#20
Tylko cztery jajka? Oj słabo :P
A ja oczywiście za długo myślałem nad tymi kółkami, to nic, mam już lepsze.
Kiera mi się podoba. A te klamki to nie za szare do niego?

#30
aldek pisze:
Opyliłbyś, jak Ci zbywa, co?
no na zapas wziąłem bo ładne są, przepraszam, że sie pochwaliłem i masz smaka. może żale jakiś też bo w końcu byłem cham i się rzuciłem na nie jak bezdomny na karton :oops:

skolioza, wszystko zależy od tego jaki suport będzie, ciągle czekam i się przymierzam, ale do soboty powinno się wyjaśnić. ten tytanowy 110.5 co mnie interesuje na prawdę nie wiem jak wypadnie z korbą, tak nijak bo 113 to bym wiedział, że 3 blaty, a 107 że 2.
wolałbym z przodu 32/42 bo mam ciężkie kopyto to starczy, a tu masz - jedyna oś jaka mi się podoba (nie shimano) ma 110,5 :)
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#32
skolioza pisze:W sumie 2 blaty byłyby git i na 110,5 powinny pociągnąć - a na tereny nie bardzo górzyste spokojnie wystarczy jeśli założysz kasetę do 32 czy nawet 30
Ale lojalnie uprzedzam że zlotu możesz z taką korbą nie obskoczyć na lajcie ;-)
kasetki do 2 blatów stosuję 11-30, a do 3 11-28, więcej tutaj na pomorzu i kujawach nie trzeba :)

PS
niech Ci dodo powie jak łykałem wszystkie podjazdy bez młynka ;)
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#34
więc tak:
suporta już mam i przyznam, że całkiem lekki. okazało się, że 110,5 pociągnie na styk 3 blaty w RF NEXT
Obrazek


sztyca będzie inna, super sztywna i lekka 215g (urywa dupę stylistyką!!!), koronki w korbie tez inne czekam tylko na alu śrubki z kominami....tamte zębatki nówki REAL źle wyglądały (zaprezentyję obie wersje) i będa 3 tarcze pasujące do tonacji kolorystyczno lansiarskiej
przerzutkę przednią XC EXPERT zamieniam na XC PRO (NOS oczywiście).
ciągle tylko nie wiem co z kasetą :evil: nie chcę shimano! ale chce coś retro na 8 spidów!
no, do weekendu juz skoczę na pewno bo w niedzele test na maratonie :)
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#38
Wygląda mi to na robotę Boone. Boone były też na 7 biegów więc wygląda na to że któś dorzucił ósmą zębatkę. Na moje oko też wydają się ok, mniejsze zęby były właśnie tak zakrzywione od nowości. Brać i nie pytać, rzadki okaz.

Edycja: Jakby udało ci się to zakupić i zdecydowałbyś się na 7 biegów to zestaw powinien ważyć jakieś 160-170 gram.
Ostatnio zmieniony 2012-04-11, 09:11 przez Radziej, łącznie zmieniany 1 raz.

#41
YvesMoi pisze:więc tak:
suporta już mam i przyznam, że całkiem lekki. okazało się, że 110,5 pociągnie na styk 3 blaty w RF NEXT
A jak z linią łańcucha z kasetą 8spd? Dobrze wygląda na piaście mtb 135mm?
--
Cypis