Re: Szósty minizlot na Chojnach

#4
Cholerka .... Krolewskiej Rodzinie najlepiej pasuje niedziela 12 ;) na sobote nie wyrobimy :( .Tydzien pozniej to juz wogole wielka niewiadoma i na dzisiaj ciezko cos planowac :(
Ale niedziela bylaby super :) z rana jazda a wieczorkiem Chojny u Corrado ..dla nas cos nowego bo do tej pory bylismy tylko na sobotnich imprezkach ;)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: Szósty minizlot na Chojnach

#5
marcin74 pisze:
2020-02-10, 20:05
Cholerka .... Krolewskiej Rodzinie najlepiej pasuje niedziela 12 ;) na sobote nie wyrobimy :( .Tydzien pozniej to juz wogole wielka niewiadoma i na dzisiaj ciezko cos planowac :(
Ale niedziela byloby super z rana jazda a wieczorkiem Chojny u Corrado ..dla nas cos nowego bo wieczory zaliczalismy tylko w soboty :) :)
Jak kurna niedziela, w niedzielę wieczorem to już nie ma nikogo. Nie rób scen, sobota to musi być któraś.
Lodzermensch

Re: Szósty minizlot na Chojnach

#7
corrado pisze:Jak kurna niedziela, w niedzielę wieczorem to już nie ma nikogo
Fakt troche popitolilem te dni ;)
W takim razie sobota 18 lipiec ..z mojej strony jedyny mozliwy i nieodwolalny termin :)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: Szósty minizlot na Chojnach 17-19.07.2020

#18
czajnikmtb pisze:
2020-02-16, 21:53
Hmm... chętnie bym znowu was odwiedził... Ale muszę spojrzeć na kalendarz bo jakiś chyba egzamin mam. Dam znać jak co
W razie czego spanie macie u mnie.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .
cron