#139
Bart pisze:Konie sezonu ? Tylko prawdziwy Janusz może coś takiego napisać :mrgreen:

Kolarstwo to nie jest sport sezonowy !
PRZECIEŻ TY SAM TAK NAPISAŁEŚ W KTÓRYMŚ SWOIM POŚCIE ŻE KONIEC SEZONU :roll:
PS - nie napisałeś o żadnym Milko tylko zakończenie sezonu a reszty MOŻNA BYŁO się domyśleć 8-)
Ostatnio zmieniony 2018-10-07, 15:54 przez hit00r II, łącznie zmieniany 1 raz.

#141
Bart pisze:Konie sezonu ? Tylko prawdziwy Janusz może coś takiego napisać :mrgreen:

Kolarstwo to nie jest sport sezonowy !
Przyjacielu, proponuje zmienic piaskownice, bo Twoja ignorancja mocno zaniza poziom tego forum.

#145
Fajnie polatać po bike parku. Ma to swój niepowtarzalny klimat. Pamiętam testy Speca kilka lat temu w Koutach. Było co robić, a współtowarzysz w szpitalu skończył :mrgreen:
Bart pisze:Konie sezonu ? Tylko prawdziwy Janusz może coś takiego napisać :mrgreen:

Kolarstwo to nie jest sport sezonowy !
O kurcze u mnie też się sezon zakończył. W najbliższym czasie tylko wyjazdy na grzybki i może jakieś drifty na śniegu (o ile spadnie). Czyli już nie jestę kolarzę ino Januszem Rowerzystom.
https://www.facebook.com/evobikesycow

#146
Piotr pisze:Obaj jesteście warci siebie, może w końcu wpadniecie i np Aldek z Majorem Was przeczołga po piachach i nastanie cisza . . . . . . :mrgreen:
Oj zabolało by ich i to MOCNO 8-)
Szkoda że to raczej nie realne :-|

#147
Och Wielki Barcie, Dezencie, bogu ścigania, przemistrzu mistrzów, spadkobierco wszechwiedzy Huberta! Dziękuję Ci za uświadomienie po tylu latach, że mój świetej pamięci trener klubowy, który wychował wielu mistrzów Polski w kolarstwie, był tylko głupim i nic niewartym Januszem (zanim to jeszcze było modne). Tylko bowiem taki partacz trenerskiej roboty może mówić: "Dziś wyścig na koniec sezonu. Potem odpoczynek i przygotowujemy się do następnego latając przełaje ma ostrym kole." Jak dobrze, że tu jesteś i nas wszystkich uświadamiasz wspaniały arcymistrzu sztuki kolarskiej i mechanicznej.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#150
Prace czas zaczac, na poczatek nowa tarcza, zobaczymy jak sie sprawuje jesli dobrze to druga do kompletu kupie, no i nowa kaseta szosowa :mrgreen:
Poza tym remont zawieszenia, mniemam ze slizgi wszystkie wytluklem, zobacze co z lozyskami tocznymi.
W kolach tez musze powymieniac lozyska.
Załączniki
20181128_191431a.JPG
20181130_083039a.JPG

#153
hit00r II pisze:To coś ty z tym zrobił!?
Zapuściłeś ?
Jednak co Karpiel to Karpiel ... potem długo , długo nic :-x
Jakbys jezdzil na tym Karpielu to mialbys to samo. Tuleje sie zuzywaja ot wszystko, ta jest najbardziej obciazona, a wytrzymala dwa lata.

