#2
ustawke ?? sie możemy pokręcić, ale nie w nocy , wole w dzień i lekko i przyjemnie i bez psa

Trasa mozę być podobna jak ostatnio , aczkolwiek może być w druga strone to wtedy z Doliny Prądnika zaczniemy sie przedzierać , ja słabiutki bardzo jestem więc ......
www.velotech.pl

#4
nooo byliśmy za dnia , to moze taki nieduży kawałeczek , coś jak ostatnio , w sumie traska była fajna , ja po nocy odpadam bo mam przełajke wq tej chwili odpaloną a tym po nocy niue chce sie bujać , ale jakby co to daja znać na telefon wcześniej , to sie przynajmniej spotkamy i poczesiujuemy
www.velotech.pl

#7
Nie olał, i nie pojechał – zostaje aż do poniedziałku. Dziś niestety, nie mogłem za dnia (piesza wycieczka z dzieciakami).
Komu pasuje jutro pooomszy – czyli koło 11-12? Plan mamy taki, by jechać na mszę do Dominikanów z rowerami na dachu auta, potem żony wracają same, a my – rowery z dachu, i fru.
Piotr, Skolioza – dacie radę?
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#8
ja jade z rodziną no nie odzywałeś sie wczesniej i niestety plany .... musze dzieci wywieżć w góry gdzieś , może na Luboń bo całe święta siedzieli i dupy im trza odkleić ...

Także tyrajcie tam zdrowo ...ale jak zostajecie do poniedziałku wieczór czy rano , bo jak do wieczora to m ozna podjechać przynajmniej przybic piątala w tym roku
www.velotech.pl

#9
EDIT - ALDEK DAJ GŁOS - do mnie tel 666-316-604

Plany zmienione z powodów ....innych.
Jestem w Krakowie i wsiadam na rower dzisiaj , pogoda byle jaka , ale możemy sie poturlać , bede sam, albo z kumplem bo też coś wczoraj dzwonił , także czekam na tel !
www.velotech.pl
cron