#2
To bardzo fajnie, żeś go tak upiększył i odnowił ;-) Trochę jest przeinwestowany bo to chyba jakiś niski model - ale to bardzo bardzo dobrze - należy kpić z zaleceń producentów i mieć własny gust i pomysł!

#3
Zainwestowałem jedynie w korbę, przerzutkę tylną i w hamulce coda. Reszta gratów ze starego roweru. Rama na rurkach Tange. Podobną widziałem tu na forum.

#5
dla mnie stare opony to syf! te są ładne i pasuję, no i co istotne - już są! nie daj się zwariować! teraz to jeździć trzeba a nie szukać zramolałych opon!

#6
Na razie planuję wymienić ośki piast na takie z zaciskami i wieszaki hamulców. Rowerek waży 13 kilo co ze stalową kierownicą i mostkiem jest niezłym wynikiem. Chyba zniknie też napis made in germany ;-) W przyszłości wypoleruję korby. Dla ścisłości przednia przerzutka to exage 500lx, piasty też exage.

#7
Taka ciekawostka, porównywałem kiedyś masę pełnej osi z piasty fh-m550 z masą drążonej z oryginalnym zaciskiem z tego samego modelu i ta z zaciskiem była cięższa o ładnych kilkanaście gram. Więc wagowo pełna się bardzie opyla, no chyba, że planujesz jakieś zaciski niezgodne z modelem.
Ostatnio zmieniony 2015-05-02, 22:43 przez jacob, łącznie zmieniany 1 raz.

#9
Co do starych opon to zawsze jest ryzyko że się rozprują przy dużej prędkości. Ośki chcę wymienić żeby łatwiej było zdjąć koło w razie kapcia.

#12
cos bym tam zmienil ;-)
ale generalnie sie podoba :)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#18
Patrząc na pierwsze foty niezła przemiana! Fajny rowerek, nawet te opony pasują - jak się sprawują w terenie?
Ja to bym już nic tutaj nie zmieniał o!
tommyride.bloog.pl

#21
m020 działają całkiem precyzyjnie. Stan jak nowe. Była nawet folia zabezpieczająca. zajęło mi chwilę żeby się przestawić. Dawno temu miałem takie w Giancie atx więc fajnie było sobie przypomnieć.

Re: Biria

#23
Jest taka rama na sprzedaż, na olx ale cena delikatnie mówiąc zaporowa. Sprzedawca twierdzi że ze sterami i chyba suportem waży 3,5 kg, raczej większą. Mam nawet szpej, który by przypasował tej ramie, ale poczekam na pomyslniejsze wiatry ;)