#155
Tuleje wymienione, zero luzu :mrgreen:
Wybilem lozyska z przedniej piasty, jak patrze jak one wygladaja, to dziw ze to wogole jezdzi :-/
W tylnej nie mialem jak osi rozkrecic, musze klucz spilowac bo mam za gruby, to tez po nowym roku.
Załączniki
20181229_211042a.JPG
20181229_211137a.JPG
20181229_211155a.JPG

Re: Astrix Havoc

#156
Klucz dorobiony, lozyska w piastach wymienione, w tylnej jedna strona wygladala zle, skrodowane.
Dorobilem dwa komplety sprezyn do Monstera, wstawilem najbardziej miekkie, zobaczymy jak bedzie sie jezdzic.
Stuningowalem przerzutke, ale ustawienie przez budowe ramy i wymiane kasety na szosowa, dosyc problematyczne.
Załączniki
20190101_223327a.JPG
20190209_141128a.JPG
20190211_222106a.JPG
20190211_224732a.JPG

Re: Astrix Havoc

#157
Jak się dba ... tak się ma.
Dorobienie sprężyn do Monstera ?
Przecież do tego potrzebna jest specjalna stal o odpowiednich właściwościach , zwoje również powinny być z konkretnymi przerwami.
Dorabiasz sprężyny ?

Re: Astrix Havoc

#158
hit00r II pisze:
2019-02-13, 14:20
Jak się dba ... tak się ma.
Dorobienie sprężyn do Monstera ?
Przecież do tego potrzebna jest specjalna stal o odpowiednich właściwościach , zwoje również powinny być z konkretnymi przerwami.
Dorabiasz sprężyny ?
Juz Ci kiedys pisalem, dla jednych to lot w kosmos, dla drugich codziennosc.

Re: Astrix Havoc

#159
2ass pisze:
2019-02-14, 00:35
hit00r II pisze:
2019-02-13, 14:20
Jak się dba ... tak się ma.
Dorobienie sprężyn do Monstera ?
Przecież do tego potrzebna jest specjalna stal o odpowiednich właściwościach , zwoje również powinny być z konkretnymi przerwami.
Dorabiasz sprężyny ?
Juz Ci kiedys pisalem, dla jednych to lot w kosmos, dla drugich codziennosc.
Haha
Lodzermensch

Re: Astrix Havoc

#163
20190727_145409a.JPG
Niestety z racji problemow zdrowotnych dopiero teraz udalo sie pierwszy raz w tym roku pojechac na rower.
Bike park Peklak, do 14 mialo nie padac, wiec z samego rana wystartowalismy, trasy pomodyfikowane, moja ulubiona zmienili w polowie dodali plaski odcinek wiec pojechalem nia tylko raz, reszte czasu spedzilem na szybszych trasach, moja tylna opona nie nadaje sie na twarde, suche nawierzchne, jezdzilem jak po lodzie :mrgreen:
Niestety nie wiem z jakiego powodu, na szczescie na ostatnim zjezdzie sprezynka trzymajaca kolocki hamulcowe zsunela sie na tarcze i powyginala, pierwszy raz cos takiego mi sie zdrzylo :shock:
Poza tym malym incydentem po zmianie kasety nie moge ustawic przerzutki zeby byla mocniej naciagnieta, wiec tlucze o rame, nowej sprezynie w Monsterze mimo ze miekka cos jeszcze brakuje, chyba dorobie jeszcze jedna progresywna, poza tymi kosmetycznymi rzeczami zabawa jak zawsze super :mrgreen:
20190727_145516a.JPG

Re: Astrix Havoc

#165
Monster rozebrany, uszczelki ciekna w jednej ladze totalnie, nie do dostania oryginalne :evil: , na szczescie kumpel robi zawieszenia do motokrosu i enduro, po rozmiarach mowi ze bez problemu dobierze.
Poprawilem w koncu adapter przedniego hamulca, trzeba bylo podszlifowac 1,5mm zeby moc dobrac sie do klockow odkrecajac tylko jedna srubke prowadnicy, zajelo mi to jakies ........ 10lat :lol: :lol: :lol: Mysalem tez nad powycinaniem go bardziej dla odelzenia, ale dzieki tej budowie Gustaw nie wyrwal mi uchwytu w amortyzatorze przez tyle lat, wiec zostaje jak jest :-D
Załączniki
20200502_210502a.JPG
20200502_203444a.JPG
cron