#2
no pięknie - widzę ze niektóre organy z Zaskara się przydały!
Judyta pasuje świetnie IMO do tej ramy, reszta jak znam Ciebie będzie "płynna" Na pierwszy ogień pójdą pewnie heble (ale klocki zostaw ;-)), fd i klamki z manetkami
Baza jednak jest świetna, reszta kroczek po kroczku pójdzie do przodu :-)

Apropos, co to za kaseta zębatek? nie wygląda aby była na pająku, co nie koniecznie dobrze zrobi dla alu korpusu bębna Krzysia....
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#3
No tak jak piszesz , fd już zamówiona u Fockera tylko Grzesiek narazie urlopuje , hamulce klamki i manetki napewno polecą i w przyszłości rd również.Kaseta to zwykła hg40 na wskroś nowoczesna jak i łańcuch hg40.Żałuję że sprzedałem kasetę m950 i łańcuch Rohloffa ale cóż bieda była.A no i za kilka dni zmienię oponki na wiesz już jakie:).Fd będzie m950 i takie chciałbym również założyć klamkomanetki oraz fd.Hamulce chyba też ale tu jeszcze pomyślę nad jakąś alternatywą.
Lodzermensch

#4
ech kurczę... ze 2 tyg temu były na allegro klamkomantki m950 w ładnym stanie za 250zł (uważam że jak na ten stan cena była akceptowalna)
a jak o heble idzie - jeśli nie chcesz równoległoboku Shiimano z pierwszej serii (łapią luzy niestety) spróbuj zapolować na Avidy SD Ti - kolorystyka pasuje idealnie, jakość hamowania powala (pisze Ci to użytkownik zestawu STI M950 + w/w szczęki)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#9
O żesz ty. To ja latam biegam za tym riczejem, a on, buch, i ma.
Przyznaj się, ile dałeś za te z-maxy? Dla mnie te oponki to szczyt marzeń, kiedyś gapiłem się na takie na jebaju, ale kosztowały jakieś bimbaliony.
No i pytanie nr 2. Dlaczego to skolioza jest pierwszy w razie ich sprzedaży? Skłonny jestem go podlicytować :-D
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#10
Dałem za nie majątek , szkoda gadać.Skolioza zaklepał je jak tylko o nich napisałem w wątku o obserwowanych aukcjach ale ja ich nie zamiaruję sprzedawać bo ślicznie wyglądają.Jakbym zmienił zdanie to Was obu powiadomię:)
Lodzermensch

#15
Corrado, czy Ty masz taki krzyżyk na trawniku "tu stanąć, żeby zrobić zdjęcie roweru z nowymi częściami" ?
Bo na pewno musisz mieć kreski, gdzie postawić koła :lol: :lol: :lol:
Przecież to jest atomowa precyzja w ustwaianiu roweru do zdjęć.

Na serio - Pulse wygląca coraz bardziej rasowo.

#16
Jak się od małego oglądało katalogi z rowerami to pewien nawyk już jest:).Korba musi być w linii z podsiodłówką a napisy na oponach centralnie u góry, patrz rowery świata:).
Lodzermensch

#19
focker pisze:Czerwony rower ze srebrnymi komponentami jest nijaki.
no wiesz co? wstydzilbys sie takie sady oglaszac...wszystko zalezy jak sie dobierze szpeja
Obrazek

#20
Szpeja szpejami - a kolorystyka kolorystyką.
Wiadomo, że osoba cokolwiek wiedząca o rowerach będzie się ślinić na komponenty Rooxa i Syncrosa. Ale pokaż kobiecie czerwony rower z czarnymi a potem srebrnymi komponentami to Ci bez wahania odpowie, który "lepszy".
To samo Ci powie każdy artysta plastyk - akurat miałem kiedyś czerwony rower i znajomego plastyka - często z nim ustalałem jakiego koloru komponenty dobierać i zawsze mi powtarzał, że czarny się z czerwonym wyjątkowo kombuje :)
No ale wiadomo - wszystko zależy też od gustu.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#23
No i wiem już kto mi ją sprzątnął jak już się wreszcie po dwóch tygodniach namyśliłem, że ją chcę :-)
Corrado, zielony z czerownym wygląda fatalnie, niebieski to jest to! (mam na myśli bardzo dobrego tytanowego hope'a z niebieskimi kołnierzami albo nowe niebieski Hugi)
;-) :-) :-)

#24
Jeszcze jej nie kupiłem , mówisz o tym kole szosowym z tą piastą?Koleś narazie nie chce tego sprzedać bo ktoś to już kupił i nie zapłacił.Czeka na zwrot prowizji i dopiero ponownie wystawi.Jak chcesz to się z nim dogaduj bo ja narazie jestem pusty a piastę już mam tą Edco.
Lodzermensch

#25
wszystko gites, no i trzeba mieć jaja żeby złożyć rower w niepopularnym srebrnym kolorze!
ja bym jeszcze tylko manetki zmienił na jakieś xray :) i malina
Era retrobikera kończy się na cantileverach...
Dziewczyny wolą sztywnego :)

#28
YvesMoi, Sorki za te korby ale w momencie jak rozebrałem Zaskara miałem w planach całkowite zakończenie rowerowania, na szczęście udało mi się wyjść z problemów bez tak drastycznych decyzji:)
Lodzermensch