#2
Cześć! :-)
na nasze potrzeby przyjęliśmy jak w galeriach - retro do 2000 włącznie (przy galeriach, ponieważ były rozbieżności zdań co do miksów, np stara rama nowszy osprzęt lub na odwrót, przyjęliśmy że decyduje rocznik ramy)

A tak na marginesie napiszę Ci, że odkąd się zarejestrowałeś frapował mnie Twój wpis w polu miejscowości: Kraków/Zamość To skąd pochodzisz a gdzie mieszkasz, lub co oznaczają te dwie magiczne nazwy? dopytuję bo Krk jako moje miasto rodzinne szanuję i uważam że ma wiele do zaoferowania (zabytki, historia, położenie... dużo by wymieniać), a Roztocze, choć raczej na południe od Zamościa to dla mnie jeden z rejonów PL w który chętnie powracam w najprzeróżniejszych konfiguracjach (samochód, rower, buty, stacjonarnie...) No i szkoda wielka że z Zamościa na południe zlikwidowano kolejowe połączenia pasażerskie... Wysiadając na stacji Zamość widok witającego Cię misia robił fajne wrażenie :mrgreen: (stacja i zoo są rozlokowane po dwóch stronach drogi, która to jest na nasypie Wychodząc z dworca wydaje się że po drugiej stronie drogi szwęda się niczym nie odgrodzony misiek ;-) )
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#3
Jestem z Zamościa a w Krakowie studiuję :-) Co do miśka - prawda, fajnie to wygląda ale już daawno go nie widziałem. Albo już go tam nie ma, albo zawsze się przede mną chowa. Transport, rzeczywiście gorszy, ale busów kr - zam pojawiło się więcej, tylko, że z rowerem to już nie ma szans się zabrać.

Co do roku, ok, rozumiem. Pytałem, bo ostatnio moje zainteresowania rowerowe obracały się w okolicach 2000-2002 i zastanawiałem się, czy to jeszcze retro, czy już nie ;-) Ramę na pewno planuję 2000+, więc wszystko jasne.