Cro-Mega LX `92 -IN PROGRESS
Breezer Thunder `92 -RESPAWNED
DB Axis `91 -IN PROGRESS

#78
Upominek dla zwycięzcy jest co roku dzięki forumowiczom, którzy maja chęć przekazać na ten cel jakieś swoje zachomikowane NOSy

W kwestii samej nagrody - założenie od zarania było takie, iż miał to być sympatyczny dodatek do zabawy, a nie cel sam w sobie - właśnie po to abyśmy dobrze i "zdrowo" bawili się w gronie forumowym, a nie po to aby w grudniu napływała do nas rzesza przypadkowych osób zwabionych wartościową nagrodą
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#80
skolioza pisze:Upominek dla zwycięzcy jest co roku dzięki forumowiczom, którzy maja chęć przekazać na ten cel jakieś swoje zachomikowane NOSy

W kwestii samej nagrody - założenie od zarania było takie, iż miał to być sympatyczny dodatek do zabawy, a nie cel sam w sobie - właśnie po to abyśmy dobrze i "zdrowo" bawili się w gronie forumowym, a nie po to aby w grudniu napływała do nas rzesza przypadkowych osób zwabionych wartościową nagrodą
Racja, wyróżnieniem już jest samo zwycięstwo w konkursie.
Wheeler Cross Line 3000 `93 -RESPAWNED
Alpinestars Cro-Mega LX `92 -IN PROGRESS
Breezer Thunder `92 -RESPAWNED
DB Axis `91 -IN PROGRESS

#81
Imo za mały przekrój glosow - zakładasz po 2 konta dziennie na 10min mailach i masz wygrana w konkursie. Z resztą jak napisał Skolioza bez sensu
Ja się nie znam ale czy admin by nie wiedział, że konta są zakładane z jednego IP czy jakoś tak? Gdyby tak to blokada kont i tyle.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#83
skolioza pisze:
hit00r II pisze:W sumie tak patrzę ilu czubków oddało głosy i jest nas tylko nieco ponad 60 osób na cały kraj :!: :?:
Przecież to jakaś masakra ... bez przerwy piszemy tak na prawdę w gronie góra 20 osób :-|
Czy w tym kraju rządzonym przez jedyną słuszną siłę polityczną nie ma więcej fascynatów retro :!: :?:
Może należało by się ogłosić w innych mediach takich jak sexbuk , NK ... YT :!: :?:
Po za tym 25% użytkowników jest obrażonych na innych co zawęża grono osób biorących udział w dyskusjach :-x
Skolioza może weź zrób osobny dział - tylko dla CHAMÓW takich jak Hit00r II gdzie nie obowiązuje etykieta , to by się więcej robaczków zlazło :lol: ;-) ;-) ;-)
Mianował byś mnie głównym adminem a Piotra moim zastępcą :lol:
Trzeba szukać jakiegoś rozgłosu żeby coś się tutaj więcej działo.
Tylko powiedz mi po co?
potrzebujesz miliona postów na godzinę - nie ważne z jakim poziomem kultury i meteorytyki - masz różne fora przy portalach nazwijmy to "informacyjnych" Tu nigdy nie o to chodziło i chodzić nie będzie Retro to nie masówka w końcu ;-)
Dokładnie tak nie ilość ale jakość :-D :lol:
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#84
Gratulacje dla zwycięzcy i ogromne wyrazy uznania dla pozostałych uczestników.
Wszystkie rowery wspaniałe. Miałem wielki problem z podjęciem decyzji i zmieniałem zdanie parę razy. Jednego dnia uważałem, że najfajniejszy jest rower hajtekowy i z najlepszym osprzętem, innego, że to ten najbardziej "klimatyczny" i z klasyczną sylwetką powinien wygrać, a później ten, w który włożono najwięcej pracy rąk, a nie tylko pieniędzy.
Ostatecznie mój typ znalazł się gdzieś pośrodku stawki, ale pocieszające jest to, że kilka innych osób dokonało takiego samego wyboru :-)

Szkoda, że znalazły się rowery bez punktu, a przecież zarówno Hanka, jak i Miętka Maszyna, to świetne sprzęty.
Przy tak małej liczbie głosujących lepiej pewnie by rzeczywistość oddawała możliwość zagłosowania na np. trzy rowery. Myślę, że wynik mógłby być inny.
To nie jest propozycja zmiany zasad (widzę tu też wady), bo zabawa jest przednia, a przy okazji świetna motywacja dla pozostałych użyszkodników.
Dziękuję.

#86
hit00r II pisze:W sumie tak patrzę ilu czubków oddało głosy i jest nas tylko nieco ponad 60 osób na cały kraj :!: :?:
Przecież to jakaś masakra ... bez przerwy piszemy tak na prawdę w gronie góra 20 osób :-|
Czy w tym kraju rządzonym przez jedyną słuszną siłę polityczną nie ma więcej fascynatów retro :!: :?:
Może należało by się ogłosić w innych mediach takich jak sexbuk , NK ... YT :!: :?:
Po za tym 25% użytkowników jest obrażonych na innych co zawęża grono osób biorących udział w dyskusjach :-x
Skolioza może weź zrób osobny dział - tylko dla CHAMÓW takich jak Hit00r II gdzie nie obowiązuje etykieta , to by się więcej robaczków zlazło :lol: ;-) ;-) ;-)
Mianował byś mnie głównym adminem a Piotra moim zastępcą :lol:
Trzeba szukać jakiegoś rozgłosu żeby coś się tutaj więcej działo.
Niestety jest sporo racji w tym co piszesz. To że RETRO nie cieszy się popularnością u nas jest zasługą GŁODU społeczeństwa spowodowanego długimi latami życia w biedzie... Od 45 roku do teraz w sumie, bo nie ma się co oszukiwać, nadal jesteśmy biedakami Europy i do tego na pierwszym miejscu w rankingu "współczesnych Europejskich niewolników". Dlatego też już samo słowo "NOWOŚĆ" wywołuje orgazm u pospolitego Kowalskiego. Słowo "Zachód" wywołuje podwójny orgazm... Recepta na dobrą sprzedaż w biznesie? "Nowość z Zachodu" - a to że jest to klepane w chinach itd. nie ma najmniejszego znaczenia. RetroMTB? Retro samochody? Ehh... Tylko dla oszołomów, złomiarzy, desperatów, głupków i bogaczy ;)

#87
czajnikmtb pisze:hmm też myśl bo przy tak małej liczbie głosów może faktycznie by to coś zmieniło :?:
Na pewno by zmieniło, ale niekoniecznie na lepsze.
Mogłoby się okazać, że wygrał rower, który nie byłby niczyim "pierwszym wyborem", czyli prostu średniak. Taki system pokazywałby trochę co innego niż teraz.
W obecnym łatwiej o spektakularne zwycięstwa i porażki, co jest bardzo ekscytujące.

#88
Dzięki za oddane głosy!
Też miałem zagwsotkę na kogo oddać głoś, zmieniałem zdanie klika razy. Padło na santę, rower oddaje klimat tamtych lat.

Gratuluje!
cron