#61
Lukasz pisze:a jaki jest dokladny plan przejazdu zlotu, bo mysle sie wybrac, ale chyba bym zabral bardziej wspolczesny rower przelajowy, retro maszyny zbyt pewnej ukonczonej nie mam aktualnie :)
jest prawie dokładny - no ale co ty, na zlot retro się chcesz współczesną przełajką wybrać? no weź...
to już lepiej niepewnym retro mtb - w razie czemu będzie miał kto pomóc w naprawie
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#68
Uprzejmie informuję iż zlot jest coraz bliżej, gdyż najprawdopodobniej na skrzyżowaniu Olszyny z Nadbrzeźną widziałem samego Radzieja :-). Nie jestem w 100% pewien, ale raczej to On :-D
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#73
skolioza pisze:
Lukasz pisze:a jaki jest dokladny plan przejazdu zlotu, bo mysle sie wybrac, ale chyba bym zabral bardziej wspolczesny rower przelajowy, retro maszyny zbyt pewnej ukonczonej nie mam aktualnie :)
jest prawie dokładny - no ale co ty, na zlot retro się chcesz współczesną przełajką wybrać? no weź...
to już lepiej niepewnym retro mtb - w razie czemu będzie miał kto pomóc w naprawie
wspolczesna, ale forumowa :) o to ze mi sie zepsuje to sie nie martwie, tylko pasowaloby zmienic graty na takie w stylu retro :)

#76
aldek pisze:Ja też nadjadę, choć w tym roku Grodzisk Rejsing Tim może być jednoosobowy.
Będę prawdopodobnie w piątek późno w nocy, z namiotem. Więc jakby kto pamiętał, że nadjadę, i gospodyni napomknął, że rano zamelduje/ureguluję, będę wdzięczny.
Przekażę Wandzie.com

Gerwazy, tam nie ma wiśniówki.Jest malina, żurawina i jagoda:)
Lodzermensch

#78
Gerwazy pisze:No to jeszcze bardziej kusisz ;-) Myślę że stawię się w piątek wieczorem, jak nic się nie zmieni
No właśnie w piątek wieczorem jest największa degustacja:), zapraszam.
Lodzermensch

#82
Ten post nie tyczy się wszystkich zlotowiczów, Ci jednak ktorzy swoje "winy" mają będą wiedzieć że to o nich

Moi Drodzy

Żenada....
Czarę goryczy przelał nasz powrót z dzisiejszej jazdy, kiedy to na polu nie zastaliśmy nikogo ze zlotowiczów, w miejscu imprezy pozostał jednak CHLEW i GÓRA ŚMIECI (podobnie z resztą jak i w sobotę)
Zadziwia mnie że pełne opakowania po różnej maści produktach macie siłę przytargać, ale pustych odnieść do kosza oddalonego o 5 kroków już nie
Jesteście dorośli i nikt po was sprzątać nie będzie - to nie 5 gwiazdkowy hotel A samo jak widać też się nie posprząta

Traktujcie ten post jako zlotową żółta kartkę - kolejna będzie już czerwona
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#83
Oj jest w tym sporo winy po stronie Łodzi, bardzo przepraszam że o tym zapomnieliśmy.Ogarnęliśmy w schronisku na dole ale tam niestety zapomniałem.
Lodzermensch

#84
Uuu Łódź porządnie trenowała widać :-)

Dajcie jakieś foty ze zlotu i jakąś relację co i jak... Chętnie bym poczytał jak tam wszystko wyglądało i zobaczył fotki.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#86
Dotrzeć się udało i dzięki Wszystkim za udany i bardzo mile spędzony mój pierwszy RetroWeekend! :-)
Mam nadzieje, że w ciągu najbliższego roku uda mi się nabyć jakiś sprzęt, żebym mogła w następnym zlocie aktywnie uczestniczyć :)

#88
Ho, ho.
Gdybym sam nie był z moją połówką (w przenośni i dosłownie) to też bym kilka rozwodowych zdjęć znalazł.
Dzięki wielkie - było bardzo, bardzo miło. Do zobaczenia za rok albo i wcześniej.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#89
No i co powiedzieć? Było wspaniale, bajecznie, świetnie się bawiłem! Już zapowiadam się z Elciutką na następny zlot.

Chciałbym nieco podsumować minusy jakie otrzymałem od Ojca Dyrektora, a jest tego troszkę:
- niska waga roweru (i brak nagrody specjalnej w tym roku :-( )
- praca linki przerzutki (aby przerzucić trzeba mieć siłę imadła w ręce :-D )
- czarne szprychy (bo nie retro!)
- mocowanie ekwipunku dodatkowego na sakwach (no nie przemyślałem kwestii i dziękuję za podpowiedź ze strony Ojca Dyrektora)
- łyse gumy
- zdarte okładziny hamulców
- (tutaj dodam od siebie) praca sterów (prawdopodobnie uszkodzone, ale wyjdzie wszystko na jaw dopiero jak rozbiorę)

Postaram się poprawić i przynajmniej część zrekompensować na następnym zlocie!

A teraz chciałbym szczególnie podziękować:
- Elciutce za niespodziankę i wspaniałą jazdę na tandemie
- Skoliozie za cenne wskazówki i to, że ma cały czas siły, by firmować tak fajną imprezę
- sponsorom za cenne nagrody
- Yvesowi za nieustępująca pogodę ducha, towarzyszenie na trasie i styl jazdy, który zachęca do kolarstwa
- Corradowi za humor, gdyby nie On to mogłoby być bardziej drętwo :-)
- każdemu, kto był, widział i pokazał swoją maszynę, by nacieszyć nasze oczy

W końcu! Chciałbym oficjalnie zmienić podpis pod nickiem na.... tasiemiec! Kto był to wie o co chodzi :-D.

Pozdro i do następnego zlotu!
Ostatnio zmieniony 2014-06-08, 22:04 przez dodo1989, łącznie zmieniany 1 raz.

#90
Cieszę się że mogłem w końcu wziąść udział w zlocie i Was poznać.
Wszystkim bardzo dziękuję, zwłaszcza Marcinowi za miłe przyjęcie, świetną organizację, i wytyczenie ciekawej, urozmaicone i pięknej widokowoi trasy. Przygotowanie zlotu wymaga z pewnością wiele wysiłku i wyrzeczeń, jak np. tego że Marcin w sobotę musiał wstać o 5 rano, żeby objechać trasę i sprawdzić czy oznakowanie nie zostało zniszczone, po czym pojechał do domu i wrócił tademem kiedy chyba większość zlotowiczów jeszcze spała :-) A to zapewne tylko promil pracy jaka została włożona w przygotowanie wszyskiego.
Oczywiście dziękuję też Corrado za napoje izotoniczne które specjalnie przygotował na tą okazję, i które miałem okazję degustować (malinowy najlepszy ;-) ) były znakomite i bardzo wysokoenergetyczne :-D

Pod linkiem kilkanaście zdjęć:
https://plus.google.com/photos/11674099 ... banner=pwa
cron