#16
Skeevo pisze:Od razu widać kto jeździ i wie co dobre do jazdy a kto tylko podziwia rowerki.
jeździłeś na takich V-kach czy smarujesz po prostu wazeline Skoliozie ? to są ZWYKŁE hamulce, budową, jakością i precyzją wykonania wg. mnie poniżej BR-M600 czyli LX-a, miałem 3 sztuki, , na pełnym komplecie p+t zrobiłem troche kilometrów, po czym je rozebrałem wyczyściłem i sprzedałem bez sentymentu, hamować hamują, sztywne są i na tym zalety sie kończą, niby "pro" a ani wagą ani wykonaniem pro nie są, jak ktoś chce do sida i carbonowej ramy z górnej półki z tamtych lat zamontować taką padline to ok jego sprawa :-P

#17
cardamon pisze:jeździłeś na takich V-kach czy smarujesz po prostu wazeline Skoliozie ?
Jeździłem i wiem co piszę, te hample są bardzo przyzwoite i spełniają swoją rolę. A co do tej wazeliny... nie jesteśmy aż takimi dobrymi kumplami ażebyś w taki bezczelny sposób komentował moje posty.
Wy tam w Trójmieście wycieracie sobie prawie d**y środkami unijnymi to możecie sobie pozwalać na XTR-y :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#21
Dajcie spokój z przepychankami, nie o to tu chodzi
Jak się komuś Ryśki nie podobają jego sprawa, wolny kraj i nikomu zdania nie zamierzam narzucać
Ja osobiście miałem w Endorfinie XT M739, Paule, prawie założyłem XTRy M951 a jakoś na stałe zagościły Ritcheye - po prostu działają (w tej ramie przynajmniej) najprzyjemniej z nich wszystkich Wielkim fanem pantografu nie jestem, więc akurat to że konstrukcja jest prosta, bez ryzyka klekotania, to dla mnie atut A czy jest to hi-end? może jakby miały fabrycznie tytanowe śrubki jak Sd Ti to byłyby postrzegane inaczej ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#22
snack pisze:aż strach wrzucać kolejne propozycje gratów, się dziewczyny podrapią :-D
rob swoje ;-) nami sie nie przejmuj 8-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#37
ciąg dalszy epopei
co do przerzutek, to alternatywy nie widzę - musi być xtr. No bo co innego? Srama nie wsadzę, bo jakoś tu zupełnie nie pasi :-/
Tylna szara - nowa, nie rozdziewiczona jeszcze, wystarczająco długo przeleżała w pudle w oczekiwaniu na godną ramę. Niech wreszcie polata :mrgreen:

Przód przyjechał z ramą a kable odsprzedał Tiomek ;-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek


No i zaczynam szukać sztycy takiej jak na na foto:


Obrazek

lub
Obrazek


tylko czy ona występowała z normalnym mocowaniem siodła? Tu jest jakieś dziwne....
Scott Pro Racing W/C 99' -----> galeria flickr
Specialized Stumpjumper M2 FS 95' -----> galeria flickr

#40
To mocowanie to coś w stylu SDG, że siodło zamiast tradycyjnych prętów ma taką jakby prowadnicę?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900