#17
Hubert pisze:
Focker a czy do tej korby nie da rady przełożyć pająka z stx i mieć blat na śruby?
.
Hubert :evil: mi tez zaczynaja puszczac nerwy :!: :!: :!:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#19
Bart to nie tak nic sie nie nabijam z nikogo rower mi sie podoba.
Marcinie74 nie wiem czemu tak sie oburzyłeś ale ja więcej widze plusów w korbie z pająkiem.

#21
Dzięki chłopaki za miłe słowa. Rama Bontragera to zawsze było moje marzenie, więc nie spieszyło się z realizacją. Kilka lat powstawał - bez pośpiechu - i teraz jest moim ulubionym rowerem. Najbardziej wymarzonym :)
Początkowo chciałem wszystkie rurki mieć jednakowe - Bontragera z epoki, ale trudno dostać je w odpowiednim rozmiarze nawet za oceanem. Poza tym mostki Bontragera ze śrubami od rury sterowej z przodu nie bardzo mi się podobają. Tak więc w temacie rurek zostanie tak jak jest - i tak nieźle, że wszystkie mają matowe wykończenie.

A pająków na 5 śrub do XT mam ze cztery. Mi się jednak bardziej podobają te czteroramienne - nie są takie sztampowe.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#24
corrado1111 pisze:
Ps. Jak mówiłeś o tym że ten olej marzocchi ma najlepsze właściwości smarujące to nie przyszło Ci może do głowy aby kupić 5l i zmienić olej w samochodzie? Pomyśl o tym jak wspaniałe byś miał smarowanie panewek, pierścieni i wszystkiego innego cudowne co nie?
Znów Cię bierze?

dziurke w głowie i gotowe ....ja cie pędze , skad Ty takie pomysły bierzesz ... ktoś ci za to płaci czy tak sam z siebie ???

zaczynam sie bać otwierać posty...
www.velotech.pl

#25
A pomysl taki stad że Focker na wstępie powiedział że judy ma oczywiscie olej marzocchi.
Przypomniała mi sie kłótliwa dyskusja z Fockerem gdzie bardzo upierał sie przy tym że ten olej jest best i lepszy od motorexa ,którego broniłem gdy on bardzo upierał sie przy tym oleju. Więc z tej okazji podsuwam taki debilny pomysł aby wlać olej do zawieszeń wprost do silnika :lol:
Oczywiście jaja sobie robie. I nie biore odpowiedzialnośći za to swoją drogą ciekawe by były skutki tego obstawiam że gruby film olejowi nie pozwoli zupełnie odpalić albo olej sie spieni,spali i kaput.

Ale już koniec bo sie kibelek zrobi.

#27
Bart - pięcioramiennych korb nie będzie. Ja bardzo lubię te cztery ramiona na pająku z tarczy - wg mnie to jedne z najładniejszych korb ever. Może dlatego, że się do nich śliniłem przez szybę w sklepie u Bartolewskiego w Częstochowie. Bardzo je lubię i takie zostaną. Jeśli tylko udałoby mi się dorwać pająk z czarną tarczą 44T....

Hubert: jak mi jeszcze raz w najmniejszym chociaż stopniu zasyfisz wątek pitoleniem w kółko o tym samym bez sensu, to dostaniesz warna równego banowi. Nie żartuję ani grama. Sprawisz mi tym wielką przyjemność, więc nie kuś. W nosie będę miał czy się dałeś komuś podpuścić czy nie - ogarnij się.

Swoją drogą - z pedałami to żadne 5 cośtam coś, tylko m858 - bo pedałów bez otwartej konstrukcji nie uznaję (chyba, że rower ma tylko stać, a nie jeździć). Czasem testuję sobie różne wynalazki typu WTB czy frezowany Spec, ale jazda w błocie tylko na otwartej konstrukcji.
Z zaplotem też pudło. Lewa strona to słoneczko, prawa to jeden krzyż.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#31
Właśnie o takie chodzi.
Tyle tylko, że katalogowo LX był tylko na 42. Może były jakieś pająki do LXa z zębatkami 44, ale ja się z nimi jeszcze nie spotkałem. Pewnie jeśli takie były, to raczej jako sam pająk dostępny na wymianę niż jako element fabryczny korby.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#32
focker pisze:Właśnie o takie chodzi.
Tyle tylko, że katalogowo LX był tylko na 42. Może były jakieś pająki do LXa z zębatkami 44, ale ja się z nimi jeszcze nie spotkałem. Pewnie jeśli takie były, to raczej jako sam pająk dostępny na wymianę niż jako element fabryczny korby.
A STX-a po przeróbkach nie da się założyć?:)
Lodzermensch

#35
jakby rowery mogly miec dzieci :roll: ..to bym podeslal mojego Peugeota ;-)
ale dzieciaczki by z tego byly :->
................................................................................................................

a jeszcze jakby mial Flite´a to sam bym sie za niego bral :oops: :oops: :oops:
Ostatnio zmieniony 2015-01-01, 15:31 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#36
zd.1 i 2
Kurw.....idealne proporcje .....kanon urody konca lat 90
:!:
:!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony 2015-01-01, 15:32 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#40
corrado1111 pisze:Miałem napisać że siodło trochę kanapa ale mnie ubiegłeś.
bo ja spozywalem trunki bezalkoholowe :roll: :oops: :oops:

Bart ..korbki sa wyjatkowo OK ;-) zwlaszcza na zywo :!:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#41
Nie lubię flajta. Nie pasuje do mojego zadka. To siodło jest super wygodne - i to jest jego ogromna zaleta (poza oczywiście sygnaturą Bontragera).
A korby - cienkie korby nie pasują do końća lat 90-tych. Taki np. 737 by tu były zupełnie od czapki - nie w klimacie. Te 739 wg pasują idealnie i na pewno nie będzie żadnej zmiany w tym temacie.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .
cron