#46
to fakt proste widelce mają niesamowitą sztywnośc (lubię to) i rączki moga boleć. ja przerabiałem to już na dwóch P-bone'ach i to dopiero była miazga dla nadgarstków. ale czułem też że kontrola nad rowerkiem jest o wieeele lepsza, sterownośc super i agresywny nowatorski wygląd.
a oponki zielone najfajniejsze bo żadkość to
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#48
mały update - specjalnie dla tych co mi zarzucali że thumby kolekcjonuję ale ich nie używam :-P otóż w głowie jest pewna wizja, która pojawiła się wraz z niebieskimi zaciskami kół i sztywnym widelcem I owa wizja powoli konsekwentnie, kroczek po kroczku jest realizowana
I niniejszym przedstawiam ów kolejny kroczek do celu :) - w roli głównej thumby M732, klamki M900 (dobrze ze Corrado je ochlastał z mocowań, ja nie miałbym sumienia ;-)), anodowana na błękit kiera oraz mostek cr-mo sygnowany ładnym logo (i w dodatku lżejszy od ritcheya)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#50
kolejna ewolucja, choć częściowo totalnie przejściowa (XT w większości poszło do "bay-watch-a") - powróciła korba LX na standard z pedałami M737, kanty LX z coolstopami, wskoczyły kółka na parralaxach LXa ze szprychami DT i obręczami Sunrims, fd DX oraz rd XTR M910

Obrazek

Obrazek


dodatkowo są przygotowane do założenia przy finalnej koncepcji niebieskie końcówki na linki - prezent od Carol

Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA