#69
Wszystko złożone do kupy, przy okazji mostek wypolerowałem. Dałem też nową kasetę i łańcuch (hg51 i hg91). A jakie było moje wk...wienie jak się okazało, że łańuch na dużym blacie przeskakuje, na średnim z resztą też czasami, trochę podszlifuję i może będzie ok.

EDIT: winna była spinka :oops: ciasno siedziała na sworzniach

Obrazek

ALBUM
allegro
rowerki

#72
Bardzo mi się podoba ten rower, kolor moim zdaniem co najmniej fajny, w połączeniu z polerką tu i tam robi robotę :-) Szkoda przemalowywać :!:
Wydaje mi się, że widziałem go kiedyś pod Galerią Malta.

#74
kuba84 pisze:No już 2 lata na nim jeżdżę i trochę mi ten czerwony obrzydł :) W mieście nigdy go nie zostawiam, chyba że przejeżdzałem obok?
A to jaki jest plan na nowe malowanie?
Sprzęt stał przypięty na stojakach pod głównym wejściem od strony Baraniaka, było to już jakiś czas temu, ale kojarzyłem go z forumowej galerii i wydawało mi się, że to może być ta sztuka.
Może jednak jakieś podobne dwa kółka, mniejsza z tym, grunt, że fajna maszyna ;-)

#77
Mi tam się podoba ten rowerek. Właśnie jest fajnie że nie ma napisów... daje taką fajną surowizną którą docenią znawcy sprzętu a nie wyglądu.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#78
Kilka zmian będzie. Na razie nowy kokpit (ok. 540 g), jeszcze tylko jakieś chwyty muszę znaleźć, najlepiej piankowe.
Obrazek


I oponki, najchętniej założyłbym zielone misie bo to moje pierwsze :) ale są najcięższe, więc pewnie będą notosy.
Obrazek


Szukam jeszcze tylnej piasty LX M565, czarnej sztycy thomsona 27,2 x 330 z odsunięciem i ewentualnie czerwonego zacisku sztycy na śrubkę. Jakby ktoś coś miał/widział to proszę o pw.
allegro
rowerki

#79
Ten Cro-mo zawsze mi się podobał ;-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#81
Jaki kolor teraz będzie?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#85
Rama pójdzie na proszek więc będzie ok :) Kiedyś miałem malowaną alu z pistoletu i faktycznie kiepsko się to trzymało.

Dzisiaj oglądałem w bikeparku taką jedną ramkę malowaną bezbarwnym proszkiem i nieźle to wygląda, świeci się jak psu ale chyba dam mat. Była też druga oksydowana na czarno, złote luty przy mufach i na to bezbarwny, fajny efekt.
allegro
rowerki

#87
Rychło w czas...
Obrazek

... i jeszcze nie złożony do końca. Mój magiczny sprej do ściągania lakieru praktycznie go nie ruszał, więc większość ręcznie szlifowałem. Ale było warto, na żywo 10 razy lepiej wygląda a świeci się jak psu jajca. W dodatku lżej o 6 g w porównaniu z oryginalnym lakierem.

Jeszcze tylko RD, łańcuch, linki, pancerze i może do jesieni się wyrobię :-D
allegro
rowerki

#88
Mnie czerwony się podobał ale ten też wygląda super. Fajnie gdybyś dał jakieś lepsze zdjęcia.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron