#452
dokladnie cos takiego,ale glowe bym dal ze to nie jest standardowe "wyposazenie "przodu" z 11 mm osia
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#453
chyba jednak jest, kurcze po tylu latach to sobie czlowiek przypomina pewne gadzety :), weszly w 96 roku, na powiekszeniu foto widac ze jest taka,
Załączniki
96XT.jpg

#456
Leżała sobie w pewnym częstochowskim sklepie.W sumie piasta trafiła do mnie przez przypadek, kiedy szukałem ośki do xtr m950.Jarosław Górski szybko skojarzył fakty i po upewnieniu się co do identyczności osi stałem się posiadaczem m738.

#460
O właśnie, tego żółtka oddać komuś z forum, na pewno znajdzie dobry dom, zwłasza jeśli się go puści w cenie takiej za jaką się go wzięło. A szpeje Ritchey'a (również siodło) lepiej podejdą do ściganckiej Kuwy co ma suport i stery m900. W Kuwie zostawić lakier jaki jest ale odnowić napisy. przerzutki M900 a manetki.. THUMBY deore II/XT. A piasty? Może by poszaleć i na jakiegoś starego Ritchey'e zapolować? No, to była by fajna opcja :-)

#461
Aaaa idź w cholerę, narobiłeś mi ochoty, dam jej szansę jeszcze jedną ;/ Jednoblatowy przecinak miejski poniżej 10kg, wkrótce więcej ;[
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#463
elziomallo pisze:Aaaa idź w cholerę, narobiłeś mi ochoty, dam jej szansę jeszcze jedną ;/ Jednoblatowy przecinak miejski poniżej 10kg, wkrótce więcej ;[
dobre i to,
a jakbyś doszedł do wniosku, że jednak żółtek to zbytni muł dla Ciebie - to pamiętaj, że jest pomysł co z Kuwy zrobić ;-)
W sumie to już Twój alpin jest trochę mułowaty - bo ciężki, jak Ci się na nim jeździ ? Ten żółtek nie dość, że ciężki będzie to jeszcze ten długi tył - ja osobiście lubię taką geo - jest świetna by jechać z kimś po lesie 15-20km/h (strzelam z prędk. nie mam licznika 8-) ) i jednocześnie gadać i bardziej się skupiać na lesie i rozmowie niż na rowerze. Rower z taki długim tylnym trójkątem sam się prowadzi :-)
mekp pisze:Mam dla Ciebie pierwsze zadanie związane z tą kuwa :D

Zabierz ją !

pozdrawiam
xMekpx
Odnośnie zabierania czegoś do Ciebie, wiesz, że Adamello zostawi u Ciebie dla mnie oponę dzisiaj? Podjadę po nią wieczorem, wezmę Ci tę lampkę.

#464
Alpina na przyzwoitych oponach chodzi super, Rockyego też nie zamierzam się pozbywać przynajmniej dopóki go nie skończę i nie pojeżdżę ;] Ale offtop straszny.
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#471
Mój Controltech & Tioga Alchemy NOS-y
Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900