#2
Twoj ten bialy kruk ???
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#9
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Widzę że gruba impreza.. skolioza, nie za dużo tych ścigantów? Jak idzie na części i ma fajną korbę to klepanie.. Fd na górny ciąg 34.9 też bym się zainteresował jakby to był XTR, może kokpitem..

a rurki to nie tytan czasami? skoro taka mała seria to są 2 opcje:
-albo jakiś ultimate model na jakąś rocznicę, ewentualnie dla zarobasów
-albo jakaś mała manufaktura (chociaż skoro jest to zagadka to chyba musimy znać tę markę, bo inaczej to by było szukanie igły w stogu siana)

#16
Eros rozbił bank :-)
foto już po częściowych modyfikacjach (opony, mostek, doszły jeszcze czerwone stery FSA) a to pewnie nie ostatnie zmiany :-D

Kurczę zawsze chciałem mieć tandem MTB, śliniłem się do granatowego Scotta AD 92 (jedyny tandem w oficjalnym katalogu ) nie wiedząc nawet że byla wypuszczona limitowana seria dealerska Pro Only!
Rowerek datuję na rok 1995 - bardzo charakterystyczna jest naklejka "z flagą" srebrna i mniejsza niż tradycyjne

Obrazek


https://picasaweb.google.com/1021978808 ... q_1lZPqsgE
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#17
Jeżeli to nie deha, ale komponenty deha są uzasadnione to chyba tylko tandem wchodzi w grę ;) albo baardzo dziwny rower, który ciężko w jakiejkolwiek kategorii umieścić.

Ten tarczowy hamulce to rozumiem, że to inwencja poprzedniego właściciela? ;)

#23
skolioza pisze:Kurczę zawsze chciałem mieć tandem MTB
PODWOJNIE........................zakrecony :shock: :shock: :shock:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#24
qsik pisze:A z ciekawości ile płaciłeś? Bo miałem go w łapach ale cena mnie zmiażdżyła :)
ja myśle, ze takie pytania o cenę przy naszym hobby są nie na miejscu ;-)

#28
hehe nie mam pytań! :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#30
dzięki Panowie :-)
zakręca faktycznie jak Ikarus, więc może coś w rodzaju? ;-)

a tarczówka - ciężko zweryfikować (podobnie jak większość szpeju - tego roweru wszak nie ma w oficjalnych materiałach) niby przelotki są dedykowane i ładnie zanitowane, w kolorze ramy, ale pozostałe opory pancerzy są spawane do ramy Adapter też jest łoryginalny jakiś
Sądzę ze generalnie z hamulcami była konwersja - rama jest z 95, ma wieszak na canti a heble i STI są 739 które weszły w roku 96
Na pewno oryginalne są korby - nawet nie wiedziałem ze były dedykowane tandemowe korby LXa :shock: sądziłem że będą po prostu użyte 3 komplety korbowe i pedały wkręcone na loctite, a tu miła niespodziewajka set tandemowy z odwrotnymi gwintami gdzie trzeba :-)

E: po sprawdzeniu wygląda faktycznie na szczotkowane alu pokryte bezbarwnym, napęd zabójczy 54-44-28 i kaseta 11-28 (będzie zmiana na coś bardziej MTB)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA