#48
skolioza pisze:
YvesMoi pisze:pozwolę sie wtrącić, to jest Topline i na pewno jest bardziej wiarygodna niż Tune.
jeździłeś na Tunie czy tylko ważyłeś? pytam bo w sumie trochę osób na Tunie się ściga, natomiast Toplinów nie widuje się dużo (choć może to kwestia dostępności lub możliwych rozstawów śrub?)
sory za OT ale mnie Yves sprowokował ;-)
na tune jeździem chyba ze dwa razy, ale jak zabrałem sie za odkręcanie zapieczonych śrub od tarczy to odłamało się ramię od pająka stąd taki niesmak pozostał. na tym topline dawałem ostro jak był w cannondal'u. pełny alu sztywniak z taką korbą i spora waga jeźdzca, sztywnośc pozostawiała do zyczenia ale jakoś tak po dotknięciu tej korby poczułem do niej zaufanie. pełne zaufanie. więc doświadczenia i praktyka sa mało wystarczające ale coś w tym jest....a ogólnie to połowę swoich korb tylko ważyłem, czasem sie na jakiejś gaznąłem :oops:

wracając do tematu - świetne fotki, a rowerek dla DrogiWatsonie pasuje idealnie, jaka Pani taki rower
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#52
no to teraz czas na monocykl, lub trialówkę ;)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#53
najpierw będzie DH by wyplenić strach :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#54
rzucam typ: Sintesi Bazooka my love.... do tego Shiverek.... eh, rozmarzyłem się :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#55
Intense... Jakiś Tazer z White Brosem z przodu, tak bym mógł podbierać ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#61
Projekt ubity. Niestety Scott nie wytrzymał konkurencji z Alpinestars-em i Breezerem. Do tego będzie pewnie jakiś cruiserek na wiosnę więc trzeba było przerzedzić park maszynowy. Skocikowi wielkie dzięki za sporo frajdy w 2012 roku :-)

Obrazek
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra