#61
Zatyrałem kolejny komplet opon i pedryli, teraz tak wygląda Bestia: https://picasaweb.google.com/1133762410 ... 9955290722 i w lewo.
Lodzermensch
Oj nie wiem bo to jeszcze ponad tydzień a ja trenuję dzień i noc.skolioza pisze:no to przynajmniej te "hard kondyszyny" Ci do zlotu wystarczą
Oficjalne ważenie na zlocie dało wynik 10.16 kg.Teraz z opon zeszło trochę ponad 400 i z wkładu parę gramów, razem około pół kilosa niecałe to powinien ważyć około 9.7.borewicz pisze:Duzo lepiej z tymi kapciami dzieki nim canon nabral kolorowa co do wagi jaka obecnie?
No:)cardamon pisze:e tam że gruby od razuale wiesz jak to mówią że taniej wychodzi odchudzić siebie niż rower
![]()
tak czy siak, Twój Cannon pięknieje z każdą chwilą
Kto by tam długość mierzył jak i tak nie jeżdżę:).marcin74 pisze:srebrny troszke krotszy od czarnego ??? czy sie tak tylko wydaje ???
jesli wspornik jest/bedzie czarny to reszta do Himayeraz czanymi jakos tak bogaciej
(w tym konkretnym przypadku)
Skeevo pisze:Wynik robi wrażenie
Kurdę, to ona nie retro?No trudno ale ładnie będzie wyglądała.Skeevo pisze:Nie ma za co... Ona jest zajefajna ale nie chce jej bo po 2000 roku. Szukam Race Face-a.