Spotkanie w dolinie 2022

#1
Cześć!

Czy jest ktoś chętny na tradycyjne rokroczne spotkanie w Dolinie Będkowskiej? Termin jak zawsze byłby 2 weekend czerwca, czyli 10 (piątkowe ognisko), 11 i 12. W związku z brakiem organizacji jak w zeszłym roku nie byłoby sztywnych ram czasowych (choć mam nadzieję, że przynajmniej będziemy się dopasowywać do pogody).

Drogi Dyrektorze! Mam nadzieję, że jeśli spotkanie dojdzie do skutku to uraczysz nas swoją obecnością przynajmniej na kilka chwil i pamiątkowe zdjęcie.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

Re: Spotkanie w dolinie 2022

#4
norbuja pisze:
2022-04-03, 11:41
A jak Twoje zdrowie?
Możesz już jeździć ?
Ktoś musi mnie holować pod górkę :-)
Ja,jak coś,to będę,Corrado też
Ja już jeżdżę od rehabilitacji :-). Możemy zrobić jakąś fajną amatorską traskę po okolicy bez pośpiechu. Dobrze będzie się z Wami zobaczyć!
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

Re: Spotkanie w dolinie 2022

#10
Pisałem do Brandysówki w sprawie noclegów, w naszej dacie całe schronisko jest zaklepane na jakąś mega imprezę, inne daty wyglądają tak: 24-26.06 - jeden pokój z 6 łóżkami i jeden z 8.

Długi weekend 16-19.06 - kilka pokoi

Tylko generalnie to nie wiem czy w jakimkolwiek terminie zjawi się nas chociaż kilka osób poza Dodem, 2assem, Czajnikiem i patologią z Łodzi.
Lodzermensch

Re: Spotkanie w dolinie 2022

#12
corrado pisze:
2022-04-09, 17:46
skolioza pisze:
2022-04-09, 17:42
Słuchajcie u mnie małe zamieszanie w tym roku w związku z czym trudno mi o jakas deklaracje po 10tym czerwca. A weekend przed czyli pierwszy weekend czerwca? Tu powinno mi się udać zjawić
Wysłałem pytanie do Brandysówki jak wygląda ten pierwszy weekend u nich z rezerwacjami.
Edit: Brak miejsc.
Lodzermensch

Re: Spotkanie w dolinie 2022

#14
czajnikmtb pisze:
2022-04-10, 20:34
W sumie trochę się komplikuje. Wychodzi na to że miejsca noclegowe trzeba by zamawiać z rocznym wyprzedzeniem ;-) Ja szwagra namówiłem bo zna to miejsce bo podobno się tam wspinał na skałki. Myślę że nawet inny termin nie przeszkodzi żeby przyjechać. Kwestia dogadania
No jeśli chodzi o noclegi w Brandysówce to czerwiec odpada, o lipiec nie pytałem. Można by pomyśleć o lipcu ale to już każdy zainteresowany musiałby się określić czy da radę a i o noclegi by trzeba zapytać czy są.
Lodzermensch

Re: Spotkanie w dolinie 2022

#19
skolioza pisze:
2022-04-15, 21:32
W sytuacji, kiedy na Brandysowke liczyć nie możemy, może lepiej zmienić lokum ale się spotkać?

Nb. Chojny w tym roku są w planach?
No ja zapraszam jak zawsze, myślałem o pierwszym.drugim lub max trzecim weekendzie lipca.
Jutro założę wątek to zobaczymy jaki termin komu pasuje o ile w ogóle komuś:(
Lodzermensch

Re: Spotkanie w dolinie 2022

#20
Tak mi te Podlesice do Głowy przyszły bo nadal Jura a bliżej Łodzi i Bydgoszczy. Da się tam zrobić ciekawe wycieczki. Mi pierwszy weekend czerwcowy bardziej pasuje, w kolejny niestety bym tylko jeden dzień mógł uczestniczyć (piątek wieczór i sobota).

Myślę że jest też szansa żeby w Lubomierzu w Gorcach zorganizować tak jak rok temu proponowałem, natomiast tereny są już górzyste i dalszy dojazd z północy.

Re: Spotkanie w dolinie 2022

#21
Ja bym wreszcie chciał się pojawić po latach :)
Pierwszy weekend czerwca mam wesele, a ten długi jestem w Giżycku na regatach. Pozostałe z chęcią bym spróbował się zjawić. Co do propozycji Lubomierza to jak pisałem Ci Staszek w zeszłym roku - jestem za :)