#6
wisz co - chyba musze zaczac dokladnie przegladac ten dzial.... (chociaz pamietalem, ze cos wspominales o wyjezdzie singlowym..., a rower w tych klimatach obcykam i moze wrzuce tez do galerii;)

nawet nie zdawalem sobie sprawy, ze w takim zadupiu jak "Mlynka" - stoi jeszcze jakis bukero! i to w stanie (przynajmniej z Twoich fot Marcin wnioskuje), calkiem ladnym - porownywalnym z tymi na poj. drawskim. Musze sie kiedys tam przejechac...

nie doceniamy niektorych miejscowek - juz wspominalem o tajmniczych dolinach w okolicach Korzkwi, a wczoraj mialem okazje zapuscic sie na petle wokol Owczar-Michalowic, gdzie dlugie asfaltowe podjazdy potrafia wycisnac z czlowieka 7-e poty! (szczegolnie w slabo-wentylowanych butach;P) ale co ja gadam - na pewno wielu z was dobrze zna widoki jakie obserwowac mozna w dobra pogode z tych rejonow - miazga jednym slowem!
Obrazek

#7
no ja też nie wiedziałem - wyczaiłem na mapie
Te dwa na fotkach znajdują się po prawej stronie jadąc z Krk Niestety są prawdopodobnie na terenie prywatnym, ogrodzonym czymś w rodzaju siatki zabezpieczającej pola paintbolowe Nie udało mi się znaleźć właściciela, siatka była dość luźna więc się subtelnie poszarogęsiłem Bunkry są w ziemnych zagłębieniach, przy jednym leżało trochę "imprezowych śmieci" więc szczerze nawet nie zaglądałem do środka....
Wedle mapy są też bunkry/bunkier po drugiej stronie drogi, miejsce mniej więcej zlokalizowałem ale brodzenie w mokrej od rosy trawie powyżej pasa odpuściłem
Jeszcze dalej w głąb przy lokalnej drodze prowadzącej przez wieś do kopalni miał znajdować sie rów przeciwczołgowy - wytypowałem która to mogła być forma terenu, obecnie jednak nie robi żadnego wrażenia...

Szkoda ze włodarze miejscowości nie pomyślą o jakiś choćby tabliczkach kierujących / informujących - możliwe że chociaż lokalne sklepy mogłyby na tym zyskać poprzez większą ilość odwiedzających (biorąc pod uwagę że jeździ tam autobus podmiejski a nieopodal jest kawał lasu ciągnący się przez Rudno prawie aż do Trzebinii, mogłoby to być dodatkowym argumentem dla wycieczkowiczów aby wlaśnie tu rozpocząć trip)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron