Re: Zlot 2020

#37
Z tego, co widziałam u nich na stronie to już przyjmują ludzi ale w kamperach bez możliwości skorzystania z toalet i pryszniców u nich. Namiotowiczów też zapewne zaczną w ciągu najbliższych dwóch tygodni przyjmować. Jeszcze jest miesiąc do Zlotu, więc ja jestem jak najbardziej pozytywnej myśli i będzie prawie jak zawsze :-)

Re: Zlot 2020

#41
Rozmawiałem dziś z Markiem Brandysem
Na ta chwile zlot zrobic byloby ciezko, ale twierdzi ze od poczatku czerwca ruszaja na tyle normalnie na ile sie da, wiec nas przyjma wg planu
Spanie na polu w namiotach, ognicho ma byc normalnie mozliwe, pytanie jak bedzie z noclegiem w schronisku (teraz maja obostrzenie 2 osoby na pokoj - z tego co mowil zarezerwowane przez zlotowiczow sa 2 pokoje, w tym 1 8 osobowy Mimo to oficjalnie pod dachem mogly by spac 4 osoby)
Na ten moment wiec zlot aktualny, jesli by sie cos znienilo mam miec pilne info
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

Re: Zlot 2020

#43
Stan doliny z dzisiaj:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ogólnie dużo osób. Szalety zamknięte. Jedzenie tylko tylko w grill-barze po drugiej stronie rzeki. Ludzie w maskach i bez. Kiedy będzie normalnie? Trzymam kciuki za odrobinę wolności w czerwcu.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

Re: Zlot 2020

#49
ja w tym roku po raz pierwszy sie nie pojawię. niestety auto wyzionęło ducha po 11 latach dzielnie mi służyło. hahah zreszta moja corsa umarła pod łodzią i tam też została już. pierwszy raz w życiu lawetę widziała. no i za tydzięn odbieramy pieska małego szczeniaka więc będę animal-tatusiem musze się opiekować.
wypijcie moje zdrówko :)
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

Re: Zlot 2020

#51
Właśnie dzwoniłem do Brandysówki, sanitariaty dla gości schroniska są dostępne, jest ograniczenie po 2 osoby na pokój ale wiecie rozumiecie.
Kibelki dla pola namiotowego też mają być uruchamiane niebawem. Także jeśli się nic nie zmieni to widzimi się za 3 tygodnie.
Lodzermensch

Re: Zlot 2020

#52
YvesMoi pisze:
2020-05-18, 01:23
ja w tym roku po raz pierwszy sie nie pojawię. niestety auto wyzionęło ducha po 11 latach dzielnie mi służyło. hahah zreszta moja corsa umarła pod łodzią i tam też została już. pierwszy raz w życiu lawetę widziała. no i za tydzięn odbieramy pieska małego szczeniaka więc będę animal-tatusiem musze się opiekować.
wypijcie moje zdrówko :)
Jaro, a jestes chyba jedyną osobą, która była na wszystkich zlotach....
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

Re: Zlot 2020

#56
Dzwoniłem, z tego co mówił to sanitariaty dla gości schroniska pod dachem są czynne, te na zewnątrz chyba od czerwca też beda odpalone. W chwili gdy dzwoniłem nie działała stołowka z pierogsami i śniadaniami, czynny był tylko grill na polu namiotowym. My z Łodzi będziemy we trzech jak się nic nie wydarzy.
Od 1 nasz kochany nierząd luzuje obostrzenia także chyba będzie tylko lepiej.
Lodzermensch
cron