#196
tylko nie mów, że dętki i opaski na obręcze też masz retro ;-)
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#197
Oczywiście.
Opaski są oryginalne Ritcheya jakie były w tych kołach. Oba koła są praktycznie nieużywane, wiec opaski też były jak nowe.
Dętki WTB z kolei pochodzą z nieużywanego roweru jaki udało mi się kupić w 2009 r. (Gary Fischer HKeK z 1997 r.). Rower po modyfikacjach dostała moja dziewczyna natomiast dętki poszły do talku właśnie na okazję składania tego jednego, jedynego roweru retro :)
Nieretro są jedynie linki od przerzutek (od hamulców są za to oryginalne Shimano SLR) i pancerze Jag Wire. Pancerze mam złote - i nie ma możliwości dostać takie retro.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#198
focker pisze:Korek do mostka. Już się załatwia 😊
Masz ty jednak schize ... prawie jak Bart :mrgreen:
A ten KOREK DO STERÓW jaki ma być ?
Też złoty tak jak spinka :lol: :?:

#200
kurde, tp mnie wpędzasz w załamkę ;-) kiedyś miałem fajne dętki chyba 1994 jakieś połaczenie gumy butylowej z latexową. Lekkie i pierońsko drogie, Gugiel nic nie pluje ale jak pamiętam to chyba było coś a'la Air-B czy cuś takiego. Nie wiem kto to produkował, ale na pewno lekkie były, chyba czerowne. Ale pancerze M-System z linkami oryginalne od Shimano wciąż można po jakieś 8PLN czy cuś takiego kupić, ja już mam 2 komplety przód/tył.
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#203
focker pisze:Złote te M Systemy?
:D
no jak nie złote jak złote, normalnie jak w latach 90tych wyglądają. Po kilka złociszy M systemy, linka nierdzewka szlifowana, co tam chcieć więcej? Kupowałem normalnie niedawno 2 zestawy czyli 4 pancerze/linki długie na jakieś 140cm pancerze i 160cm linki w lokalnym serwisie.
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm
Załączniki
DSC_0256.JPG.jpg

#205
aaa, ja myślałem że chodzi Ci o te złote napisy ;-) Ale naprawdę chcesz dać złote pancerze?
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#211
Fanty mogą być ok, ale czy całość będzie miała sens ? poczekajmy na komplet.
Piasty Syncrosa by się przydały jeszcze . . . ale to drogi temat.

Mam opony Syncrosa, ale niekoniecznie che się ich pozbywać, choć do całości by pewnie pasowały.
www.velotech.pl

#212
O jakich piastach mówisz? Była tylko przednia. Dwóch przednich nie założę. Poza tym skoro mam komplet Ritcheya to nie jest źle.

A.kiera faktycznie fajna. Robi wrażenie kiedy się ją trzyma w ręce. No i złota obejma robi robotę.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#213
Złote szybkozamykacze i podsiodłowy już masz ? ;)

.edit
Myślałem, że mam 1 komplet, ale mam 2 ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


breloczek-otwieracz do butelek jako klucz do zacisków antykradzieżowych

#217
a jaka tam średnica podsiodłówki siedzi?
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#220
Ale czarna jest brzydsza, młodsza i bardziej pospolita. Jakość wykonania jarzma też jest dużo gorsza. Poza tym nie wiem, czy nie będzie za dużo czarnego.
Z kolei tytanowa fajnie się komponuje z Magiem, ale już niekoniecznie z mostkiem.
Wszystko wyjdzie w praniu, jak już rower będzie poskładany.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#224
No co ty, w takim "obsranym" kolorze, nie rób nam tego? :mrgreen: Ciorny Flite na tytanowych prętach to będzie i leciutko, i klasycznie, i ładniutko :roll:
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm
cron