#46
Ten "grawer" na mostku też dziwnie wygląda. Jak dla mnie to właściciel miał dostęp do takich znaczników i sobie oznakował części - ot dla jaj, albo przed złodziejami. Bo taki babol na mostku to nie przystoi nawet współczesnym chińczykom. Takie oznaczenia robi się w miejscach, których nie widać. Czyli np. na końcach kierownicy, na rurze fajki w jej dolnej części czy na sztycy pod podziałką "minimum insert".
https://www.facebook.com/evobikesycow

#48
Mr.Adamello i Mr.Skolioza - zgadzam się w 100% z Waszą oceną ,,Bo taki babol na mostku to nie przystoi nawet współczesnym chińczykom,, :mrgreen: :mrgreen: . -mam oznakowany rower w buracki sposób :evil: -mostek mogę zmienić z ramą gorzej :lol:
A nie pomoglibyście w określeniu ,,Rodzaj mocowania blatów w korbie a konkretnie rozstaw śrub. Shimano stosowało dwa rodzaje w mtb na 5 śrub tzw. standard i micro. Pytanie było bardziej do oglądaczy wątku, często na pierwszy rzut oka da się poznać rodzaj mocowania. Jakbym wiedział jakie to mogę przejrzeć zapasy blatów.,,- to może Mr.Qsik miał by dla mnie Blacik do korby- foto
Załączniki
tarcza.jpg