21.I.2013 - zima pokazała swe oblicze :-)

#1
Dzień jak co dzień - rowerek i do pracy, nie za zimno, lekko poniżej 0, delikatny opad...
Ów opad zmienił dziś Kraków w wielkie darmowe lodowisko Padająca leniwie w zasadzie cały dzień mżawka w momencie zamarzala tworzac równą gładką powierzchnię - sliską powierzchnię ;-)

Powrót do domu zajął mi ponad 2x tyle czasu co zwykle w zimie - główne ulice niby były posolone, mimo to przez zalegające błoto pośniegowe było ślisko więc jazdę nimi odpuściłem A na chodniki i alejki lepiej było mieć łyżwy niż rower - pierwszy raz od nastu lat opony z kolcami nie uznalbym za fanaberię Gleby nie było (uff), ale jutro już odpuszczę jak aura się nie zlituje

Tak wyglądała skocica po powrocie do domu - nie zamarzla tylko pod rękawiczkami, zamarzły za to rękawiczki (i inne ciuchy :-D)

Obrazek

Obrazek


A jak u Was ten piękny zimowy dzień? ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#2
skolioza pisze:Ów opad zmienił dziś Kraków w wielkie darmowe lodowisko
ogladalem na one(t)cie :lol: :lol: :lol: szok
a u mnie max 1cm sniegu i -9
pozdrowionka
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#6
U mnie w ciągu dnia było tak z -8 i ok. 10-15cm śniegu. Zapodałem 7 sporych rund po parku bo wyrobione były ścieżki więc dało się jechać. Jakiś narciarz na biegówkach też rundy strzelał ale po 2 chyba się skończył (za zimno czy jak :?: :mrgreen:) Normalnie w terenie jest już za dużo śniegu i mięli się w miejscu. Jak tylko wróciłem (czyli tak od godz. 14) praktycznie non stop sypie i coś czuję że od rana będzie w pi..u odśnieżania :cry: :evil:
https://www.facebook.com/evobikesycow

#7
Ja dzisiaj jeździem tylko samochodem... Fajna zabawa była tylnym napędem.

Dziwnym trafem warunki u mnie pokrywają się idealnie z tym co mówi Adamello :D
Jutro będę mieć trochę czasu to ruszę zrobić rundkę.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996