#31
Dziś ustaliłem ostateczny kształt sobotniej trasy
Miejsca się powtarzają, w końcu w najbliższej okolicy nie ma nieskończonej ilości opcji, jednak trasa ułożona jest wg nieco innej koncepcji Podjazdy oczywiście będą, ale nagradzać za nie będziecie świetnymi moim zdaniem zjazdami Te w tym roku przeważać będą w formie szybkiej, szerokimi polno leśnymi drogami Będą też krótkie odcinki strome, techniczne. Tradycyjnie zawitacie do Doliny Kobylańskiej, IMO jednej z ładniejszych w naszej części Jury (tym razem polecicie nią w górę aby się nieco napatrzeć.

Kilka komórkowych fotek z dzisiejszego objazdu na zaostrzenie apetytów:
https://picasaweb.google.com/1021978808 ... 292004Xwag
Ostatnio zmieniony 2014-05-11, 14:47 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#32
skolioza pisze:Dziś ustaliłem ostateczny kształt sobotniej trasy
Miejsca się powtarzają, w końcu w najbliższej okolicy nie ma nieskończonej ilości opcji, jednak trasa ułożona jest wg nieco innej koncepcji Podjazdy oczywiście będą, ale nagradzać za nie będziecie świetnymi moim zdaniem zjazdami Te w tym roku przeważać będą w formie szybkiej, szerokimi polno leśnymi drogami Będą też krótkie odcinki strome, techniczne. Tradycyjnie zawitacie do Doliny Kobylańskiej, IMO jednej z ładniejszych w naszej części Jury (tym razem polecicie nią w górę aby się nieco napatrzeć.

Kilka komórkowych fotek z dzisiejszego objazdu na zaostrzenie apetytów:
https://picasaweb.google.com/1021978808 ... otu11V2014#

Nie znaleziono strony.A fotki baru też tam są na zaostrzenie apetytu?
Lodzermensch

#40
dodo1989 pisze:Ja oczywiście jak co roku będę na pewno! W sumie opuściłem tylko pierwszy zlot, ale już nie zamierzam przepuścić okazji na tak wspaniale spędzony czas. Już zacznę powoli przyzwyczajać szefa do myśli, że w dniach okolicznych nie będzie mnie w pracy :-). Pozdro!
Obrazek
Lodzermensch

#43
a jaki jest dokladny plan przejazdu zlotu, bo mysle sie wybrac, ale chyba bym zabral bardziej wspolczesny rower przelajowy, retro maszyny zbyt pewnej ukonczonej nie mam aktualnie :)
Ostatnio zmieniony 2014-06-01, 20:36 przez Lukasz, łącznie zmieniany 2 razy.

#44
W ogóle kto w tym roku będzie? Liczę, że ekipa pływająca z głównym trenerem przyjedzie. Jak tam Leszno, Bydgoszcz itd? :-) Ja już namiot mam przyszykowany, będzie test nowych komponentów campingowych - dla mnie miejsca nie zabraknie hehe.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#50
Power tape się nie liczy... Musi być czarna, bo tylko taka zastosowana na rogach sprzyja areodynamice roweru szczędząc siły na wieczorne treningi :-D
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#52
dodo1989 pisze:Nie wiem jak Wy, ale ja już zacząłem grupować rzeczy potrzebne na zlot. W tym roku zawitam z sakwami :-)
To ja też zacząłem.Jutro będą pełne.
Obrazek
Lodzermensch

#53
To w tym roku będziesz nam prezentować własną, tajną recepturę napojów izotonicznych? :-D Możesz zdradzić jakieś szczegóły, czy skład mieszanki nie może się pod żadnym pozorem dostać w niepowołane ręce?
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#57
Ja już nie mogę się doczekać, a niezdecydowanych serdecznie zapraszam! Na prawdę warto! Po ściśle dobranych treningach na zlocie potem można brylować na innych imprezach rowerowych :-)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#59
Dezent pisze:
corrado1111 pisze:
Dezent pisze:Fajnie, że macie zloty...
Nie macie tylko mamy, wpadaj w piąteczek.
Chętnie bym przyjechał z żona i sprzętem, ale na takie wyprawy mogę sobie pozwolić tylko raz w roku podczas urlopu.
I to jest ten raz, który warto na to wykorzystać :-D

#60
dodo1989 pisze:
Dezent pisze:
corrado1111 pisze:
Dezent pisze:Fajnie, że macie zloty...
Nie macie tylko mamy, wpadaj w piąteczek.
Chętnie bym przyjechał z żona i sprzętem, ale na takie wyprawy mogę sobie pozwolić tylko raz w roku podczas urlopu.
I to jest ten raz, który warto na to wykorzystać :-D
Miałem na myśli sezon urlopowy, czyli lipiec i sierpień.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939
cron