#1097
sztopi17 pisze:Bo mnie totalnie nie interesował :) Kupiłem ten rower tylko dla widelca i mostka .
A to twoje Kastle też tytan ?
Tamten MBK w jakim rozmiarze ?

#1098
sztopi17 pisze:Tytan :)
Przycinanie odpada :-/ zmienię podkładki na tytanowe albo alu
bardziej chyba chodzi że kokpit bardzo wysoko z tą formą a nie z materiałem podkładek, wrzuć kilka z nich nad mostek, będzie faktycznie ładniej

#1099
hit00r II pisze:
sztopi17 pisze:Bo mnie totalnie nie interesował :) Kupiłem ten rower tylko dla widelca i mostka .
A to twoje Kastle też tytan ?
Tamten MBK w jakim rozmiarze ?
Też tytan
Pseudo scott ok 17"

Podkładki dam srebrne i tak jak mówisz Mentos dam trochę z góry , żeby lepiej to wyglądało.


Pozdro

#1101
DOMAN pisze:Kojarzy ktoś co to za amortyzator?
https://www.olx.pl/oferta/rower-bianchi ... vDrqB.html
Moim zdaniem ten amor to Ballistic więc MEGA GÓWNO!
Zero sztywności ... totalne zero , skórka od banana jest sztywniejsza.
Ewentualnie to może faktycznie być DaBomb z racji anodowania goleni.
Jeśli tak to 2001 rok.
Skąd to wiem ?
Będąc dzieckiem zakupiłem taki wideł nowy bo cena była normalniejsza niż UŻYWANEJ Shivery ... i zacząłem bać się o własne życie z powodu braku sztywności.
Amor pływał przy hamowaniu tak mocno że musiałem kontrować kierownicą :shock:
Udało się go reklamować i zwrócili mi szmal.
Jako ciekawostka to może i fajny z racji wyglądu ale nic po za tym.
Maverick , Dorado a już na pewno Shiver to to nie jest :lol:

#1111
Hehe, mekp, racja. Swoją drogą to musi pieruńsko hamowac z klamkami pod canti. Br-m750 jako jedyne ( na pewno z shimano ) miały dodatkowy punkt obrotu poza piwotem. To mocne hamulce. ( br-m760 miały już jeden )

Re: CIEKAWOSTKI ROWEROWE

#1125
Piotr pisze:
2019-12-01, 15:25
na pewno pod leftyego ? a nie pasują tam stery 1 1/9" szersze ? i widełki ?
Przymierzałem miski od cannondale - pasują idealnie. Średnica wewętrzna główki 49.8mm jak się nie mylę. Mam też stery Cane Creek, redukcyjne - też pasują w tą główkę. Wtedy montujemy od razu widelec pod 1 1.8". Poza tym główka z miskami w cannondale ma wysokość bodaj 137mm i to też by się zgadzało.

Focker - cenna uwaga z tym Kraftwerkiem. Nie mogłem sobie przypomnieć tej firmy. Trochę też "tytanowych" firemek kombinowało z taką główką, ale to same customy.
A jaki rozmiar miała Univega i co to w ogóle był za model ramy/widelca?
https://www.facebook.com/evobikesycow
cron