IV rocznica powstanie RetroMTB.pl

#1
Tradycyjnie, ze sporym wyrzedzeniem zarzucam wątek, aby ew chętni mogli sobie wszystko poustawiać, skompletować sprzęt etc

Czym się to je? ano nowa świecka tradycja jaka się tu zrodzila mówi, że świętujemy 3 dniowym wypadem z tobołami Tak wyglądało to rok, dwa i trzy lata temu:
galeria I rocznicy http://www.retromtb.pl/galerie/jazda/pe_10.htm
galeria II rocznicy http://retromtb.pl/galerie/jazda/lasy_janowskie.htm
galeria III rocznicy https://picasaweb.google.com/1021978808 ... 4I7ngfitQg
kilka słów o tych wypadach znajdziecie także na forum

Cel, zapewne się jakiś wykluje, pewne mgliste wizje jakieś się snują, ale ostatecznie zobaczymy czy będzie ktoś chętny,skad itp

Co do terminu - 25III wypada w poniedzialek, więc albo tradycyjnie pt-niedziela (22-24.III) albo sobota - pon (23-25III) - do dogrania
TERMIN: 23-25.III (sobota-poniedziałek)

Wszelakie sugestie, propozycje,zgłoszenia mile widziane :-)
Ostatnio zmieniony 2013-02-19, 10:04 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#7
Odbiegając od wywodów trenerskich :-P Ja się wstępnie zgłaszam tzn. jak nic mega poważnego mnie nie powstrzyma to jadę i polecam innym, zdecydowanie ! :-)

#10
Wiem, że fajnie by było pokręcić w dzień założenia forum, ale ja bym był jednak za pierwszą zaproponowaną datą, 22-24.03.2012, studia dzienne się kłaniają... ;-)

#24
Soro pisze:Marcin, a masz już jakieś wstępne projekty co do miejsca/okolicy wyjazdu?
proponuje okolice Łasku , suuuuper tereny , góry jakich mało soczyste podjazdy karkołomne zjazdy ,
myślę że bardzo atrakcyjne tereny do jazdy rowerkiem
;-)

#25
nie rozumiem po raz kolejny tematu ani idei.

Temat w dziale zlotowo - nie widze ządnego zlotu, no 2-4 osoby to nie zlot chyba że .... sie skloonują

to nie zlot tylko wycieczka .

po drugie rocznice to chyba wartałoby odwalić w jakiejś knajpie, u kogoś w chacie, jakieś piwko, szampan , sporo ludzi by sie na to zabrało a nie tyranie rowerm w blocie w marcu z namiotami ??? no weż , kogo to rajcuje

po trzecie to samo co po drugie, postuluje jesli już to spotkanie na dupie ewentualnie nogach normalne , po ludzku , pojeść , popić , nawalić sie , każdy przyniesie ulubione szpejo, jakiesfilmiki można puscic , takie spotkanki bez rowerów w końcu.

Ty masz moze wolne i se na pare dni jedziesz , robicie fotki jak było zajebisćie itd , a może jednak coś dla ludu , a nie tylko dla siebie ?? kto ma uczcić rocznice ? 2-3 osoby ?

tak sobie myśle , ale pewnie jak zwykle myśle nie tak ale ....
www.velotech.pl

#30
Piotr pisze:nie rozumiem po raz kolejny tematu ani idei.

Temat w dziale zlotowo - nie widze ządnego zlotu, no 2-4 osoby to nie zlot chyba że .... sie skloonują

to nie zlot tylko wycieczka .

po drugie rocznice to chyba wartałoby odwalić w jakiejś knajpie, u kogoś w chacie, jakieś piwko, szampan , sporo ludzi by sie na to zabrało a nie tyranie rowerm w blocie w marcu z namiotami ??? no weż , kogo to rajcuje

po trzecie to samo co po drugie, postuluje jesli już to spotkanie na dupie ewentualnie nogach normalne , po ludzku , pojeść , popić , nawalić sie , każdy przyniesie ulubione szpejo, jakiesfilmiki można puscic , takie spotkanki bez rowerów w końcu.

Ty masz moze wolne i se na pare dni jedziesz , robicie fotki jak było zajebisćie itd , a może jednak coś dla ludu , a nie tylko dla siebie ?? kto ma uczcić rocznice ? 2-3 osoby ?

tak sobie myśle , ale pewnie jak zwykle myśle nie tak ale ....


Byłem na III rocznicy i bardzo mile wspominam, nikt nikomu nie broni zarezerwować sobie na ten czas urlopu czy wolnego i pojechać z nami. Nie uważam pomysłu na aktywne spędzenie weekendu pod szyldem rocznicy powstania forum (retro)rowerowego, na rowerach, nie wiem czemu, ale wydaje mi się to naturalne... Chcesz to jedź z nami i pod wieczór jak kończymy jazdę kup sobie piwko, szampana czy co tam lubisz i ciesz się rocznicą ;-)