#16
focker pisze:Pytasz i masz :P
A ja potwierdzam. Oficjalnie i formalnie przedwczoraj Corrado mi dał ;)
Jego pies może poświadczyć w razie wątpliwości.
robiąc już takie OT sie nie dziwie , pies sie zna na rzeczy......najzupełniej.
Zasadniczo to już mnie nic nie zdziwi że........... ide sie napić , na trzeźwo w tym kraju sie nie da , jeszcze ktoś uwierzy ...
Koniec OT .


Tak patrze na tego skota i se myśle, jak by te koła pasowały do Stevensa , którego ktoś spaścił kolorem ostatnio..... katalogowo byłoby miodek.
Ostatnio zmieniony 2013-12-14, 19:24 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl

#18
corrado1111 pisze:Piotrze, jest jakaś dziedzina wiedzy w której nie masz racji?
A żarty Twoje każdy ma obowiązek rozumieć ale Ty nasze to już niekoniecznie.
Ma sie rozumieć rzekł Prosiaczek .....cale życie to jeden pieprzony żart, zrozumiecie jak umrzecie , że na poważnie to tylko ...koniec nas czeka.
www.velotech.pl

#20
Panowie , my tu sobie pierdu pierdu a Veloartysta beczy w kącie ....... powzdychajmy może troche do rowera...... ja zaczynam


achhh achh achh achhh , ochh, ochhh, ochhh ochh , auuuuu, oooooo kur.....a , mniam ,mniam...... wystarczy !

dla żartu oczywiscie .......
www.velotech.pl

#22
qsik pisze:Trzeba pojechać po krakowskiej konkurencji, nie?:)
Nie, i tu sie mylisz,

a teraz poważnie , Scott to jedna z moich pierwszych firm ulubionych , i chciałbym zobaczyć go troche lepszej ekspozycji, wszak prezentacja to zamysł i realizacja wykonawcy, ale każdy chciałby widzieć po swojemu :-P .
www.velotech.pl

#24
focker pisze:Z ciekawości - podkowa w Judycie jest bez żadnych pęknięć?
Ja dość długo musiałem szukać takiej, która będzie bez żadnego - większość pęka w okolicach śruby mocującej podkowę do goleni (zawsze zaczyna pękać z tyłu - na początku nawet nic nie widać).
No niestety i mnie dopadła ta "przypadłość", faktycznie na podkowie w miejscu o którym piszesz widać ryskę :(

#26
Ta Judyta to było moje największe rozczarowanie. Niby wiedziałem, że jest cięższa od SL, mniej sztywna i pęka w niej podkowa, ale miałem nadzieje, że to wszystko łgarstwa wymyślone przez przeciwników Speca. Prawda jest jednak taka, że jak na niej zacząłem jeździć to się czułem jak na plastelinie Nawet jak się obejrzy podkowę, to jej grubość stawia włosy na głowie dęba. Ładne toto, ale jednak RS dysponował znacznie lepszą technologią niż Specialized w tamtym czasie - jeśli chodzi o widelce. Dobrze takie coś mieć, ale najlepiej gdzieś na półce.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#27
veloart pisze:
qsik pisze:Trzeba pojechać po krakowskiej konkurencji, nie?:)

A propo mogłeś sie przedstawić na poczatku Grzesiek , bo jakby nie było, znamy sie od .......lat chyba dwudziestu paru, od serwisu u Marcina jak sobie dopbrze przypomnisz, siegniesz pamiecią itd .
A to co oni teraz nazywają retro high end mieliśmy pod dupą w codziennej jeżdzie do wyboru i koloru , Faszysta, Artek fotograf , Koniu, i wielu innych , cała zgraja

Nie ma konkurencji...a taki miły chłopak z Ciebie był ........no masz racje ......
www.velotech.pl

#28
Rower jakiś czas temu pojawił sue tutaj jako link.

Mi zwyczajnie podoba się. Komponenty topowe ale jakiegoś wielkiego wrażenia nie robi na mnie.

Plus i minus jednocześnie za odnowienie ramy bo fajnie ze nie jest to zniszczona ale czy nie powinna być w macie ?

