#286
sztopi17 pisze:Co do rowerka...klik na pierwszą stronę...pierwsze foto. Tak jak go kupiłeś od Adamella wyglądał zdecydowanie najlepiej.
Dokładnie. Klasyka gatunku 8-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#287
Wiadomo że identycznego Ci od ręki nie znajdę ale... to kolejny rower typu średnia półka ramy+czarny LX - milion takich widziałem. Żeby przynajmniej ładne było...

A jak jeździ... nie wiem ale wierzę na słowo.
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#289
:-D

Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#291
Jak i właściciel . . .

a teraz chłopcze zrób eksperyment .. .
znajdź sobie odcinek tak ok 10 km po krzakach takie jak na maratonie i przejedź jednym, a potem drugim rowerem tak na 80% mocy i zastanów się jaki wynik będzie .
www.velotech.pl

#292
Przeczuwając, co tu się wkrótce wydarzy mam wniosek racjonalizatorski.
Otóż, może by założyć osobny dział forum pt. nowe jest lepsze od starego, i tam, pod patronatem naszego nieocenionego Barta, można by przekierowywać jego odkrycia że:
- dacia logan jest szybsza od małego fiata
- dziś duże koło jest większe niż kiedyś było małe koło
- dziś Brigitte Bardot wygląda gorzej, niż dziś wygląda Dżoana Krupa
- dziś za 20 złotych kupisz więcej mmsów, niż w 1988 r. kupiłbyś irysków

to są wszystko wielkie sprawy, wielkie kopernikańskie odkrycia, i szkoda by znużony grzebaniem w starzyźnie zwykły czytelnik tego forum musiał je wygrzebywać z rozmaitych postów o starych rowerach. Jak będą w jednym wątku, każdy sobie tam wskoczy, i sobie o tych epokowych odkryciach Barta poczyta.

Albo i nie.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#297
aldek pisze:Przeczuwając, co tu się wkrótce wydarzy mam wniosek racjonalizatorski.
Otóż, może by założyć osobny dział forum pt. nowe jest lepsze od starego, i tam, pod patronatem naszego nieocenionego Barta, można by przekierowywać jego odkrycia że:
- dacia logan jest szybsza od małego fiata
- dziś duże koło jest większe niż kiedyś było małe koło
- dziś Brigitte Bardot wygląda gorzej, niż dziś wygląda Dżoana Krupa
- dziś za 20 złotych kupisz więcej mmsów, niż w 1988 r. kupiłbyś irysków

to są wszystko wielkie sprawy, wielkie kopernikańskie odkrycia, i szkoda by znużony grzebaniem w starzyźnie zwykły czytelnik tego forum musiał je wygrzebywać z rozmaitych postów o starych rowerach. Jak będą w jednym wątku, każdy sobie tam wskoczy, i sobie o tych epokowych odkryciach Barta poczyta.

Albo i nie.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja jestem totalnym ignorantem, myslalem ze dzis duze kolo jest wieksze niz kiedys bylo duze .......