Witam

#1
Powitać,jestem z Łodzi,ostatnio sporo postów tylko czytałem,a Teraz się zarejestrowałem.
Kupiłem rower retro na stare lata i jak za młodych lat zakochałem się w nim jak i w jeździe po wertepach.
W sumie za namową takiego użytkownika-amatora z forum Corrado. :-D :-D

#5
Bart pisze:Witam
corrado1111 pisze:Skolioza, nie proś o foty. Norbi zrobił wiochę że aż wstyd paczać.
:shock: :mrgreen:
Oj tam,oj tam,większe wiochy się robiło,odświeżyłem go only nieco :oops: :oops:

#7
corrado1111 pisze:Taaa.




Taki był ładny katalogowy poza oponami jeszcze u Piotrexa. A teraz to już niech właściciel sam się pochwali wyczynem:)
A takiego fajnego kolegę miałem.....
Ehhhh :cry:

#10
piotrex pisze:o panie norbuja jaki ładny spec
Prawda że piękny?

Kupiłem od takiego gościa z Dąbrowy :mrgreen:
Dzięki Piotrze
I nie słuchaj tego estety z postu wyżej,był rower już u Ciebie i nie jest chyba tak źle?

#14
Witajcie!

wybrałem dowolny wątek z działu powitanie, ponieważ nauczony doświadczeniem na innych forach nie lubię zakładać nowych wątków bez potrzeby.

Co prawda pomoc się przyda, bom ja z forum enduro, a ojca retro trzeba reanimować:

Album EIGER

Rama chyba cr-mo - jakiś eiger.
Osprzęt Nexus z 7 biegowym positronem z tyłu. Piasta tył Sunshine 5345
Resztę widać na zdjęciach.

Problem mam aktualnie z hamulcami - chcę zmienić szczęki i klamki bo mają kosmiczne luzy. I mam wątpliwość... to są Caliper czy U-brake?
Ostatnio zmieniony 2016-05-21, 20:41 przez arczar2, łącznie zmieniany 1 raz.

#20
Szukałem i też niewiele znalazłem...

Ponowię jednak pytanie - mogę zamiawiać calipery? Zwrócić na coś szczególnego uwagę? Ogarniam tylko standardowe V-ki i tarczowe spowalniacze. Szosa, treking itd to dla mnie egzotyka.

#21
Może co nieco odświeżę temat :P
Tak, więc nazywam się Mariusz (Marek to pseduo nadane przez kolegów). Tematyką retro interesowałem się już wcześniej. Na początku retro konsole, a raczej tylko pierwsze Playstation. Mam całkiem fajną kolekcję sprzętu jeśli chodzi o PSXa. Potem motoryzacja retro, a teraz przyszedł czas na rowery retro :D

#23
Na razie nie mam jakiegoś retro MTB. Miałem robić ostre koło, ale temat totalnie mnie nie "jara", więc sobie odpuściłem i postanowiłem zająć się MTB. Mój obecny rower to GT Avalanche 27,5 Sport kupiony w zeszłym roku jako nowy. Mam zamiar zakupić jakiegoś oldschoolowego górala, po głowie chodzi Cannondale i GT.