Re: Muzyka jaka wam towarzyszyła kiedyś... I być może nadal...

#64
Jarre'a Oxygene - móciłem kiedyś mocno, ten madis fajny klimacik. Płytka z tego roku, a nawiązuje klimatem do lat 80tych.
Podobnie jak ścieżka dźwiękowa np. do filmu Cold In July, Jeff Grace zdaje się zrobił, polecam Ci, mega klimat elektroniki tamtych lat.
A i film bdb.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Muzyka jaka wam towarzyszyła kiedyś... I być może nadal...

#70
Ja wówczas zaczynałem z falą dark wave i industrial i tak mi zostało, wtedy w latach 90tych pierwsze dźwięki mojego przodującego wykonawcy Desiderii Marginis, a teraz właśnie w tej chwili w tle pobrzmiewa nowy album:

https://cycliclaw.bandcamp.com/album/departed
(kupione ori w CD i Vinylu :) )
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Muzyka jaka wam towarzyszyła kiedyś... I być może nadal...

#80
widzę, że czajnik mocno w Jarre siedzi :) zasysam sobie właśnie tę kompilację. Jak się spodoba to ori kupię. Zwykle tak robię.
Tylko ostatnio w winylach gustuję, a to drogie będzie :/ jakiś retro wynalazek pewnie by za to kupił :)

Ja akurat w tym momencie dark wavem się raczę.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Muzyka jaka wam towarzyszyła kiedyś... I być może nadal...

#82
No ja kasety do dziś cenię, sprawiłem sobie pokaźnej klasy magnetofon od Sonego (ES), nagrywam coś czasem jak mnie najdzie wena, głównie z winyla.. bo wtedy jest sens.
Cholera muszę zapolować na kaseciaka z tamtych lat, ale takiego Sharpa co w jednej kieszeni miał dwie kasety. nie miałem takiego. Kuzyn miał. Ja mu ZAZDROŚCIŁEM :)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Muzyka jaka wam towarzyszyła kiedyś... I być może nadal...

#84
Ja od blisko 10 lat jeździełm z muzyką na słuchawkach jednak od lipca zeszłego roku zacząłem jeździć bez muzyki i teraz tak mi się zdecydowanei lepiej jeździ... czyżby już wiek robił swoje :mrgreen:
kor pisze:
2021-07-06, 20:39
No ja kasety do dziś cenię, sprawiłem sobie pokaźnej klasy magnetofon od Sonego (ES), nagrywam coś czasem jak mnie najdzie wena, głównie z winyla.. bo wtedy jest sens.
Ja też, a że w Camaro mam kaseciaka więc stare kasety jakie w latach 90 sie zbierało mają drugie życie ;-)

Re: Muzyka jaka wam towarzyszyła kiedyś... I być może nadal...

#85
Zaskar pisze:
2022-02-10, 19:47
Ja od blisko 10 lat jeździełm z muzyką na słuchawkach jednak od lipca zeszłego roku zacząłem jeździć bez muzyki i teraz tak mi się zdecydowanei lepiej jeździ... czyżby już wiek robił swoje :mrgreen:
kor pisze:
2021-07-06, 20:39
No ja kasety do dziś cenię, sprawiłem sobie pokaźnej klasy magnetofon od Sonego (ES), nagrywam coś czasem jak mnie najdzie wena, głównie z winyla.. bo wtedy jest sens.
Ja też, a że w Camaro mam kaseciaka więc stare kasety jakie w latach 90 sie zbierało mają drugie życie ;-)
Jakiego masz Camaro? Że kaseciak to starszy raczej, który to to?
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Muzyka jaka wam towarzyszyła kiedyś... I być może nadal...

#88
skolioza pisze:
2022-02-11, 10:45
Napomkne jedynie skoro jest taki temat - wczoraj zmarł Romek Kostrzewski, lider KATa, ojciec polskiego heavy metalu...
Wiem, moja żona słuchała nagminnie Kata, mi się tylko dwie płytki podobały - Róże miłości i Szydercze zwierciadło. Dobrzy fachowcy.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
cron