W do dopełnienia całości brakuje mi osprzetu w ładnym stanie bo psuje to trochę efekt ładnej ramy.

pozdrawiam xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#29
:) no miałem taki zamiar ale jest to mój totalny debiut na jakimkolwiek forum, w sensie aktywny debiut :) i nie do końca byłem pewny co i jak działa, co gdzie się wpisuje ;) widziałem wątek "przedstaw się" ale jeszcze jakąś gafę bym popełnił :)

Centrala?? Niewątpliwie masz rację, tamte czasy były zupełnie inne. Ostatnio się na tym łapię, że coraz częściej bierze mnie na wspominki...to chyba oznaki biegnących lat, nawiasem Ty wtedy już byłeś dużo starszy ode mnie więc nie pytam o aktualny wiek ;) żart oczywiście :)

#30
mekp pisze:Rower jakiś czas temu pojawił sue tutaj jako link.
Plus i minus jednocześnie za odnowienie ramy bo fajnie ze nie jest to zniszczona ale czy nie powinna być w macie ?
W do dopełnienia całości brakuje mi osprzetu w ładnym stanie bo psuje to trochę efekt ładnej ramy.
pozdrawiam xMekpx
Rama została przemalowana w czarny mat właśnie, nie wiem gdzie ( nie mogłem dokopać się do tych zdjęć ) ale gdzieś kiedyś widziałem zawodników ówczesnego team-u Scott-a na takich rowerach i stąd wziął się pomysł na takie wykończenie. Może Ty masz takie zdjęcia??

Co do osprzętu, akurat ta grupa została mi z "zimówki" ( stąd jej stan ) sporo przeleżała w pudełku i stwierdziłem, że wykorzystam przy okazji tego "projektu", może kiedyś przy okazji...

#31
Wisi ta maszyna na ebay za grubą kase teraz.....
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#33
Uzywam tylko aplikacji na androida. Znajdziesz po nazwie
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20181130-092353_eBay.jpg

#36
mentos pisze:te koła wyglądają dziś jak z jakiegoś "marokesza" za kilka stówek, paskudne ;-)
Ciekawe stwierdzenie jak na forum o tej tematyce :idea:
mysle ze na mtb od niedawna :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#37
50'ka na karku, w MTB od 1992, więc z tym od niedawna toś se tak kulą w płot ;-), nigdy mi się nie podobały, nawet wówczas, a dziś po prostu wyglądają dla mnie jak dziadostwo z Oszołoma i tyle

#38
kudy im tam do prawdziwych, odlewanych kółek z wiejskich fuli, co to tak umiejętnie łączyły ahead z wpuszczanom fajkom. To spinergy to jakiś badziew jest, krowa to kopnie i się wygnie abo penknie, jobym nawet przewiązać krów tym nie pojechał, a co dopiero do sklepu po sznurek.

co powiedziawszy muszę, już serio, mentosowi oddać, że te spinergy czy tam spengle zawsze były brzydkie. Tiogi disk (jak już my są przy wynalazkach), o, to co innego.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#39
podobac sie nie musza ;) ale to ikona tamtych czasow jak Martinez i nasz Wiejak :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#40
marcin74 pisze:
mentos pisze:te koła wyglądają dziś jak z jakiegoś "marokesza" za kilka stówek, paskudne ;-)
Ciekawe stwierdzenie jak na forum o tej tematyce :idea:
mysle ze na mtb od niedawna :idea:
CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM I PATRZENIEM NA EMOTIKONY SIĘ KŁANIA :!: :idea:

#41
Problemem jest to ze niewielu na tym śmigało, ja miałem tą przyjemność mieć na własność, fajnie szumiały w czasie jazdy.
Czasy lat 90-tych miały jedyny problem exluzywny towar kosztował, no i jak coś się stanie to na ścianę . . . .

Dyski Tiogi? a o których mowa ? jeśli te sznurowane to jest bardzo dobre kółko na . . . ścianę, choć z relacji ówczesnych użytkowników było lepsze od standardowego, ale kłopotliwe w serwisowaniu.;

Mnie się nie podobają najnowsze merole, ale jakoś nie propaguję tych frustracji publicznie, no chyba że nabijemy posty . . .

Można wierzyć albo i nie, ale przyjeżdżając na maraton na tekiej wersji jak na foto wszyscy by go podziwiali a nie najnowsze zbryndzlowane maszyny.

Inna sprawa że został spaszczony szpejami , ja lubię oryginały :mrgreen: .
www.velotech.pl