Re: Zdjęcia z wypadów, wyjazdów ( Photos )

#3331
Korzystając z (być może) ostatniego tak ciepłego weekendu w tym roku zafundowaliśmy dzieciakom wycieczkę na Wzgórza Strzelińskie i tamtejsze singletracki. Trochę nas poniosło, bo od razu rzuciliśmy się na najtrudniejszy, ale zarazem na najfajniejszy z nich - mający początek na szczycie Kopy Nowoleskiej. Wysokość bezwględna tego wzgórza może i nie powala (380m npm), ale na trasie naprawdę jest co robić, a i podjazdówkę pętla ma bardzo malowniczą. Dzieciaki w wieku cztery latka i trochę, prawie sześć oraz nieco ponad dziewięć. Wiadomo - pod górkę trzeba było młodszym pomagać, ale i tak co sił walczyły. Polecam!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
https://www.facebook.com/evobikesycow

Re: Zdjęcia z wypadów, wyjazdów ( Photos )

#3334
@Piotr, no co zrobić że dziewuchy, tak wyszło :D Ale do chłopaków im niedaleko. A fatbike na 20" zajefajna sprawa, wcale nie jakiś ciężki, duży zakres biegów (9 speed na kasecie rzecz jasna), opony wybaczają sporo błędów a niskim ciśnieniu kleją się super i świetnie amortyzują. Może to nie wygląda, ale ona na tym rowerze wygrała klasyfikację generalną na Sonko Bike Maraton.

@Doman - trasy są znakowane. Dojazd prosty - we Wsi Kazanów w prawo, jakieś 3-4 km aż się asfalt skończy parkujesz furę, wisadasz na rower i od razu są single podjazdowe. Tam są aktualnie 4 trasy znakowane i pełno dzikich ścieżek z fajną, szybką nawierzchnią. Dziesiątki kilometrów tras, tylko trzeba by je z jakimś lokalesem poznać. A miejscówka IMO duuuużo lepsza od Ślęży. Po prostu do jazdy i flow, a nie walki z kamieniami.
https://www.facebook.com/evobikesycow

Re: Zdjęcia z wypadów, wyjazdów ( Photos )

#3339
Dzisaj troche chłodniej niż wczoraj, gdzie pykło na szosie 52 km i pomyślałem ze wezmę przełajkę.

Zamierzałem odwiedzić co ? ...Zakrzówek.
Jakże mi było miło jadąc ścieżkami dookoła przypominając sobie że to teren gdzie był moim początkiem mtb terenowym, gdzie trenowaliśmy, wycieczkowali, palili ogniska itd.....
Pogoda mglista wiec tylko parę fotek, ślisko, liście, korzenie i .... ostre kamienie wapienne, to najgorsze co mogło być dla wąskich 33 mm opon przełajowych, ale Mitas trzymał jak żyleta.
Na ostatnich fotkach słynny zjazd z góry, zawsze był obowiązkowy w trakcie zawodów mtb jakie tam były rozgrywane, z fotek nie wydaje się straszny, w realu może trochę napędzić stracha teraz, trochę niestety zryty po .....20-30 latach.....
.....Skolioza pamięta te czasy.......
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
ObrazekFota 3 od końca, trochę strachu napędziła ścieżka mi nagle się urywając, całe szczęście był to podjazd, urwało część i finito......
To takie foty na szybko, jak będzie ładna pogoda kiedyś będzie ładna relacja, bo ten teren jest dziką ciekawostką, dopóki nie spierniczą go planami miasta.
www.velotech.pl

Re: Zdjęcia z wypadów, wyjazdów ( Photos )

#3346
Dziś powrót do przeszłości pełno gębo - zapodałem sobie wycieczkę plastikowym scottem. I po tej długiej randce mam do niego ambiwalentny stosunek. Nieraz byłem zakochany (głównie na początku), potem wolałem iść z buta zostawiając go w lesie. Utwierdza mnie to w przekonaniu że rowery z końca lat '90 totalnie mi nie leżą. Pomimo że technicznie nie ma się do czego przyczepić, wszystko (poza zamarznietym amortyzatorem) działało wyśmienicie, to wolę jednak kilka lat starsze sprzęty. Aczkolwiek wycieczkę będę miło wspominał, kilka godzin na siodle od ferrari, w przyjemnym mrozie i z wieloma przystankami. 40km pykło, choć ciągnęło się jak wieczność.

Jako ciekawostkę dodam, że rower był własnością szefa dużego sklepu rowerowego z Niemiec i przy okazji mocno doinwestowany. Stan taki, że zapiąłem tylko koła, przykręciłem swoje pedały i można było ruszać. A stał kilkanaście lat nieużywany.

Więcej zdjęć w galerii:
https://photos.google.com/share/AF1QipM ... xMTEh2dTdB

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
https://www.facebook.com/evobikesycow