#16
no własnie nie wiem co tam dać bo mam fajną sztycę w karbonie i kierkę ale to nie będzie retro. jak retro to mostek race face, kiera race face, stery race face, ,,,,,,może w tę stronę? bym pozbierał w komplecie żeby było po kanadyjsku.

Obrazek


napęd to tez jest wybór; m737 całość albo pomieszać jakieś plasmy, korby rooxa, fsa.
jest burza w głowie :evil:
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#20
mekp - kierka oryginał, kartonik, papiery, naklejka, w środku kiery też nr seryjny ale wiesz w tych czasam podróbki są niezłe :evil:
ojcze - wiadomo korby sobie nie odpuszczę i ostatnimy czasy zacząłem inwestować w wielopusty bo są sztywniejsze niż kwadraty i lżejsze więc weszła jednak czarna korba FSA z pustymi ramionami, pająk mikro na 2 blaty do ściggania, suport fsa do kompletu ledwo ponad 200g i alu śrubki wszystko nowe i z napisami FULL SPEED AHEAD :evil: :evil: :evil:
nad resztą jutro pokminię. do piatku bedzie stał konik o własnych siłach już
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#21
Pytam bo kiedyś sprzedawałem identyczną i parę osób uparcie twierdziło że chińszczyznę propaguję i że zaraz następną wystawię bo z aliexpres kupiłem milion :-)

Ja kibicuje, choć marka mnie nie porywa to ostatnio mam fazę na rowerki z końca wieku.

Duke - fajna sprawa tylko... przed założeniem ogarnij czy nie ma na dolnych goleniach choćby odprysku bo tam zaraz wychodzi korozja i lakier odpada szybciej niż w canonach :-)

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996
cron