#7
Ja oczywiście jak co roku będę na pewno! W sumie opuściłem tylko pierwszy zlot, ale już nie zamierzam przepuścić okazji na tak wspaniale spędzony czas. Już zacznę powoli przyzwyczajać szefa do myśli, że w dniach okolicznych nie będzie mnie w pracy :-). Pozdro!
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#8
dodo1989 pisze:Ja oczywiście jak co roku będę na pewno! W sumie opuściłem tylko pierwszy zlot, ale już nie zamierzam przepuścić okazji na tak wspaniale spędzony czas. Już zacznę powoli przyzwyczajać szefa do myśli, że w dniach okolicznych nie będzie mnie w pracy :-). Pozdro!
Weź dużo izolacji:)
Lodzermensch

#14
aldek pisze:Corrado, jakiego 11?
Prawdziwy zlot retro to odbywa się pierwszego listopada jednak...
:-D
No tak, 11 z 1 mi się pomerdał.To 1 się widzimy w Brandysówce.
Lodzermensch

#16
skolioza pisze:Widzę że selekcjoner już zarezerwował miejsce u Brandysa :-)
Kto chce pod dachem spać niech idzie w jego ślady - jest jakaś grupa chętna na ten czas więc z miejscami może być krucho
No oczywiście, kadra trenerska nie może spać pod namiotem bo się sprzęt treningowy nie mieści albo by jeszcze ukradli.
Lodzermensch

#17
Ja cały czas myślę czy by nie wysłać roweru do Krakowa kurierem i dojechać pociągiem. Czy byłaby opcja odebrania mojego roweru w Krakowie od kuriera przez któregoś z forumowiczów z Kraka? :-)
Dla mnie byłaby to chyba najwygodniejsza opcja, bo jazda z rowerem w pociągu ze Szczecina przez 12 godzin może być trochę uciążliwa... chodzi o pilnowanie sprzętu w pociągu.
No chyba że przyjadę bez roweru i przyłączę się do kadry trenerskiej pod przewodnictwem corrado1111 i może nauczę się czegoś pożytecznego od chłopaków z Łodzi :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#18
Skeevo pisze:Ja cały czas myślę czy by nie wysłać roweru do Krakowa kurierem i dojechać pociągiem. Czy byłaby opcja odebrania mojego roweru w Krakowie od kuriera przez któregoś z forumowiczów z Kraka? :-)
Dla mnie byłaby to chyba najwygodniejsza opcja, bo jazda z rowerem w pociągu ze Szczecina przez 12 godzin może być trochę uciążliwa... chodzi o pilnowanie sprzętu w pociągu.
No chyba że przyjadę bez roweru i przyłączę się do kadry trenerskiej pod przewodnictwem corrado1111 i może nauczę się czegoś pożytecznego od chłopaków z Łodzi :-)
Wyślij go do mnie do Łodzi, ja go spieniężę a za pozyskane środki kupię odżywki i inne gajnery na ten piękny weekend.
Lodzermensch

#19
o proszę... dobry trening + lekcja ekonomii :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#21
No ba :-) Najlepszy z najlepszych :-) Rodem z PRL-u :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#22
nie no, bez roweru to się nawet nie wygłupiaj
Trenerowi nie wypada, ale na trasę wyjeżdżają także chłopaki z Łodzi (w końcu wytrenowani przez cały rok, szczyt formy ustawiony na zlot, więc jakżeby nie)

co do kuriera - jeśli nie będzie innego chętnego to moze przyjść do mnie Aczkolwiek nie ukrywam, że na zlot mam do zabrania sporo klamotów organizacyjnych więc dodatkowy karton "trochę" mi pakowanie skomplikuje Jeśli jednak nikt się nie zgłosi służę pomocą - jakoś damy radę (tzn najwyżej ja spieniężę a środki pozostawimy na odżywki u Pani Wandy ;-))
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#23
hehe dzięki Ojcze :-). W razie czego jakaś opcja jest. A z Krakowa do Brandysówki jest jakoś daleko? Nie dojechałbym spod Twojego domu rowerem?

Tak naprawdę to nawet nie dowiadywałem się na PKP jak wygląda sprawa z rowerami na trasie Szczecin - Kraków. Jeżeli byłoby miejsce wydzielone na rower gdzie mógłbym go mieć przez całą drogę na oku bez wychodzenia z przedziału co jakieś 3 minuty to na pewno jechałbym z rowerem i byłoby po kłopocie. Będę myślał jak to rozegrać. Jedno jest pewne.. auta na pewno nie mogę wziąć bo jest potrzebne w pracy na miejscu więc ta opcja odpada.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#25
To tragedii nie ma. Coś się wymyśli. Najpierw muszę się dowiedzieć na PKP jak to wygląda.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#28
Łódź ma jak zwykle swój pokój trenerski na 5 osób a w tej chwili tylko cztery wyra zajęte.Jak coś to dzwońcie do Wandy.com i jedna sierota niech się dopisze do kadry.
Lodzermensch