#91
elcia3009 pisze:Chłopaki: snack, Bart, mekp, veng, kapelusznik pojawicie się w tym roku na Zlocie? Bo tak coś wspominaliście i na wieść o wizycie pana H. zrezygnowaliście. Może jednak w tej materii coś się zmieniło? ;-)
To nie całkiem poważnie było, jak mógłbym pojechać, to chrzanić H. :-)
Póki co to fifty-fifty, dzięki, że pytasz.
Marin PM '92, AE Concorde '96, Raleigh Technium Peak '92, Alpinestars Cro-mega DX '91, Cycle Wolf Tucano, Panasonic MC-7500 '89, Wheeler Team 9900 '93

#93
Nie wiem jak Wy, ale ja w końcu zdecydowałem na którym rowerze przyjadę. Już zamówiłem oponki w teren - smartsamy już straciły przyczepność. Najgorsze jednak to, że będę musiał odpuścić sakwy i bagaż wziąć na plecy. Plus taki, że część rzeczy przyjmie Elcia do sakw za co już teraz oficjalnie dziękuję. Nie mogę się doczekać - oby pogoda dopisała. Na pewno nie zabraknie taśmy izolacyjnej, narzędzia w tym roku sobie daruję na rzecz zminimalizowanego zestawu, który znalazłem kiedyś na szlaku. Oczywiście moja propozycja jeśli chodzi o ew. użyczenie sprzętu nagłośniającego (który mam w pokoju) cały czas jest aktualna, więc wystarczy samochód i jest sprzęt też retro - powermixer, kolumny, mikrofon, statyw jakby co, bo kto wie jak liczne grono będzie w tym roku :-)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#94
Dodo karetka w tym roku nie pojawi się na zlocie, boję się że innym gościom doliny nie spodoba się nasze treningowe karaoke :lol: :lol: Na hi-fi powinieneś wyspawać przyczepkę, byłby to pierwszy znany mi audiobike

#96
Myślę i myślę i nie mogę wymyślić co to może być i nie daje mi to spokoju, a i tak wiem, że prawda nie zostanie ujawniona. W końcu to ma być niespodzianka :-D. Ja póki co mam dylemat czy jechać na traktorach do doliny, czy lepiej wziąć laczki na zmianę, bo na asfalcie trochę szkoda nowych gum... Wczoraj zrobiłem konkretny test i przyznam iż jeszcze nigdy nie jeździłem na tak dobrze klejących się oponach. Ciekawe jak będzie ze ścieralnością...
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#98
Zlot zbliża się wielkimi krokami, a maszyny choć w pierwszy dzień błyszczeć powinny. Wczorajsze lekkie myju myju zostało zakończone dzisiejszą jazdą testową, delikatną - żeby nie pobrudzić, bo fakt rowerki troszkę się nam zapuściły.
Załączniki
P1050490.JPG
P1050492.JPG

#107
elcia3009 pisze:Już za dwa dni widzimy się w pięknej Dolinie Będkowskiej!
Kto potwierdza swoją obecność, hmm? ;-) My z Dodo praktycznie już spakowani i gotowi do drogi :-)
Pati Łódź będzie przynajmniej w trzech osobach:)
Lodzermensch

#109
elcia3009 pisze:
corrado1111 pisze: Pati Łódź będzie przynajmniej w trzech osobach:)
A chociaż wcześniej niż tak, jak ostatnio? Bo my zapewne będziemy pierwsi :)
Jeśli się nic nie wydarzy to z Łodzi wyjedziemy około 14, to powinniśmy być koło 17-18 pewnie.Ale to nic pewnego jeszcze.
Lodzermensch
cron