Zapytanie o markę roweru

#1
Witam

Czy ktoś z forumowiczów mógłby podpowiedzieć mi coś do na temat ramy ze zdjęcia (chodzi o kształt ). Rowerek chce kupić ale nie mogę zidentyfikowacć ewentualnej marki, tzn. rama Tange mtb Cr-Mo double butted tubes, przerzutki, korba i piasty Shimano Deore LX , manetki Deore DX, obręcze Ritchey Vantage Sport. Rower widziałem tylko na zdjęciach , nie byłem jeszcze u sprzedawcy. Wiem że rower jest w pełni sprawny , sprzedawca zaufany.

Dzięki za ewentualną pomoc.
Lis Kula
Załączniki
755841428_1_644x461_rower-gorski-zamosc_rev002.jpg

#4
Faktycznie dziwna konstrukcja - znaczy nie sama mufa przy zacisku siodła, bo to było popularne rozwiązanie nawet w ramach spawanych na początku lat 90, ale jej długi komin i prowadzenie linki pod górną rurą
Mnie osobiście nic nie przywodzi na myśl, jednak w takich pieniądzach, jeśli osprzęt jest w dobrym stanie, to choćby z tego względu warto rozważyć
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#6
Ramy jeszcze nie zidentyfikowałem, ale po obejrzeniu stwierdzam że rowerek posiada w stanie dobrym osprzęt . Sam kwalifikuje sie do piaskowania i malowania . Rama ma numery , ale po szczyszczeniu będą czytelniejsze. Niemiec pomalował rowerek na srebrno-szaro, stery i kierę też. Trzeba zastanowić sie czy remontować ten model :roll:
Lis Kula