#31
Trzymam kciuki :-)

Z Krakowa powinieneś kierować się w kierunku Trzebinii / Krzeszowic W miejscowości Zabierzów trzeba zjechać na bardziej lokalne drogi

Rowerem z Krk to ok 25km, opcja bliższa to regionalny pociąg do miejscowości Rudawa i ok 7-8km rowerem bądź ów pociąg do Zabierzowa

W zależności od godziny w sobotę rano przez Zabierzów jadąc do Brandysówki może przejechać moja małżonka samochodem
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#32
Ok dzięki za to chłopaki, być może wszystkie te pytania będą nieaktualne bo próbuję skontaktować się z moim kuzynem czy by się nie wybrał. Ma Zaskara 94 więc nie odstawałby sprzętem.
opcja bliższa to regionalny pociąg do miejscowości Rudawa i ok 7-8km rowerem
To też brzmi całkiem dobrze

#33
Mi też się wieczorny kurs szykuje na dworzec chyba.. w okolicach 21:30, ale to jeszcze nie pewne 100% więc jak coś byłyby 3 miejsca wolne. No a na pewno koło 15-16 będzie też opcja:)

#34
Chciałbym się pochwalić, że zrobiłem rezerwację tak jak wszyscy, czyli dwie noce i w tym roku wystartuję z pełną ilością sił :-). Niech stracę - raz do roku chyba można zaszaleć. Nie pozostaje teraz nic innego jak czekać z niecierpliwością :-D

#39
Radziej pisze:Ok, jest duża szansa że się na zlocie pojawię, zabukowałem już sobie bilet lotniczy i owym czasie będę w Polsce więc może te dwa dni uda mi się wyszarpać na zlot. Została mi jedynie rezerwacja w Brandysówce. Ostatnim razem w Krakowie byłem mając lat 13 z wycieczką szkolną. Pytanie nr 1) czy ktoś z Wrocławia wybiera się na zlot i czym, pociągiem zawsze to byłoby raźniej a jak jakiś grat to i koszty paliwa by się elegancko rozłożyło. Pytanie nr2) jeśli będzie mi dane jednak jechać solo to jak z Krakowa do tej Brandysówki dotrzeć? 3) Czy przewidujecie jakieś utrudnienia w związku z Euro? (korki, strajki, blokady etc, na trasie Wrocław-Kraków.
ja pociągiem będę jechać, zapraszam do "mojego" wagonu ;-)

#42
Mam pytanie z innej beczki.
Może ktoś bierze na zlot linę dynamiczną i parę ekspresów?
Moja lina będzie u kumpla na weekend, a chyba troszku chciałbym się powspinać - bo i teren zachęca i pogoda ma dopisać ;)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#43
YvesMoi pisze:ale ładnie się migasz żółwiu, oj oj :evil:
Jak masz jakieś koło w śmiesznej cenie to się odzywaj. Bo niestety nie mam aż takiego skilla żeby cały czas na przednim jechać.

#45
No to ja mogę wziąć chętnie linę i ekspresy, tylko ekspresów mam 7 więc jak coś to spróbuj załatwić jeszcze kilka albo będziemy kombinować na miejscu ;)

#47
Co do gratów wspinaczkowych - mogę wziąć ze 2-3 uprzęże, ze 2-3 liny 50-60m i kilka kompletów karabinków zakręcanych + ekspresów chyba z 15 znajdę - muszę pokukać bo chwilę już nie używałem i nie pamiętam na czym stanąłem. Dla fanów DDSów wezmę jeszcze komplet kości i tricamów ;)

Jednak nie wiem kiedy się dokładnie pojawię - postaram się w piątek po południu, ale jest szansa, że dopiero w sobotę.. w najgorzym przypadku podrzucę grty już w piątek na ręcę któregoś z Was a przyjadę dzień później.
Ostatnio zmieniony 2012-06-11, 19:06 przez docent.net, łącznie zmieniany 1 raz.

#50
Ja jeszcze się zastanawiam jak się zabiorę do Krakowa ze swoimi tobołkami :-). Jutro zdaję egzamin na prawko, więc w przyszłym roku moja zdolność przewożenia się polepszy... Niestety do piątku choćbym nawet zdał prawka nie wyrobią :-D
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I